ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj14 Kwietnia 2024 23:30
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
13643
razy
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym - 2007 - Darłowo
juniorzy młodsi

jazda indywidualna na czas 10 km
1. Andrzej Bartkiewicz (Bustan Brzeg Nysa) 13.19,53 (średnia prędkość 45 km/godz.)
2. Konrad Tomasiak (MotoJelcz Oława Laskowice) 13.56,98
3. Wojciech Wręga (Pogoń Mostostal Puławy) 14.00,64

wyścig ze startu wspólnego - 95,8 km
1. Andrzej Bartkiewicz (Bustan Brzeg Nysa) 2:29.46 (średnia prędkość 38,4 km/godz.)
2. Dorian Bartkiewicz (TKKF Pacific Toruń)
3. Mateusz Nowaczek (ALKS Stal Ekobud Ocetix Grudziądz)
4. Pokwicki Patryk (TKK Pacific Toruń)
5. Saczuk Marcin (Art-Print Olsztyn)
6. Bożejewicz Mateusz (ALKS Stal Ekobud Ocetix Grudziądz)
7. Nowak Mateusz (KTK Kalisz)
8. Kołba Marcin (Baszta Golczewo)
9. Strzeduła Szymon (Siódemka Racibórz)
10. Godras Szymon (Elektrobud BoGo Szczecin)

juniorki młodsze

jazda indywidualna na czas 10 km
1. Paulina Guz (Ogniwo Boxmet Intermarche Dzierzoniów) 15.54,05 (średnia prędkość 37,7 km/godz.)
2. Karolina Garczyńska (Dwójka Gosso Lek Stryków) 16.03,77
3. Aleksandra Drejgier (MWZKol Warszawa) 16.04,50

wyścig ze startu wspólnego - 55,4 km
1. Paula Fronczak (Art-Print Olsztyn) 1:34.22 (średnia prędkość 35,2 km/godz.)
2. Natalia Mielnik (Sokół Ryczek Jerzmanowa)
3. Karolina Garczyńska (Dwójka Gosso Lek Stryków)
4. Karasiewicz Karolina (Dwójka Gosso Lek Stryków)
5. Menzińska Paulina (Paged Olimpijczyk Morąg)
6. Stasiewicz Paulina (Orion Sułów)
7. Guz Paulina (Ogniwo Boxmet Intermarche Dzierżoniów)
8. Drejgier Aleksandra (MWZKol Warszawa)
9. Maciąg Aleksandra (Kross Ziemia Darłowska)
10. Czerniak Krystyna (MWZKol Warszawa)


Klasyfikacja klubów:
1. Bustan Brzeg Nysa 31 pkt
2. Art-Print Olsztyn 27
3. Dwójka Gosso Lek Stryków 22
4. TKK Pacific Toruń 16
5. Ogniwo Boxmet Intermarche Dzierżoniów 15
6. MWZKol Warszawa 13
6. ALKS Stal Ekobud Ocetix Grudziądz 13

Klasyfikacja województw:
1. dolnośląskie 57 pkt
2. warmińsko-mazurskie 44
3. wielkopolskie 37
4. kujawsko-pomorskie 33
5. opolskie 31
6. łódzkie 28

Jacek dnia 15 lipca 2007 14:30:00 0 Komentarzy · 9297 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007