ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj29 Maja 2024 07:46
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy
Darczyńcy klubu

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Województwo Kujawsko Pomorskie
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
natorze.pl
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
21655
razy
Witamy

Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja
"STAL" Grudziądz


Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2010-2013. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

 


Jacek dnia 01 maja 2022 00:00:00 · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 21-23.05.2024

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 21-23.05.2024 na torze w Pruszkowie zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 10 medali ( w tym 2 złote, 6 srebrnych i 2 brązowe ).

JUNIORZY:

Złoty medal
- sprint
Natalia Walecka
Srebrny medal- sprint drużynowy
Natalia Walecka,
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko
Srebrny medal
- wyścig drużynowy
Daria Ostrycharz,
Milena Tarasiewicz,
Zuzanna Marecka
Urszula Sipko,
Oliwia Kępczyńska
Srebrny medal- Keirin
Natalia Walecka
Srebrny medal- Madison
Oliwia Kępczyńska,
Urszula Sipko

MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal
- sprint
Natalia Głowacka
Srebrny medal- Keirin
Nikola Jankowska
Srebrny medal- sprint
Nikola Jankowska
Brązowy medal
- sprint druzynowy
Radosław Laskowski,
Gracjan Dąbrowski,
Tomasz Dobrzyński,
Maciej Fąk
Brązowy medal
- Keirin
Tomasz Dobrzyński



Jacek dnia 25 maja 2024 10:00:00 0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj · PDF
Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) - Dobromierz 18-19.05.2024
Wyniki Pucharu Polski (Eliminacja do OOM) w kolarstwie szosowym rozegranego w Dobromierzu w dniach 18-19.05.2023r.


Agata GroszewskaRoksana Kopowska

Jacek dnia 20 maja 2024 10:00:00 0 Komentarzy · 53 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Zbójno 18.05.2024
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) o Puchar Wójta Gminy Zbójno rozegranego w dniu 18 maja 2024 roku

Jacek dnia 19 maja 2024 20:00:00 0 Komentarzy · 76 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 11.05.2024
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych / Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików (start wspólny) rozegranego w dniu 11 maja 2024 roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 12 maja 2024 07:00:00 0 Komentarzy · 115 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 4.05.2024 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1ROONI RonESTIONIAN National Team
1h 49' 01''
2BIŁYK Antoni
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 00"
3BĘBEN SzymonSMS Świdnica
+ 00' 00"
4PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 00"
5CLAUSEN Emil
Team Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
+ 00' 00"
6WEDEKIND Victor
GERMAN National Team
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1BĘBEN SzymonSMS Świdnica
8h 47' 39''
2PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 04"
3QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord
+ 00' 09"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1ROONI RonESTIONIAN National Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1TAMMEPUU RikoESTIONIAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1KASPROWICZ AleksanderALKS OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1SMS Świdnica




Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem wydarzenia
„XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów UCI o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza".

Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM, znajduje się na stronie www.gaz-system.pl




Jacek dnia 04 maja 2024 13:00:00 0 Komentarzy · 165 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki III etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 3.05.2024 na trasie Świecie - Świecie ( 102,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1EDINGER RoeiISRAEL National Team
2h 16' 19''
2BĘBEN SzymonSMS Świdnica
+ 00' 03"
3PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 03"
4PLONKA Wojciech
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 03"
5TAMMEPUU Riko 
ESTIONIAN National Team
+ 00' 03"
6QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord
+ 00' 03"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1BĘBEN SzymonSMS Świdnica
6h 58' 42''
2PERA MarceliKTK Kalisz
+ 00' 00"
3QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord
+ 00' 05"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1QUINT Antoine
GRINTA Regional Team Noord

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1TAMMEPUU RikoESTIONIAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1KASPROWICZ AleksanderALKS OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1SMS Świdnica




Jacek dnia 03 maja 2024 19:00:00 0 Komentarzy · 210 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki II etapu (start wspólny) Lisewo - Chełmża
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 2.05.2024 na trasie  Lisewo - Chełmża ( 99,5 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN DER MERWE NicholasBULGARIAN National Team
2h 23' 15''
2WŁODARSKI MarcinKLTC Konin
+ 00' 03"
3ROONI RonESTIONIAN National Team
+ 00' 24"
4GAŁDYN Wiktor
KTK Kalisz
+ 00' 24"
5BIŁYK Antoni 
Klub Kolarski TARNOVIA
+ 00' 24"
6LAIDINEN Arseni
ESTIONIAN National Team
+ 00' 24"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
4h 14' 15''
2WEDEKIND VictorGERMAN National Team
+ 00' 04"
3VAN DER MERWE NicholasBULGARIAN National Team
+ 00' 32"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1BIŁYK Antoni
Klub Kolarski TARNOVIA

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1WEDEKIND VictorGERMAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1KOWALSKI ArturUKS COPERNICUS CCC - SMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1ESTIONIAN National Team




Jacek dnia 02 maja 2024 18:30:00 0 Komentarzy · 302 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Wyniki I etapu (start wspólny) Gruta - Łasin
XXXIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2024 na trasie Gruta - Łasin ( 102,7km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
2h 17' 49''
2WEDEKIND VictorGERMAN National Team
+ 00' 00"
3PUURAID JoonasESTIONIAN National Team
+ 00' 00"
4STRZELECKI Michał
VELOTALENT Cycling Team
+ 00' 58"
5WRONA Szymon 
VELOTALENT Cycling Team
+ 00' 58"
6PURNOCH Matyáš
REXONIX Kovo Praha
+ 00' 58"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel
2h 17' 36''
2PUURAID JoonasESTIONIAN National Team
+ 00' 03"
3WEDEKIND VictorGERMAN National Team
+ 00' 04"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki BIG STAR SHOES

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1JENSEN NicklasTeam Zealand Cycling - Kuehne+Nagel

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja urodzony w 2007 po etapach - sponsor koszulki Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnie sp. z o.o. w Grudziądzu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1PUURAID JoonasESTIONIAN National Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko              Drużyna
1JUREK PawełALKS "STAL" Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ-SYSTEM S.A.

Miejsce Drużyna
1ESTIONIAN National Team




Jacek dnia 01 maja 2024 18:00:00 0 Komentarzy · 201 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2024 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 1.05.2024 o godzinie 10:00 w Marinie nastąpi uroczyste otwarcie XXXIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 162 zawodników z 31 zespołów ( 19 drużyn zagranicznych i 12 drużyn krajowych ).
W dniu dzisiejszym o godzienie 15:00 nastąpi start do I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa





Jacek dnia 30 kwietnia 2024 20:00:00 0 Komentarzy · 192 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Golub-Dobrzyń 27.04.2024
Wyniki wyścigu kolarskiego o "Puchar Burmistrza Miasta Golub-Dobrzyń" rozegranego w dniu 27.04.2024 w Golubiu-Dobrzynie w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Jacek dnia 28 kwietnia 2024 10:00:00 0 Komentarzy · 224 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 136 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Maj 2024 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007