ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Lutego 2024 02:56
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1103
razy
Kadra Polski na na Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes ( Meksyk )
MP 2007W składzie reprezentacji Polski na Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów 04-12.08.2007 w miejscowości Aguascalientes ( Meksyk ) znalazł się Juliusz Polak

 Program
 

AUGUST SATURDAY 4 2007

10:00

10:10

M

OMNIUM I - SPRINT 200M T.T.


10:10

10:35

W

TEAM SPRINT

QUALIFYING

10:35

10:45

M

OMNIUM II - SCRATCH 5 KM


10:45

12:45

M

INDIVIDUAL PURSUIT

QUALIFYING

12:45

13:35

M

OMNIUM III - INDIVIDUAL PURSUIT


18:30

19:00

 

OPENING CEREMONY


19:00

19:25

M

OMNIUM IV - POINTS RACE 15 KM


19:25

19:55

M

TEAM SPRINT

QUALIFYING

19:55

20:10

M

INDIVIDUAL PURSUIT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2

20:10

20:35

M

OMNIUM FINAL - KILOMETRE T.T.


20:35

20:45

W

TEAM SPRINT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2

20:45

20:55

M

INDIVIDUAL PURSUIT

AWARD CEREMONY

20:55

21:05

M

OMNIUM

AWARD CEREMONY

21:05

21:15

M

TEAM SPRINT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2

21:15

21:25

W

TEAM SPRINT

AWARD CEREMONY

21:25

21:35

M

TEAM SPRINT

AWARD CEREMONY


AUGUST SUNDAY 5 2007

10:00

11:50

M

TEAM PURSUIT

QUALIFYING

11:50

12:25

W

SPRINT 200M T.T.

QUALIFYING

12:25

13:35

W

INDIVIDUAL PURSUIT

QUALIFYING

13:35

14:05

W

SPRINT

1/16 FINAL

14:05

14:25

M

KEIRIN

1st. ROUND

14:25

14:45

W

SPRINT

1/8 FINAL

14:45

15:05

M

KEIRIN

REPECHAGES

15:05

15:10

W

SPRINT

REP. 1/8

15:10

15:30

M

SCRATCH 7.5 KM

QUALIFYING (2 HEATS  I.R.)

19:00

19:15

W

INDIVIDUAL PURSUIT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2

19:15

19:30

W

SPRINT

1/4 FINAL (1st.)

19:30

19:45

M

KEIRIN

2nd. ROUND

19:45

20:00

W

SPRINT

1/4 FINAL (2nd)

20:00

20:15

M

TEAM PURSUIT

FINAL 3 - 4 & 1 - 2

20:15

20:25

W

INDIVIDUAL PURSUIT

AWARD CEREMONY

20:25

20:30

W

SPRINT

1/4 FINAL (3rd I.R.)

20:30

20:40

M

TEAM PURSUIT

AWARD CEREMONY

20:40

20.50

M

KEIRIN

FINAL PLACES 7 TO 12

20:50

21:00

M

KEIRIN

FINAL 1 - 6

21:00

21:05

W

SPRINT

5th TO 8th PLACES

21:05

21:45

M

SCRSTCH 10 KM

FINAL

21:45

21:55

M

KEIRIN

AWARD CEREMONY

21:55

22:05

M

SCRATCH 10 KM

AWARD CEREMONY


AUGUST MONDAY 6 2007

10:00

10:50

M

SPRINT 200M T.T. (24)

QUALIFYING

10:50

11:00

W

SPRINT

1/2 FINAL 1st HEAT

11:00

11:30

M

SPRINT

1/16 FINAL

11:30

11:40

W

SPRINT

1/2 FINAL 2nd HEAT

11:40

12:00

M

SPRINT

1/8 FINAL

12:00

12:05

W

SPRINT

1/2 FINAL (3rd I.R)

12:05

12:10

M

SPRINT

REP. 1/8

12:10

12:30

W

SCRATCH 5 KM

QUALIFYING (2 HEATS I.R)

12:30

13:10

M

POINTS RACE 16 KM

QUALIFYING (2 HEATS I.R.)

17:00

17:15

M

SPRINT

1/4 FINAL (1st.)

17:15

18:15

W

500M T.T.

FINAL

18:15

18:30

M

SPRINT

1/4 FINAL (2nd)

18:30

18:40

W

SPRINT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2 (1st.)

18:40

19:15

M

POINTS RACE 24 KM

FINAL

19:15

19:20

M

SPRINT

1/4 FINAL (3rd I.R)

19:20

19:30

W

500M T.T.

AWARD CEREMONY

19:30

19:40

M

POINTS RACE 24 KM

AWARD CEREMONY

19:40

19:50

W

SPRINT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2 (2nd)

19:50

20:00

W

SCRATCH 7.5 KM

FINAL

20:00

20:05

M

SPRINT

5th TO 8th PLACES

20:05

20:10

W

SPRINT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2 (3rd)

20:10

20:20

W

SCRATCH 7.5 KM

AWARD CEREMONY

20:20

20:30

W

SPRINT

AWARD CEREMONY


AUGUST TUESDAY 7 2007

10:00

10:10

M

SPRINT

1/2 FINAL 1st. HEAT

10:10

10:30

W

KEIRIN

1st. ROUND

10:30

10:40

M

SPRINT

1/2 FINAL 2nd HEAT

10:40

11:00

W

KEIRIN

REPECHAGES

11:00

11:05

M

SPRINT

1/2 FINAL (3rd I.R.)

11:05

11:45

M

MADISON 15 KM

QUALIFYING (2 HEATS I.R.)

11:45

12:15

W

POINTS RACE 10 KM

QUALIFYING (2 HEATS I.R.)

15:00

16:10

M

KILIMETRE T.T.

FINAL

16:10

16:50

M

MADISON 33 KM

FINAL

16:50

17:05

W

KEIRIN

2nd ROUND

17:05

17:15

M

SPRINT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2 (1st.)

17:15

17:25

M

KILOMETRE T.T.

AWARD CEREMONY

17:25

17:35

M

MADISON 33 KM

AWARD CEREMONY

17:35

18:05

W

POINTS RACE 20 KM

FINAL

18:05

18:15

M

SPRINT

FINAL 3 - 4 & 1 - 2 (2nd)

18:15

18:25

W

POINTS RACE 20 KM

AWARD CEREMONY

18:25

18:35

W

KEIRIN

FINAL PLACES 7 TO 12

18:35

18:45

W

KEIRIN

FINAL 1 - 6

18:45

18:50

M

SPRINT

FINALS 3 - 4 & 1 - 2 (3rd)

18:50

19:00

W

KEIRIN

AWARD CEREMONY

19:00

19:10M

M

SPRINT

AWARD CEREMONY


AUGUST WEDNESDAY 8 2007                ENTRENAMIENTO T.T.


AUGUST THURSDAY 9 2007

11:15

12:20

W

TIME TRIAL

FINAL & AWARD CEREMONY

13:15

16:15

M

TIME TRIAL

FINAL & AWARD CEREMONY


AUGUST FRIDAY 10 2007                      DESCANSO


AUGUST SATURDAY 11 2007                    ENTRENAMIENTO R.R.


AUGUST SUNDAY 12 2007

10:10

12:20

W

ROUTE RACE

FINAL & AWARD CEREMONY

14:00

17:30

M

ROUTE RACE

FINAL & AWARD CEREMONY


Jacek dnia 26 lipca 2007 20:20:00 4 Komentarzy · 8414 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
kolarz dnia 26 lipca 2007 21:23:41
Gratulacje julian mam nadzieje ze powalczysz
powodzenia
Magda:) dnia 01 sierpnia 2007 22:43:14
3mam kciuki za Ciebie Julek smiley
ja dnia 03 sierpnia 2007 15:35:57
a wie ktos gdzie jest pelna lista zawodnikow?
Jacek dnia 03 sierpnia 2007 22:49:24
Z polskich zawodników ma MŚJ pojedzie:
Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)
Juliusz Polak (ALKS STAL Grudziądz)
Konrad Dąbkowski (MWZKol Warszawa)
Grzegorz Drejger (MWZKol Warszawa)
Adrian Tekliński (WLUKK Brzeg-Nysa)
Piotr Kasperkiewicz (TK Kalisz)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Luty 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007