Wyniki Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - II Seria w Zamościu
Jazda Indywidualna na czasJuniorka młodsza1 KARASIEWICZ Karolina KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 0:15:37,00
2 PIOTROWSKA Małgorzata LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 0:15:59,97
3 ŻUKOWSKA Dominika WLUKK Brzeg Nysa 0:16:08,93
4 URBAŚ Kinga MKS START Peugeot Lublin 0:16:22,63
5 BIRUTE Pielikyte Klaipeda SC-DSK Pajuris 0:16:25,28
6 DASZYŃSKA Kinga KK TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 0:16:25,82
Juniorka1 CEPELYTE Roberta Panevezio KKSC-DSK Fortuna 0:23:13,50
2 GUZ Paulina LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 0:23:22,88
3 MISTEREK Olga LUKS GIMNAZJUM IMIELIN 0:23:30,46
4 MIELNIK Natalia GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA 0:23:43,30
5 UZKURAITYTE Rasa Panevezio KKSC-DSK Fortuna 0:23:46,29
6 SERPETYTE Skaiste Klaipedos SC-DSK Pajuris 0:23:49,92
Elita kobiet1 TUSLAITE Daiva SC Michela Fanini Record Rox 0:21:32,03
2 MATUSIAK Bogumiła PRIMUS Łódź 0:21:54,95
3 IGNASIAK Joanna POL-AQUA PRO Cycling Team Warszawa 0:22:04,66
4 ZAMOLSKA Magdalena POL-AQUA PRO Cycling Team Warszawa 0:22:08,45
5 TREBAITE Ausrine Panevezio KKSC-DSK Fortuna 0:22:09,63
6 JASIŃSKA Małgorzata POL-AQUA PRO Cycling Team Warszawa 0:22:10,01
Junior młodszy1 WARCHOŁ Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 0:14:07,99
2 OBORSKI Dominik ZPAS KS Piast Winsan Nowa Ruda 0:14:17,62
3 MAREK Przemysław POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0:14:21,75
4 HABA Grzegorz POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0:14:22,03
5 KULAS Marek WKS Flota Gdynia 0:14:24,48
6 PILIS Bartosz MGLKS BŁĘKITNI DOBRAWA KOZ 0:14:25,12
7 CZERKIES Michał WKS Flota Gdynia 0:14:29,86
Junior1 GRADEK Kamil MGLKS BŁĘKITNI Dobrawa Koziegłowy 0:24:59,54
2 TRACZ Krzysztof WLKS KRAKUS 0:25:11,41
3 MAJDANIK Mateusz GK GLIWICE 0:25:19,16
4 SKRZYPULEC Mateusz MGLKS BŁĘKITNI Dobrawa Koziegłowy 0:25:22,45
5 MIELCAREK Grzegorz WLKS KRAKUS 0:25:28,85
6 WRĘGA Wojciech KS MOSTOSTAL PUŁAWY 0:25:32,34
Komunikat z zawodówStart wspólnyJuniorka Młodsza
1 RUMIŃSKA Izabela ALKS STAL Grudziądz 01:21:32 2 FRONCZAK Paula LUKS ART-PRINT OLSZTYN
3 BIRUTE Pielikyte Klaipeda SC-DSK Pajuris
4 KARDAS Aleksandra ALKS STAL Grudziądz
5 EKSTEROWICZ Roksana LKKS Górnik Wałbrzych ZS St. Bogaczowice
6 PLICHTA Anna UKS SOKÓŁ KĘTY
Juniorka1 MIELNIK Natalia GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA
2 GARCZYŃSKA Karolina KK Tramwajarz Łódź
3 CEPELYTE Roberta Panevezio KKSC-DSK Fortuna
4 STASIEWICZ Paulina UKS Jelcz Laskowice
5 UZKURAITYTE Rasa Panevezio KKSC-DSK Fortuna
6 PIK Katarzyna ALKS STAL EKOBUD-OCETIX GRUDZIĄDZKobiety OPEN 1 TUSLAITE Daiva SC Michela Fanini Record Rox 02:17:25
2 ALICKUN Eugenia GK Wheeler Sosnowiec
3 * MIELNIK Natalia GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA
4 * GARCZYŃSKA Karolina KK Tramwajarz Łódź
5 * CEPELYTE Roberta Panevezio KKSC-DSK Fortuna
6 KRAWCZYK Monika MKS START PEUGEOT Lublin
7 ZAMOLSKA Magdalena POL-AQUA PRO Cycling Team Warszawa
8 * STASIEWICZ Paulina UKS Jelcz Laskowice
9 MATUSIAK Bogumiła PRIMUS Łódź
10 KOMOS Żaneta KROSS Ziemia Darowska
11 * UZKURAITYTE Rasa Panevezio KKSC-DSK Fortuna
12 SZCZUKO Marta ELEKTROBUD BOGO SZCZECIN
13 RYCZEK Paulina MKS START PEUGEOT Lublin
14 WASIUK Marzena PRIMUS Łódź
15 BAZAN Anna KROSS Ziemia Darowska
16 * PIK Katarzyna ALKS STAL EKOBUD-OCETIX GRUDZIĄDZ17 * GUZ Paulina LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów
18 WNUCZEK Aleksandra POL-AQUA PRO Cycling Team Warszawa
19 PAPKO Aksana Białoruś
20 IGNASIAK Joanna POL-AQUA PRO Cycling Team Warszawa
Junior młodszy1 BURDYŃSKI Jakub LUKS ART. PRINT Olsztyn 02:12:58
2 OBORSKI Dominik ZPAS KS Piast Winsan Nowa Ruda
3 LEWANDOWSKI Paweł ALKS STAL OCETIX EKOBUD Grudziądz
4 STRZEDUŁA Szymon CK Ziemia Raciborska
5 JANKOWSKI Mateusz LUKS ART. PRINT Olsztyn
6 KISTER Paweł POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Junior1 ZMYSŁOWSKI Karol MKS LEWART AGS Lubartów 02:34:00
2 UTKOWSKI Daniel KS MOSTOSTAL PUŁAWY
3 TRACZ Krzysztof WLKS KRAKUS bbc Czaja
4 MAJDANIK Mateusz GK GLIWICE
5 GRADEK Kamil MGLKS BŁĘKITNI Dobrawa Koziegłowy
6 CZETYRKO Grzegorz LUKS ART PRINT OLSZTYN
Komunikat z zawodów