ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Czerwca 2024 06:28
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
32767
razy
MWK 2024 - Wyniki II etapu (start wspólny) Lisewo - Chełmża
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 2.05.2024 na trasie  Lisewo - Chełmża ( 99,5 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN DER MERWE NicholasBULGARIAN National Team
2h 23' 15''
2WŁODARSKI MarcinKLTC Konin
+ 00' 03"
3ROONI RonESTIONIAN National Team
+ 00' 24"
4GAŁDYN Wiktor
KTK Kalisz
+ 00' 24"
5BIŁYK Antoni 
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 24"
6LAIDINEN Arseni
ESTIONIAN National Team
+ 00' 24"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
4h 14' 15''
2WEDEKIND VictorGERMAN National Team
+ 00' 04"
3VAN DER MERWE NicholasBULGARIAN National Team
+ 00' 32"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1BIŁYK Antoni
Klub Kolarski TARNOVIA

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1WEDEKIND VictorGERMAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1KOWALSKI ArturUKS COPERNICUS CCC - SMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1ESTIONIAN National Team




Jacek dnia 02 maja 2024 18:30:00 0 Komentarzy · 463 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007