ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj23 Maj 2019 08:43
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1747
razy
Witamy

Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja
"STAL" Grudziądz


Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 17-19.05.2019

Na zakończonych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski na torze w Pruszkowie w dniach 17-19.05.2019 r., nasi zawodnicy zdobyli 7 medali, w tym 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe,

JUNIORZY:

Złoty medal
- madison
Radosław Lewandowski,
Kamil Taczyński

Srebrny medal

- sprint drużynowy

Sylwia Kulczyk,
Daria Szebeko

Brązowy medal

- madison

Sylwia Kulczyk,
Daria Szebeko

Brązowy medal
- sprint
Szymon Welens

MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal

- madison

Bartosz Rudyk,
Dawid Migas

 
Srebrny medal
- 4000 m drużyna  
Bartosz Rudyk,
Jakub Ścibior,
Dawid Migas.
Łukasz Michalski

Brązowy medal

- omnium

Bartosz Rudyk


Pełne wyniki

Jacek dnia 20 maj 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 18.05.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych / Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików (start wspólny) rozegranego w dniu 18 maja 2019 roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 18 maj 2019 15:00:00 0 Komentarzy · 14 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Zbójno 11.05.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) o Puchar Wójta Gminy Zbójno rozegranego w dniu 11 maja 2019 roku

Jacek dnia 12 maj 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 41 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 4.05.2019 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1RUBENIS Pauls
LATVIAN National Team
1h 56' 11"
2LOOTUS Stefan
ESTONIAN National Team
+ 00' 05"
3FRĄTCZAK Radosław
POLISH National Team
+ 00' 05"
4FOLDAGER Anders
Team MASCOT WorkWear
+ 00' 05"
5PRYMAKOU Kiryl BELARUSSIAN National Team
+ 00' 05"
6KHABAZI Tornike
GEORGIAN Cycling Team
+ 00' 09"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON Robert
HMT Hospitals Giant CT
8h 52' 28"
2VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 0h 00' 14"
3RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 0h 00' 20"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 RUTKOWSKI Jakub
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1LATVIAN National Team





Jacek dnia 04 maj 2019 12:00:00 0 Komentarzy · 63 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki III etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 3.05.2019 na trasie Świecie - Świecie ( 102,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KARPENKO GlebESTONIAN National Team
2h 20' 59"
2PONIATOWSKI DanielSMS ŚWIDNICA
+ 00' 17"
3SOSZKA JakubSMS ŻYRARDÓW
+ 00' 17"
4DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT
+ 00' 17"
5KRAMARČÍK PavolSLOVAK National Team
+ 00' 17"
6VANČO Tobias
SLOVAK National Team
+ 00' 17"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON Robert
HMT Hospitals Giant CT
6h 55' 23"
2VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 0h 00' 14"
3RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 0h 00' 20"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 RUTKOWSKI Jakub
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1ZEROgas WV de Jonge Renner




Jacek dnia 03 maj 2019 16:20:00 0 Komentarzy · 64 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki II etapu (start wspólny) Lisewo - Płużnica
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 2.05.2019 na trasie  Lisewo - Płużnica ( 86,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON RobertHMT Hospitals Giant CT
2h 02'10"
2RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 00' 09"
3PONOMAR AndrewUKRAINIAN National Team
+ 00' 18"
4VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 00' 24"
5SCHMIDT Emil VintherTeam MASCOT WorkWear
+ 00' 35"
6KRAMARČÍK Pavol
SLOVAK National Team
+ 00' 35"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DONALDSON Robert
HMT Hospitals Giant CT
4h 34' 07"
2VAN VEENENDAAL Hidde ZEROgas WV de Jonge Renner
+ 0h 00' 16"
3RUTKOWSKI JakubUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
+ 0h 00' 20"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DONALDSON Robert HMT Hospitals Giant CT 

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 RUTKOWSKI Jakub
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1ZEROgas WV de Jonge Renner





Jacek dnia 02 maj 2019 17:40:00 0 Komentarzy · 78 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki 2 półetapu I etapu Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2019 na trasie Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom. ( 58,8km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1RUSHBY MaxHMT Hospitals Giant CT
1h 15' 24"
2KURITS JoonasESTONIAN National Team
+ 00' 00"
3DONALDSON RobertHMT Hospitals Giant CT
+ 00' 00"
4SOSZKA Jakub
SMS ŻYRARDÓW
+ 00' 00"
5WIŚNIEWSKI DawidSMS ŻYRARDÓW
+ 00' 00"
6RZEPKA Robert
SMS ŻYRARDÓW
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN VEENENDAAL Hidde
ZEROgas WV de Jonge Renner
2h 31' 53"
2RUBENIS PaulsLATVIAN National Team
+ 0h 00' 01"
3LITVINTSEV AntonESTONIAN National Team
+ 0h 00' 04"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1RUBENIS PaulsLATVIAN National Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KURITS JoonasESTONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1LEWANDOWSKI Radosław POLISH National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1LEWANDOWSKI Radosław
POLISH National Team

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1POLISH National Team





Jacek dnia 01 maj 2019 17:35:00 0 Komentarzy · 70 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2019 - Wyniki 1 półetapu I etapu - Gruta - Łasin
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 1 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2019 na trasie Gruta - Łasin ( 58,0km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN VEENENDAAL HiddeZEROgas WV de Jonge Renner
1h 16' 35''
2RUBENIS PaulsLATVIAN National Team
+ 00' 00"
3LITVINTSEV AntonESTONIAN National Team
+ 00' 00"
4BILYI Maksim
UKRAINIAN National Team
+ 00' 00"
5MAJEWSKI Kacper
SMS ŚWIDNICA
+ 00' 00"
6LEWANDOWSKI Radosław
POLISH National Team
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN VEENENDAAL Hidde  
ZEROgas WV de Jonge Renner
1h 16' 29''
2RUBENIS PaulsLATVIAN National Team
+ 0h 00' 02"
3LITVINTSEV AntonESTONIAN National Team
+ 0h 00' 04"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1VAN VEENENDAAL HiddeZEROgas WV de Jonge Renner

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1BELNIAK Maciej
KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne

Klasyfikacja urodzony w 2002 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1MAJEWSKI KacperSMS ŚWIDNICA

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1LEWANDOWSKI Radosław 
POLISH National Team

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1POLISH National Team





Jacek dnia 01 maj 2019 11:25:00 0 Komentarzy · 77 Czytań · Drukuj · PDF
XXXI MWK 2019 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 30.04.2019 o godzinie 20 w Parku Miejskim nastąpiło uroczyste otwarcie XXXI Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 153 zawodników z 32 zespołów ( 18 drużyn zagranicznych i 14 drużyn krajowych ). W dniu jutrzejszym o godzinie 10 nastąpi start do pierwszego półetapu I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa




Jacek dnia 30 kwiecień 2019 21:00:00 0 Komentarzy · 78 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Pruszków 26-28.04.2019
Wyniki I serii Pucharu Polski na torze w kategorii junior młodszy rozegranej w dniach 26-28.04.2019 w Pruszkowie. Zawody były eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Sprint drużynowy
Sprint drużynowy kobiet
  
 Wyścig druzynowy kobiet
Wyścig drużynowy

Jacek dnia 29 kwiecień 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 84 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski na torze - Pruszków 18-19.04.2019
Wyniki Pucharu Polski na torze rozegranego w dniach 18-19.04.2018 w Pruszkowie.

 
 

Jacek dnia 20 kwiecień 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 93 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 109 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Maj 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007