ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Lipiec 2019 11:00
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
2550
razy
Wyniki Pucharu w Szczecinie
Wyniki Pucharu Polski na Torze w Szczecinie, który odbył się w dniach 20-22.04.2007r.


2 KM

  1. Janik Karolina ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  2. Mączka Dominika KROSS Ziemia Darłowska
  3. Wojtyra Małgorzata ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  4. Dąbrowska Renata CYKLISTA Żyrardów
  5. Komos Żaneta KROSS Ziemia Darłowska
  6. Janowiak Marta KROSS Ziemia Darłowska

500m

  1. Drejger Aleksandra CYKLISTA Żyrardów
  2. Dąbrowska Renata CYKLISTA Żyrardów
  3. Mączka Dominika KROSS Ziemia Darłowska
  4. Wojtyra Małgorzata ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  5. Janik Karolina ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  6. Wiśniewska Patrycja ALKS STAL Grudziądz

1KM

  1. Kuczyński Kamil GRYF Szczecin
  2. Sarnecki Pawel ALKS STAL Grudziądz
  3. Sieradzki Norbert GRYF Szczecin
  4. Stępniak Grzegorz TARNOVIA Tarnowo Podgórne
  5. Kasperkiewicz Piotr KTK Kalisz
  6. Dąbkowski Konrad CYKLISTA Żyrardów

KEIRIN

  1. Kuczyński Kamil GRYF Szczecin
  2. Poper Rafał GRYF Szczecin
  3. Schmidt Tomasz KTK Kalisz
  4. Dąbkowski Konrad CYKLISTA Żyrardów
  5. Kościecha Paweł ALKS STAL Grudziądz
  6. Bielecki Maciej CYKLISTA Żyrardów

KEIRIN KOBIET

  1. Drejger Aleksandra CYKLISTA Żyrardów
  2. Dąbrowska Renata CYKLISTA Żyrardów
  3. Wojtyra Małgorzata ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  4. Komos Żaneta KROSS Ziemia Darłowska
  5. Szczuko Marta ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  6. Szczuko Diana ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin

WYŚCIG PUNKTOWY

  1. Kasperkiewicz Piotr KTK Kalisz
  2. Stępniak Grzegorz TARNOVIA Tarnowo Podgórne
  3. Sieradzki Norbert GRYF Szczecin
  4. Trzciński Marceli SPOŁEM Łódź
  5. Witkowski Robert LIDER Słubice
  6. Głowacki Dawid ALKS STAL Grudziądz

WYŚCIG PUNKTOWY KOBIET

  1. Szczuko Marta ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  2. Dąbrowska Renata CYKLISTA Żyrardów
  3. Wojtyra Małgorzata ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  4. Wiśniewska Patrycja ALKS STAL Grudziądz
  5. Szczuko Diana ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  6. Janik Karolina ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin

3KM DRUŻYNOWO KOBIET

  1. Szczuko Diana, Janik Karolina, Wojtyra Małgorzata ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin 4:08,041
  2. Komos Żaneta, Kulisch Angelika, Mączka Dominika KROSS Ziemia Darłowska 4:11,411
  3. Cywińska Paulina, Kardas Sylwia, Wiśniewska Patrycja ALKS STAL Grudziądz 4:12,278
  4. Dąbrowska Renata, Drejger Aleksandra, Czerniak Krystyna CYKLISTA Żyrardów
  5. Jaroszek Anna, Średzińska Katarzyna, Gregorczyk Magdalena STAL Grudziądz
  6. Gryko Karolina, Pawlaczyk Kamila, Milewska Izabela BUDOPOL Bydgoszcz

4KM DRUŻYNOWO PACIFIC

  1. PACIFIC Toruń 4:45,710
  2. ALKS STAL Grudziądz 4:52,374
  3. CYKLISTA Żyrardów 4:53,302
  4. TARNOVIA Tarnowo Podgórne
  5. PACIFIC Toruń II
  6. SPOŁEM Łódź

SPRINT

  1. Poper Rafał GRYF Szczecin
  2. Kuczyński Kamil GRYF Szczecin
  3. Dąbkowski Konrad CYKLISTA Żyrardów
  4. Schmidt Tomasz KTK Kalisz
  5. Kościecha Paweł ALKS STAL Grudziądz
  6. Sarnecki Paweł ALKS STAL Grudziądz

SPRINT KOBIET

  1. Dąbrowska Renata CYKLISTA Żyrardów
  2. Wojtyra Małgorzata ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin
  3. Drejger Aleksandra CYKLISTA Żyrardów
  4. Komos Żaneta KROSS Ziemia Darłowska
  5. Mączka Kornelia KROSS Ziemia Darłowska
  6. Janik Karolina ELEKTRO-BUD BOGO Szczecin

MADISSON

  1. Pawelec Kamil, Stachowiak Adam CYKLISTA Żyrardów
  2. Bielecki Kamil, Zawrot Tomasz CYKLISTA Żyrardów II
  3. Stępniak Grzegorz, Borucki Paweł TARNOVIA Tarnowo Podgórne

SPRINT DRUŻYNOWY

  1. GRYF Szczecin
  2. ALKS STAL Grudziądz
  3. KTK Kalisz i Cyklista Żyrardów
  4. SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET
  5. CYKLISTA Żyrardów,
  6. STAL Grudziądz KROSS
  7. Ziemia Darłowska CYKLISTA Żyrardów

SCRATCH

  1. Kuczyński Kamil Gryf Szczecin
  2. Polak Juliusz ALKS Stal Grudziądz
  3. Poper Rafał Gryf Szczecin

SCRATCH KOBIET

  1. Janik Karolina Bogo Szczecin
  2. Wojtyra Małgorzata Bogo Szczecin
  3. Dąbrowska Renata Cyklista Żyrardów

Żródło : www.polsprint.com


Jacek dnia 24 kwiecień 2007 10:47:00 0 Komentarzy · 9248 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Lipiec 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007