ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Lutego 2024 02:58
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1116
razy
Kadra Polski na szosowe ME - 19-22.07.2007 Sofia
Składy reprezentacji Polski na ME w Sofii

Kobiety - Junior
1. Kulisch Angelika (KROSS Ziemia Darłowska)
2. Gregorowicz Dorota (GK Gliwice)
3. Gryko Karolina (MKS Emdek Bydgoszcz)
4. Wojtyra Małgorzata (BoGo Szczecin)
5. Mączka Dominika (KROSS Ziemia Darłowska)
6. Komoś Żaneta (KROSS Ziemia Darłowska)
7. Kowalczyk Anna (UKK Jelcz Laskowice)
8. Cywińska Paulina (ALKS Stal Grudziądz)

Trener: Andrzej Piątek

Kobiety U-23
1. Dawidowicz Aleksandra (Halls)
2. Zamolska Magdalena (Pol-Aqua)
3. Grzebinoga Monika (Primus)
4. Wnuczek Aleksandra (KROSS Ziemia Darłowska)
5. Frączek Natalia (Pol-Aqua)
6. Ryczek Agnieszka (Pol-Aqua)
7. Barczyk Katarzyna (Primus)

Trener: Andrzej Piątek

Mężczyźni U-23
1. Bodnar Maciej (UC Basso Pieve)
2. Cieślik Paweł (GKS Tarnovia)
3. Marycz Jarosław (Team Fidibc com vello clubarbedo)
4. Krysman Piotr (TKK Pacific Norda Atala Toruń)
5. Modzelewski Łukasz (Legia TV 4)
6. Osiński Piotr (TKK Pacific Norda Atala Toruń)
7. Komar Mateusz (DHL-Author)
8. Paterski Maciej (KTK Kalisz)

Trener: Zbigniew Piątek

Mężczyźni - Junior
1. Kwiatkowski Michał (TKK Pacific Norda Atala Toruń)
2. Owsian Tomasz (TKK Pacific Norda Atala Toruń)
3. Majka Rafał (Mateo Krakus Kraków)
4. Borucki Paweł (GKS Tarnovia)
5. Sztobryn Piotr (Mostostal Puławy)
6. Sztobryn Paweł (Mostostal Puławy)
7. Gawroński Piotr (Baszta Golczewo)
8. Poljański Paweł (Cartusia Kartuzy)

Trener: Waldemar Cebula

Jacek dnia 05 lipca 2007 12:00:00 0 Komentarzy · 9607 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Luty 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007