ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj23 Lipiec 2017 20:31
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
570
razy
Osiągnięcia

Zdobycze medalowe w latach 1974-2015



Olimpijczycy i Medaliści 1974-2015



Klubowy Mistrz Polski na Szosie w roku 2009 i 2012



Klubowy Mistrz Polski na Torze
w latach 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016



Klubowy Mistrz Polski w kolarstwie
w latach 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016



Drużyna 4000m - Rekord Polski


Sprint drużynowy - Rekord Polski (U-23)

Drużyna 4000m Rekord Polski

Sprint drużynowy Rekord Polski (-23)

Pruszków - 3.07.2009

Pruszków - 12.06.2012




Osiągnięcia medalowe w 2013 rok

Mistrzostwa Europy do 23 lat - tor
Anadia 9-14.07.2013r
Brązowy medal - 1km Krzysztof Maksel

Mistrzostwa Polski Juniorów - tor
PRUSZKÓW 28.06-1.07.2013
1. Złoty medal - Scratch Mateusz Nowak
2. Srebrny medal - 4000 m druzynowoMateusz Nowak,
Mariusz Gąsiorowski,
Błażej Sas,
Michał Wasilewski,
Marceli Zieliński
3. Brązowy medal - MadisonMariusz Gąsiorowski,
Mateusz Nowak
4. Brązowy medal - Wyścig punktowyMateusz Nowak

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 - tor
PRUSZKÓW 28.06-1.07.2013
5. Złoty medal - sprint drużynowy Lucjusz Kardaś,
Mateusz Lipa,
Krzysztof Maksel
6. Złoty medal - 4000m drużynowo Rafał Jeziorski,
Michał Michciński,
Marek Łazarewicz,
Patryk Kubiak
7. Złoty medal - Keirin Krzysztof Maksel
8. Złoty medal - Madison Michał Michciński
9. Złoty medal - sprintKrzysztof Maksel
10. Złoty medal - 1km
Rekord Polski - 1.02.081
Krzysztof Maksel
11. Złoty medal - OmniumRafał Jeziorski
12. Srebrny medal - ScratchKarolina Karasiewicz
13. Srebrny medal - OmniumKarolina Karasiewicz
14. Srebrny medal - 3000mKarolina Karasiewicz
15. Srebrny medal - ScratchMichał Michciński
16. Srebrny medal - Sprint druzynowyRafał Jeziorski,
Marek Łazarewicz,
Patryk Kubiak,
Mateusz Mikulicz
17. Srebrny medal - Madison Rafał Jeziorski,
Patryk Kubiak
18. Srebrny medal - sprintMateusz Lipa
19. Srebrny medal - 1 kmMateusz Lipa
20. Srebrny medal - keirinLucjusz Kardaś
21. Brązowy medal - KeirinKarolina Karasiewicz
22. Brązowy medal - 3000mAleksandra Kardas
23. Brązowy medal - Wyścig punktowyWojciech Kargul
24. Brązowy medal - sprint Lucjusz Kardaś
25. Brązowy medal - OmniumMarek Łazarewicz
26. Brązowy medal - 4000mRafał Jeziorski

Mistrzostwa Polski w  jaździe dwójkami i drużynowa- szosa
Grudziądz - Warlubie 13-15.09.2013

Kobiety - Juniorki młodsze

27. Złoty medal - jazda drużynowa Nikola Różyńska,
Karolina Pizoń,
Patrycja Dąbrowska,
Karolina Kaczmarczyk
28. Srebrny medal - jazda dwójkami Nikola Różyńska,
Patrycja Dąbrowska

Kobiety - Elita

29. Srebrny medal - jazda dwójkami Aleksandra Kardas,
Karolina Karasiewicz
30. Brązowy medal - jazda drużynowa Aleksandra Kardas,
Karolina Karasiewicz,
Agata Balcerek



Osiągnięcia medalowe w 2012 rok

Mistrzostwa Europy Elity - tor
Panevezys 19-21.10.2012r
Srebrny medal - sprint druzynowy Krzysztof Maksel

Mistrzostwa Europy do 23 lat - tor
Anadia 3-8.07.2012r
Srebrny medal - Keirin Krzysztof Maksel
Brązowy medal - sprint drużynowy Grzegorz Drejger,
Rafał Sarnecki,
Krzysztof Maksel
Brązowy medal - 1km Krzysztof Maksel

Mistrzostwa Europy Juniorów - tor
Anadia 3-8.07.2012r
Złoty medal - Keirin Mateusz Lipa
Brązowy medal - sprint druzynowy Mateusz Lipa

Mistrzostwa Polski Juniorów - tor
PRUSZKÓW 12-15.06.2012
1. Złoty medal - Sprint Mateusz Lipa
2. Złoty medal - Keirin Mateusz Lipa
3. Złoty medal - Wyścig punktowyMarek Łazarewicz
4. Złoty medal - 1 km Mateusz Lipa
5. Złoty medal - ScratchMarek Łazarewicz
6. Srebrny medal - 3000 m Marek Łazarewicz
7. Srebrny medal - 4000 m druzynowoŁukasz Klasiński,
Marek Łazarewicz,
Paweł Madrak,
Borys Korczyński
8. Srebrny medal - Keirin Szymon Czmoch
9. Srebrny medal - MadisonTomasz Madrak,
Patryk Kubiak
10. Brązowy medal - Sprint Łucja Pietrzak
11. Brązowy medal - 2000 mŁucja Pietrzak
12. Brązowy medal - Sprint Patryk Mamoński
13. Brązowy medal - 3000 m Łukasz Klasiński
14. Brązowy medal - Keirin Patryk Mamoński
15. Brązowy medal - MadisonPaweł Madrak,
Borys Korczyński
16. Brązowy medal - ScratchPaweł Madrak

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 - tor
PRUSZKÓW 12-15.06.2012
17. Złoty medal - sprint drużynowy Paulina Cywińska,
Karolina Karasiewicz
18. Złoty medal - wyścig punktowyNatalia Mitkowska
19. Złoty medal - 3000m drużynowo Paulina Cywińska,
Karolina Karasiewicz,
Aleksandra Kardas
20. Złoty medal - sprint drużynowy Grzegorz Drejger,
Rafał Sarnecki
Krzysztof Maksel
21. Złoty medal - 4000m drużynowo Mateusz Nowaczek,
Mateusz Mikulicz;
Rafał Jeziorski,
Michał Michciński
22. Złoty medal - Keirin Krzysztof Maksel
23. Złoty medal - Madison Mateusz Mikulicz,
Mateusz Nowaczek
24. Złoty medal - sprintKrzysztof Maksel
25. Złoty medal - 1km Krzysztof Maksel
26. Srebrny medal - ScratchKarolina Karasiewicz
27. Srebrny medal - OmniumPaulina Cywińska
28. Srebrny medal - ScratchMateusz Nowaczek
29. Srebrny medal - Madison Rafał Jeziorski,
Michał Michciński
30. Srebrny medal - Keirin Rafał Sarnecki
31. Srebrny medal - sprintRafał Sarnecki
32. Srebrny medal - 1kmRafał Sarnecki
33. Srebrny medal - OmniumMateusz Nowaczek
34. Brązowy medal - wyścig punktowyPaulina Cywińska
35. Brązowy medal - SprintKarolina Karasiewicz
36. Brązowy medal - OmniumKarolina Karasiewicz
37. Brązowy medal - ScratchPatryk Komisarek
38. Brązowy medal - sprint drużynowy Arkadiusz Jopek
Lucjusz Kardaś,
Mateusz Nowaczek
39. Brązowy medal - KeirinGrzegorz Drejger
40. Brązowy medal - sprintGrzegorz Drejger
41. Brązowy medal - OmniumRafał Jeziorski

Mistrzostwa Polski U-23  - szosa
Jędrzejów Sędziszów 20-24.06.2012
42. Złoty medal - start wspólny Karolina Karasiewicz

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - szosa
KŁAJ - RACIECHOWICE 3-5.07.2012
43. Brązowy medal - start wspólny Mariusz Gąsiorowski

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - tor
ŁÓDŻ 24-26.07.2012
44. Złoty medal - 3000m drużynowo Mariusz Gąsiorowski,
Michał Wasilewski,
Błażej Sas,
Patryk Karaś
45. Srebrny medal - 2000 mMariusz Gąsiorowski
46. Brązowy medal - Madison Mariusz Gąsiorowski
Michał Wasilewski

Mistrzostwa Polski w  jaździe dwójkami i drużynowa- szosa
Grudziądz - Warlubie 28-30.09.2012

Kobiety - Juniorki młodsze

47. Srebrny medal - jazda drużynowa Zuzanna Skubaja,
Karolina Pizoń,
Marta Zięba,
Karolina Kaczmarczyk.

Kobiety - Elita

48. Brązowy medal - jazda drużynowa Emila Kuptz,
Natalia Mitkowska,
Aleksandra Kardas,
Agata Balcerek

Juniorzy

48. Brązowy medal - jazda drużynowa Łukasz Klasiński,
Marek Łazarewicz,
Borys Korczyński,
Patryk Kubiak



Osiągnięcia medalowe w 2011 rok

Mistrzostwa Polski Juniorów  - szosa
Kłomnice-Mstów 17-19.06.2011
1. Srebrny medal - start wspólny Rafał Jeziorski
2. Brązowy medal - jazda indywidualna na czas Rafał Jeziorski

Mistrzostwa Polski U-23  - szosa
Złotoryja 23-26.06.2011
3. Srebrny medal - jazda indywidualna na czas Paweł Brylowski

Mistrzostwa Polski Juniorów - tor
PRUSZKÓW 4-7.07.2011
4. Złoty medal - 3000m Mateusz Mikulicz
5. Złoty medal - Keirin Lucjusz Kardaś
6. Złoty medal - sprint drużynowy Mateusz Lipa,
Lucjusz Kardaś,
Arkadiusz Jopek
7. Złoty medal - wyścig punktowy Mateusz Trepkowski
8. Złoty medal - Madison Mateusz Trepkowski,
Mateusz Mikulicz
9. Złoty medal - ScratchRafał Jeziorski
10. Złoty medal - 4000m drużyna Rafał Jeziorski
Mateusz Trepkowski,
Mateusz Mikulicz
Michał Michciński
11. Złoty medal - 4000m drużyna Szymon Czmoch,
Patryk Kubiak,
Patryk Komisarek,
Łukasz Klasiński
12. Srebrny medal - sprint Lucjusz Kardaś
13. Srebrny medal - Madison Szymon Czmoch,
Łukasz Klasiński
14. Brązowy medal - 3000m Rafał Jeziorski
15. Brązowy medal - wyścig punktowy Aleksandra Kardas
16. Brązowy medal - Scratch Patryk Komisarek

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 - tor
PRUSZKÓW 5-7.07.2011
17. Złoty medal - 4000m drużynowo Paweł Brylowski,
Grzegorz Stępniak
Piotr Polus,
Mateusz Nowaczek
18. Złoty medal - sprint drużynowy Rafał Sarnecki,
Adrian Tekliński
Krzysztof Maksel
19. Złoty medal - Keirin Adrian Tekliński
20. Złoty medal - Madison Piotr Polus,
Mateusz Nowaczek
21. Złoty medal - sprintRafał Sarnecki
22. Złoty medal - Omnium Grzegorz Stępniak
23. Złoty medal - 1km Adrian Tekliński
24. Srebrny medal - Wyścig punktowyMateusz Nowaczek
25. Srebrny medal - sprintAdrian Tekliński
26. Srebrny medal - 1km Krzysztof Maksel
27. Srebrny medal - 4000m Paweł Brylowski,
28. Brązowy medal - ScratchPiotr Polus
29. Brązowy medal - sprint drużynowy Mateusz Nowaczek,
Grzegorz Stępniak,
Piotr Polus
30. Brązowy medal - sprintKrzysztof Maksel
31. Brązowy medal - Omnium Mateusz Nowaczek

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - szosa
SIEDLCE 22-24.07.2011
32. Złoty medal - start wspólny Paweł Madrak

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - tor
PRUSZKÓW 12-14.08.2011
33. Złoty medal - 3000m Paweł Madrak
34. Złoty medal - 3000m drużynowo Paweł Madrak,
Borys Korczyński,
Tomasz Madrak,
Mariusz Gąsiorowski
35. Złoty medal - Madison Paweł Madrak,
Borys Korczyński
36. Srebrny medal - Madison Tomasz Madrak,
Michał Wasilewski
37. Brązowy medal - sprint drużynowy Paweł Madrak,
Borys Korczyński,
Mariusz Gąsiorowski

Górskie Mistrzostwa Polski do lat 23
Podgórzyn 27-28.08.2011
38. Srebrny medal - start wspólny Paulina Cywińska

Mistrzostwa Polski kat ELITA - tor
PRUSZKÓW 9-11.09.2011
39. Złoty medal - sprint drużynowy Rafał Sarnecki,
Adrian Tekliński
Krzysztof Maksel
40. Złoty medal - 4000m drużynowoDawid Głowacki,
Paweł Brylowski,
Mateusz Nowaczek,
Mateusz Trepkowski
41. Złoty medal - 1km Adrian Tekliński
42. Złoty medal - Madison Dawid Głowacki,
Paweł Brylowski
43. Złoty medal - wyścig punktowy Dawid Głowacki,
44. Omnium - wyścig punktowy Dawid Głowacki,
45. Złoty medal - Scratch Mateusz Nowaczek
46. Złoty medal - Scratch Paulina Cywińska
47. Srebrny medal - MadisonMateusz Nowaczek
48. Srebrny medal - 1kmKrzysztof Maksel
49. Srebrny medal - sprintKrzysztof Maksel
50. Srebrny medal - KeirinKrzysztof Maksel
51. Brązowy medal - 4000mDawid Głowacki
52. Brązowy medal - 1kmAdrian Tekliński
53. Brązowy medal - sprintAdrian Tekliński

Mistrzostwa Polski w  jaździe dwójkami i drużynowa- szosa
Tarnowo Podgórne 30.09-2.10.2011

Kobiety - Juniorki

54. Brązowy medal - jazda drużynowa Aleksandra Kardas,
Joanna Kowalczyk,
Agata Balcerek
55. Brązowy medal - jazda dwójkami Aleksandra Kardas,
Joanna Kowalczyk

Juniorzy młodsi

56. Złoty medal - jazda drużynowa Paweł Madrak,
Borys Korczyński,
Tomasz Madrak,
Mariusz Gąsiorowski



Osiągnięcia medalowe w 2010 roku

Mistrzostwa Europy do 23 lat - tor
S. Petersburg 10.09 - 15.09.2010r
1. Brązowy medal - sprint drużynowy Rafał Sarnecki,
Adrian Tekliński
2. Brązowy medal - Omnium Grzegorz Stępniak

Górskie Mistrzostwa Polski do lat 23
Podgórzyn 10-11.07.2010
3. Brązowy medal - start wspólny Paulina Cywińska

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - szosa
MIĘDZYRZECZ 15-17.07.2010
4. Brązowy medal - jazda indywidualna na czas Łukasz Klasiński

Mistrzostwa Polski Juniorów - tor
PRUSZKÓW 24-27.07.2010
5. Złoty medal - sprint drużynowy Izabela Rumińska,
Kinga Urbaś
6. Złoty medal - 3000m Mateusz Mikulicz
7. Złoty medal - Madison Mateusz Trepkowski,
Mateusz Mikulicz
8. Złoty medal - wyścig punktowy Mateusz Trepkowski
9. Złoty medal - Scratch Patryk Komisarek
10. Srebrny medal - sprint Izabela Rumińska
11. Srebrny medal - Keirin Izabela Rumińska
12. Srebrny medal - 3000m drużyna Rafał Jeziorski
Mateusz Trepkowski,
Mateusz Mikulicz
Michał Michciński
13. Srebrny medal - 3000m drużyna Izabela Rumińska,
Aleksandra Kardas,
Kinga Urbaś
14. Brązowy medal - sprint Lucjusz Kardaś
15. Brązowy medal - 3000m Rafał Jeziorski
16. Brązowy medal - sprint drużynowy Paweł Lewandowski
Lucjusz Kardaś
Rafał Jeziorski
17. Brązowy medal - 1km Lucjusz Kardaś
18. Brązowy medal - Scratch Rafał Jeziorski

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 - tor
PRUSZKÓW 25-27.07.2010
19. Złoty medal - 4000m drużynowo Paweł Brylowski,
Grzegorz Stępniak
Paweł Bernas,
Mateusz Nowaczek
20. Złoty medal - sprint drużynowy Rafał Sarnecki,
Adrian Tekliński
Krzysztof Maksel
21. Złoty medal - Keirin Adrian Tekliński
22. Złoty medal - sprint Adrian Tekliński
23. Złoty medal - Omnium Grzegorz Stępniak
24. Złoty medal - 1km Adrian Tekliński
25. Złoty medal - 4000m Paweł Brylowski
26. Srebrny medal - Keirin Rafał Sarnecki
27. Srebrny medal - 1km Krzysztof Maksel
28. Brązowy medal - ScratchMateusz Nowaczek
29. Brązowy medal - sprint drużynowy Paweł Brylowski,
Grzegorz Stępniak
Mateusz Nowaczek
30. Brązowy medal - sprint Rafał Sarnecki
31. Brązowy medal - Omnium Paweł Brylowski
32. Brązowy medal - 4000m Grzegorz Stępniak

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - tor
Kalisz 13-15.08.2010
33. Złoty medal - 3000m drużynowo Łukasz Klasinski,
Szymon Czmoch,
Borys Korczyński,
Paweł Madrak
34. Złoty medal - Madison Łukasz Klasinski,
Paweł Madrak
35. Srebrny medal - 2000m Łukasz Klasinski
36. Srebrny medal - sprint drużynowy Szymon Czmoch,
PrzemysławŚredziński,
Paweł Madrak
37. Brązowy medal - sprint PrzemysławŚredziński,
38. Brązowy medal - Keirin Szymon Czmoch

Mistrzostwa Polski w  jaździe dwójkami i drużynowa- szosa
Godzisze Wielkie 27-29.08.2010

Kobiety - Juniorki

39. Złoty medal - jazda drużynowa Aleksandra Kardas,
Kinga Urbaś
Natalia Nowak
Monika Kopińska
40. Brązowy medal - jazda dwójkami Aleksandra Kardas,
Kinga Urbaś

Kobiety - Elita

41. Brązowy medal - jazda drużynowa Paulina Cywińska
Matalia Mitkowska
Katarzyna Pik
Magdalena Kizerwetter-Świda

Juniorzy młodsi

42. Złoty medal - jazda drużynowa Łukasz Klasinski,
Szymon Czmoch,
Borys Korczyński,
Paweł Madrak

Mistrzostwa Polski kat ELITA - tor
PRUSZKÓW 28-30.09.2010
43. Złoty medal - sprint drużynowy Rafał Sarnecki,
Adrian Tekliński
Krzysztof Maksel
44. Złoty medal - 4000m drużynowoDawid Głowacki,
Paweł Brylowski,
Grzegorz Stępniak
Łukasz Bujko
45. Złoty medal - 1km Adrian Tekliński
46. Złoty medal - Madison Dawid Głowacki,
Łukasz Bujko
47. Złoty medal - wyścig punktowy Dawid Głowacki,
48. Złoty medal - 4000m Paweł Brylowski,
49. Złoty medal - Keirin Adrian Tekliński
50. Srebrny medal - 4000m drużynowoMateusz Nowaczek,
Mateusz Trepkowski,
Mateusz Mikulicz,
Paweł Bernas
51. Srebrny medal - sprint Adrian Tekliński
52. Srebrny medal - 4000m Dawid Głowacki,
53. Srebrny medal - Omnium Grzegorz Stępniak
54. Brązowy medal - 1km Krzysztof Maksel
55. Brązowy medal - Madison Paweł Brylowski,
Mateusz Nowaczek
56. Brązowy medal - Omnium Dawid Głowacki,
57. Brązowy medal - Scratch Łukasz Bujko


Osiągnięcia medalowe w 2009 rok

Mistrzostwa Europy do 23 lat - tor
MINSK 15-19.07.2009
Brązowy medal - sprint drużynowy Adrian Tekliński,
Kszysztof Szymanek
Brązowy medal - drużyna 4000m

Rekord Polski - 4.07.581
Dawid Głowacki,
Adrian Kurek,
Paweł Brylowski,
Grzegorz Stępniak

Mistrzostwa Polski Juniorów  - szosa
GOLUB-DOBRZYŃ 12-14.06.2009
1. Srebrny medal - start wspólny Mateusz Nowaczek

Mistrzostwa Polski U-23  - szosa
BOREK WIELKOPOLSKI 24-28.06.2009
2. Srebrny medal - jazda indywidualna na czas Adrian Kurek
3. Srebrny medal - start wspólny Paulina Cywinska

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 - tor
PRUSZKÓW 1-5.07.2009
4. Złoty medal - 4000m drużynowoDawid Głowacki,
Adrian Kurek,
Paweł Brylowski,
Grzegorz Stępniak
5. Złoty medal - sprint drużynowy Krzysztof Szymanek,
Rafał Sarnecki,
Adrian Tekliński
6. Złoty medal - Madison Dawid Głowacki,
Paweł Brylowski
7. Złoty medal - 4000m Adrian Kurek
8. Złoty medal - 1000m Adrian Tekliński
9. Złoty medal - wyścig punktowy Adrian Kurek
10. Złoty medal - sprint Adrian Tekliński
11. Złoty medal - Keirin Adrian Tekliński
12. Srebrny medal - 1000m Grzegorz Stępniak
13. Srebrny medal - 4000m Paweł Brylowski
14. Brązowy medal - 3000m drużynowoNatalia Mitkowska,
Paulina Cywińska,
Katarzyna Pik
15. Brązowy medal - wyścig punktowyNatalia Mitkowka
16. Brązowy medal - 4000m drużynowo Tomasz Krysztofik,
Piotr Polus,
Paweł Bernas,
Dawid Hirsz

Mistrzostwa Polski Juniorów - tor
PRUSZKÓW 1-5.07.2009
17. Brązowy medal - 3000m Mateusz Nowaczek
18. Brązowy medal - wyścig punktowy Mateusz Nowaczek

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - szosa
Kłaj 24-26.07.2009
19. Brązowy medal - jazda indywidualna na czas Rafał Jeziorski

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów mł. - tor
Łódź 7-9.08.2009
20. Złoty medal - sprint drużynowy Lucjusz Kardaś,
Fabian Głogowski,
Rafał Jeziorski
21. Srebrny medal - 2000m Rafał Jeziorski
22. Srebrny medal - wyścig punktowy Mateusz Mikulicz
23. Srebrny medal - wyścig Madison Mateusz Mikulicz,
Mateusz Trepkowski
24. Brązowy medal - 3000m drużynowo Mateusz Trepkowski,
Rafał Jeziorski,
Mateusz Mikulicz,
Patryk Kubiak
25. Brązowy medal - wyścig punktowy Rafał Jeziorski

Górskie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  - szosa
Walim k/Wałbrzycha 29-30.08.2009
26. Srebrny medal - start wspólny Mateusz Trepkowski

Górskie Mistrzostwa Polski Juniorów  - szosa
Walim k/Wałbrzycha 29-30.08.2009
27. Srebrny medal - start wspólny Tomasz Kudelski

Mistrzostwa Polski kat ELITA - tor
PRUSZKÓW 11-13.09.2009
28. Złoty medal - Keirin Adrian Tekliński
29. Złoty medal - 4000m drużynowoDawid Głowacki,
Paweł Brylowski,
Grzegorz Stępniak
Mateusz Nowaczek
30. Złoty medal - sprint Łukasz Kwiatkowski
31. Złoty medal - sprint drużynowy Adrian Tekliński,
Łukasz Kwiatkowski,
Krzysztof Szymanek
32. Złoty medal - Scratch Grzegorz Stępniak
33. Srebrny medal - Scratch Paweł Bernas
34. Srebrny medal - Keirin Łukasz Kwiatkowski
35. Srebrny medal - 1000m Adrian Tekliński
36. Srebrny medal - sprint Adrian Tekliński
37. Srenrny medal - Madison Dawid Głowacki,
Paweł Brylowski
38. Brązowy medal - 3000m Paulina Cywińska
39. Brązowy medal - 4000m Grzegorz Stępniak
40. Brązowy medal - 1000m Dawid Hirsz
41. Brązowy medal - wyścig punktowy Paulina Cywińska
42. Brązowy medal - sprint drużynowy Dawid Hirsz,
Rafał Sarnecki,
Juliusz Polak

Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych  - szosa -  jazda dwójkami i drużynowa
Opatówek 18-20.09.2009
43. Brązowy medal - jazda drużynowa Mateusz Trepkowski,
Rafał Jeziorski,
Mateusz Mikulicz,
Patryk Kubiak

Mistrzostwa Polski Elita  - szosa - jazda dwójkami i drużynowa
Opatówek 18-20.09.2009
44. Złoty medal - jazda drużynowa Paulina Cywińska
Anna Harkowska
Marzena Wasiuk
Matalia Mitkowska
45. Srebrny medal - jazda dwójkami Paulina Cywińska
Anna Harkowska
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Lipiec 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007