ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj20 Luty 2020 12:25

Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2008-2010. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2019 00:00:00 · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 26.01.2020
W ostatnim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu (9.657) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z reprezentantem Hiszpanii Jose Moreno Sanchezem.

Sprint - 1/8

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z kolejnym reprezentantem Chin Chao Xu i awansował do półfinale.

Sprint - 1/4

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu wygrał z Francuzem Rayan Helal i awansował do finału.

W finale zwyciężył z Francuzem Quentin Celeyron i zdobył złoty medal Pucharu Świata.

Zwyciężył również w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata

Jacek dnia 27 styczeń 2020 06:00:00 0 Komentarzy · 47 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 25.01.2020
W trzecim dniu Pucharu Świata Rafał Sarnecki awansował po zajęciu drugiego miejsca w biegu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda

W drugiej rundzie zajął 3 miejsce i awansował do w finale A. W finale zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal Pucharu Świata

Jacek dnia 25 styczeń 2020 07:00:00 0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 24.01.2020
W drugim dniu Pucharu Świata drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęły 2 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.648 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - kwalifikacje

Drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk zajęła 2 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 44.318 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

Sprint drużynowy - kwalifikacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 33.322 ) wygrały z Hiszpankami i awansowały do finału A. W finale A Polki przegrały z Kanadyjkami i zdobyły srebrny medal.

Sprint drużynowy Kobiet - 1 runda
Sprint drużynowy Kobiet - finał

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Krzysztof Maksel, Mateusz Rudyk ( 43.860 ) wygrała z drużyna Białorusi. W finale A drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel przegrała z Francją i zdobyła srebrny medal.

Drużyny kobieca jak i  męska zwyciężyły w łącznej klasyfikacji Pucharu Świat w sprincie drużynowym

Jacek dnia 25 styczeń 2020 06:00:00 0 Komentarzy · 49 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 23-26.01.2020
W dniach 23-26.01.202 w Milton (Kanada) rozegrana zostanie ostatnia seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej czworo reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki.

Zawody będzie można śledzić na żywo na stronie

Jacek dnia 23 styczeń 2020 20:00:00 0 Komentarzy · 56 Czytań · Drukuj · PDF
Życzenia

Jacek dnia 24 grudzień 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 118 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 15.12.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.428 - nowy fantastyczny REKORD POLSKI ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z reprezentantem Wielkiej Brytanii Jackem Carlin.

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z kolejnym reprezentantem Wielkiej Brytanii Josephem Truman i awansował do półfinale.

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu wygrał z reprezntantem Surinamu Jair Tjon En Fa i awansował do finału.

W finale zwyciężył z Nowozelandczykiem Samem Webster i zdobył złoty medal Pucharu Świata.

Jacek dnia 15 grudzień 2019 08:30:00 0 Komentarzy · 138 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 14.12.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel nie awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin. W pierwszym biegu trzech zawodników w tym Krzysztof Maksel miało groźnie wyglądający upadek.

Keirin - pierwsza runda - repasaż

Jacek dnia 14 grudzień 2019 11:00:00 0 Komentarzy · 138 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 13.12.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś wygrała eliminacje sprintu drużynowego ( 33.189 ) i awansowała do pierwszej rundy.

Drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (Mróż Jedynka Kórnik) zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.831 ) i również awansowała do pierwszej rundy.

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego Kobiet Magdalena Karwacka i Urszula Łoś ( 32.888 ) wygrały z Ukrainkami i awansowały do finału A. W finale A Polki wygrały Rosjankami i zdobyły złoty medal.

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ( 43.091 ) wygrała z drużyna Trinidat Tobago. W finale A drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel przegrała z Japonią i zdobyła srebrny medal.

Jacek dnia 13 grudzień 2019 09:30:00 0 Komentarzy · 144 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Brisbane 13-15.12.2019
W dniach 13-15.12.2019 w Brisbane (Australia) rozegrana zostanie piąta seria Pucharu Świata. Wystartuje w niej czworo reprezentantów naszego klubu Urszula Łoś, Krrzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk.

Zawody będzie można śledzić na żywo na stronie oraz oglądać EurosportPlayer. W Eurosporcie 2 będzie skrót w niedziele wieczorem

Jacek dnia 12 grudzień 2019 15:00:00 0 Komentarzy · 135 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 8.12.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.527 - nowy REKORD POLSKI ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Kanadyjczykiem Hugo Barrette.

Mateusz Rudyk wygrał w 1/4 z reprezentantem Trinidat Tobago Nicholas Paul i awansował do półfinale.

Urszula Łoś awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin zajmując 2 miejsce w wyścigu pierwszej rundy.

Mateusz Rydyk w półfinale sprintu wygrał z Japończykiem Yudai Nitta a w finale zwyciężył z kolejnym Japończykiem Tomohiro Fukaya i zdobył złoty medal Pucharu Świata.

Urszula Łoś po zajęciu 5 miejsca w drugiej rundzie Keirinu i  zajęci 4 miejsca w finale B został sklasyfikowana na 10 miejscu.

W wyścigu Scratch Bartosz Rudyk, mimo upadku na 6 okrążeń do zakończenia wyścigu, zajął 7 miejsce.

Jacek dnia 08 grudzień 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 145 Czytań · Drukuj · PDF