ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj14 Kwietnia 2024 22:15
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
12799
razy
Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet ( start wspólny 120 km ) - 30.06.2007 Kielce
MP 2007 Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet ( start wspólny 120 km ) - 30.06.2007 Kielce
Masłów - Brzezinki - Scholasteria - Mąchocice - Masłów ( 7 x 17,1 km)

1 Maja Włoszczowska (Halls) 3.01.48 (39.8 km/h)
2 Aleksandra Wnuczek (Kross Ziemia Darłowska) +0.08
3 Anna Harkowska (UKS Lider Słubice) +1.10
4 Małgorzata Jasińska (Pol-Aqua)       
5 Bogumiła Matusiak (Primus Łódź)       
6 Aleksandra Dawidowicz (Halls)                 
7 Sylwia Kapusta (Primus Łódź)                 
8 Barbara Gromaszek (Kross Ziemia Darłowska)     
9 Monika Grzebinoga (Primus Łódź)                 
10 Marzena Wasiuk (Primus Łódź) +3.50
11 Małgorzata Wysocka (Pol-Aqua)                           
12 Anna Bazan (LKS Trasa Zielona Góra)                 
13 Magdalena Gregorczyk (ALKS Stal - Ekobud - Ocetix Grudziądz)   
14 Magdalena Zamolska (Pol-Aqua)   
15 Natalia Frączek (Pol-Aqua)                         
16 Agnieszka Pietr (Primus Łódź) +7.59
17 Katarzyna Barczyk (Primus Łódź) +8.51
18 Joanna Ignasiak (Pol-Aqua) +8.59
19 Martyna Ryńska (LKS Orlęta Gorzów Wielkopolski)   
20 Aleksandra Zabrocka (WKS Flota Gdynia)           
21 Agnieszka Ryczek (Pol-Aqua) +10.20
22 Ewa Bugdoł (GK Gliwice)                                 
23 Katarzyna Szczurek (KKCIM Smok Kraków) +12.00
24 Małgorzata Mielniczyn (LKS Orlęta Gorzów Wielkopolski) +13.07
25 Kinga Mudyn (MLKS Baszta Bytów)         
26 Martyna Klekot (CZKKS Kolejarz - Jura Częstochowa) +13.09
DNF Monika Krawczyk (Pol-Aqua)             
DNF Angelika Kulisch (Kross Ziemia Darłowska)   
DNF Martyna Kaszuba (MGLKS Błękitni Dobrawa Koziegłowy)
DNF Beata Kalemba (MGLKS Błękitni Dobrawa Koziegłowy)     
DNF Katarzyna Pomkowska (Primus Łódź)         
DNF Aleksandra Maciąg (MKS Start Lublin)       
DNF Kamila Wójt (T.C. Chrobry Harfa - Harrysow Głogów)

Zdjęcia 

Żródło : rowery.org


Jacek dnia 30 czerwca 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 12786 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Styczeń 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007