ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj23 Lipiec 2017 20:37
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
608
razy
Wyścigi ( regulaminy i wyniki )

Wyścigi organizowane przez ALKS „STAL”

Zgłoszenie

Rok 2017

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
8 kwiecień 2017 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Grand Prix Grudziądz w kolarstwie przełajowym „ROWEROWA WIOSNA”
Grudziądz-Mniszek
22-23 kwiecień 2017 Pucharu Polski - XIV Memoriał Szymona Wołoch
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Warlubie - Świecie n/O - Grudziądz
23 kwiecień 2017 Liga UKS
(start wspólny)
Świecie n/O
1 maj 2017 VIII Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
(kryterium uliczne)
Świecie
2 maj 2017 Liga UKS
(start wspólny)
Płużnica - Lisewo
13 maj 2017 Liga UKS - Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików
(start wspólny)
Świecie n/O
10-11 czerwiec 2017 IV Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Gruta Gruta - Łasin - Słup
2 lipiec 2017 Liga UKS
(start wspólny)
Rogóźno
4 sierpień 2017 IV Międzynarodowe Kryterium Uliczne o Grudziądzką Szablę Ułańską Grutdziądz
5 sierpień 2017 VIII Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
8 sierpień 2017 XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski

Wyniki pozostałych wyścigów z 2017 roku


Rok 2016

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
9 kwiecień 2016 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Grand Prix Grudziądz w kolarstwie przełajowym „ROWEROWA WIOSNA”
Grudziądz-Mniszek
23-24 kwiecień 2016 Pucharu Polski - XIII Memoriał Szymona Wołoch
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Warlubie - Świecie n/O - Grudziądz
W nawiązaniu do regulaminu I Seria Pucharu Polski w dniach 23 - 24.04.2016 r. informujemy,
że w dniu 23.04.2016 r. będzie rozgrywana również jazda na czas dla kategorii młodziczka i młodzik.
24 kwiecień 2016 Liga UKS
(start wspólny)
Świecie n/O
1 maj 2016 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
VII Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
(kryterium uliczne)
Świecie
2 maj 2016 Liga UKS
(start wspólny)
Płużnica - Lisewo
21 maj 2016 Liga UKS - Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików
(start wspólny)
Świecie n/O
11-12 czerwiec 2016 III Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Gruta Gruta - Łasin - Słup
UWAGA !!!
Dotyczy Szkółek Kolarskich
Podczas II Etapu (kryterium) Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego w dniu 11.06.2016 r. w Łasinie
rozegrane zostaną zawody dla Szkółek Kolarskich (dziewczęta i chłopcy) klasa IV i V
na rowerach MTB o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łasin o godz. 16.00.
2 lipiec 2016 Liga UKS
(start wspólny)
Rogóźno
5 sierpień 2016 III Międzynarodowe Kryterium Uliczne o Grudziądzką Szablę Ułańską Grutdziądz
6 sierpień 2016 VII Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
7 sierpień 2016 XI Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski
27-28 sierpień 2016 Pucharu Wójta Chełmna
Nadzieje Olimpijskie
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Małe Łunawy- Wielkie Łunawy – Chełmno
17 wrzesień 2016 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
24 wrzesień 2016 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
25 wrzesień 2016 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2016
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

Wyniki pozostałych wyścigów z 2016 roku


Rok 2015

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
18-19 kwiecień 2015 Pucharu Polski - XII Memoriał Szymona Wołoch
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Warlubie - Świecie n/O - Grudziądz
19 kwiecień 2015 Liga UKS
(start wspólny)
Świecie n/O
1 maj 2015 Liga UKS
(start wspólny)
Płużnica - Lisewo
2 maj 2015 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
VI Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
(kryterium uliczne)
Świecie
16 maj 2015 Liga UKS - Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików
(start wspólny)
Świecie n/O
13-14 czerwiec 2015 II Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Gruta Gruta - Łasin - Słup
31 lipiec 2015 II Międzynarodowe Kryterium Uliczne o Grudziądzką Szablę Ułańską Grutdziądz
1 sierpień 2015 VI Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
2 sierpień 2015 X Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski
22-23 sierpień 2015 Pucharu Wójta Chełmna i Burmistrza Chełmna
Nadzieje Olimpijskie
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Wielkie Łunawy – Chełmno
19 wrzesień 2015 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
26 wrzesień 2015 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
27 wrzesień 2015 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2015
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

Wyniki pozostałych wyścigów z 2015 roku


Rok 2014

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
26-27 kwiecień 2014 Pucharu Polski - XI Memoriał Szymona Wołoch
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Warlubie - Świecie n/O - Grudziądz
27 kwiecień 2014 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(start wspólny)
Świecie n/O
3 maj 2014 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
V Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
(kryterium uliczne)
Świecie
7-8 czerwiec 2014 I Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Gruta Gruta - Łasin - Słup
1 sierpień 2014 I Międzynarodowe Kryterium Uliczne o Grudziądzką Szablę Ułańską Grutdziądz
2 sierpień 2014 V Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
3 sierpień 2014 IX Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski
23-24 sierpień 2014 Pucharu Wójta Chełmna i Burmistrza Chełmna
Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Wielkie Łunawy – Chełmno
21 wrzesień 2014 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
27 wrzesień 2014 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
28 wrzesień 2014 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2014
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

Wyniki pozostałych wyścigów z 2014 roku


Rok 2013

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
23 marzec 2013 ( ANULOWANY !!! )
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
O Puchar BGŻ „Szlakiem Woj. Kujawsko – Pomorskiego 2013”
Mistrzostwa Województwa w kolarstwie przełajowym
Grudziądz-Mniszek
20 kwiecień 2013 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Słup
25 maj 2013 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Świecie nad Osą
8-9 czerwiec 2013 Pucharu Polski - IV Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
i X Memoriał Szymona Wołoch
Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Gruta - Świecie n/O - Grudziądz
3 sierpień 2013 IV Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
5 sierpień 2013 VIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski
24-25 sierpień 2013 Pucharu Wójta Chełmna i Burmistrza Chełmna
Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Wielkie Łunawy – Chełmno
1 wrzesień 2013 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
7 wrzesień 2013 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
28 wrzesień 2013 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2013
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

MISTRZOSTWA POLSKI 2013
w jeździe dwójkami i drużynowo

Regulamin / Mapka / Plakat

Data Konkurencja Miejscowość
13 wrzesień 2013 jazda dwójkami na czas Warlubie - Osiek - Warlubie Wyniki
15 wrzesień 2013 jazda druzynowa na czas Warlubie - Osiek - Warlubie Kolejność startów Wyniki


Wyniki pozostałych wyścigów z 2013 roku


Rok 2012

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
24 marzec 2012 ( ZMIANA DATY WYŚCIGU !!! )
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
O Puchar BGŻ „Szlakiem Woj. Kujawsko – Pomorskiego 2012”
Mistrzostwa Województwa w kolarstwie przełajowym
Grudziądz-Mniszek
21 kwiecień 2012 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Słup
19 maj 2012 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Świecie nad Osą
9-10 czerwiec 2012 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda indywidualna na czas)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Chełmno
16-17 czerwiec 2012 Pucharu Polski - III Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
i IX Memoriał Szymona Wołoch
Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Gruta - Świecie n/O - Grudziądz
4 sierpień 2012 III Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
5 sierpień 2012 VII Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski
9 wrzesień 2012 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
22 wrzesień 2012 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
28-30 wrzesień 2012 Mistrzostwa Polski w Jeździe Dwójkami i Drużynowo Grudziądz - Warlubie
6 październik 2012 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2012
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

MISTRZOSTWA POLSKI 2012
w jeździe dwójkami i drużynowo

Regulamin / Mapka / Plakat

Data Konkurencja Miejscowość
28 wrzesień 2012 jazda dwójkami na czas Warlubie - Osiek - Warlubie Wyniki
30 wrzesień 2012 jazda druzynowa na czas Warlubie - Osiek - Warlubie Wyniki


Wyniki pozostałych wyścigów z 2012 roku


Rok 2011

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
12 luty 2011 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
O Puchar BGŻ „Szlakiem Woj. Kujawsko – Pomorskiego 2011”
Mistrzostwa Województwa w kolarstwie przełajowym
Grudziądz-Mniszek
17 kwiecień 2011 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Słup
29 kwiecień 2011 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(start wspólny)
Jabłonowo Pomorskie
30 kwiecień 2011 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
II MEMORIAŁ JANUSZA ŻEBROWSKIEGO
(start wspólny)
Świecie
14 maj 2011 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Świecie nad Osą
4-5 czerwiec 2011 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda indywidualna na czas)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Jeżewo - Chełmno
2-3 lipiec 2011 ( ZMIANA REGULAMINU z dnia 21.06.2011 !!! )
IV seria Pucharu Polski - II Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
i VIII Memoriał Szymona Wołoch
Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Gruta - Świecie n/O - Grudziądz
30 lipiec 2011 II Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
31 lipiec 2011 VI Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski
11 wrzesień 2011 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
24 wrzesień 2011 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
8 październik 2011 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2011
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

Wyniki pozostałych wyścigów z 2011 roku


Rok 2010

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
24 kwiecień 2010 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Słup
30 kwiecień 2010 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Jabłonowo Pomorskie
1 maj 2010 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
I MEMORIAŁ JANUSZA ŻEBROWSKIEGO
(start wspólny)
Świecie
22 maj 2010 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Świecie nad Osą
5-6 czerwiec 2010 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda indywidualna na czas)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Jeżewo - Chełmno
3-4 lipiec 2010 IV seria Pucharu Polski - I Memoriał Zdzisława Zuchowskiego
i VII Memoriał Szymona Wołoch
Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Gruta - Świecie n/O - Grudziądz
7 sierpnia 2010 I Międzynarodowe Kryterium Uliczne
Nagroda Gruczna
Gruczno
8 sierpnia 2010 V Międzynarodowy Wyścig Kolarski
Memoriał Wojciecha Paducha
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny)
Kijewo Królewski
25 wrzesień 2010 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda dwójkami) Robakowo
2 październik 2010 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2010
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

Wyniki pozostałych wyścigów z 2010 roku


Rok 2009

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
28 luty 2009 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
w kolarstwie przełajowym
Grudziądz-Mniszek
25 kwiecień 2009 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Słup
1 maj 2009 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(start wspólny)
Jabłonowo Pomorskie
2 maj 2009 Nadzieje Olimpijskie o Puchar Prezesa Banku BGŻ
(start wspólny)
Świecie
17 maj 2009 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Świecie nad Osą
6 czerwiec 2009 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(jazda indywidualna na czas)
Gruta
6-7 czerwiec 2009 II seria Pucharu Polski - VI Memoriał Szymona Wołocha
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Gruta - Świecie n/O - Grudziądz
11-12 lipiec 2009 IV seria Pucharu Polski Juniorów Młodszych
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Jeżewo - Chełmno
22 sierpnia 2009 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
IV Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny)
Kijewo Królewski
13 wrzesień 2009 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
26 wrzesień 2009 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
3 październik 2009 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2009
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

Wyniki pozostałych wyścigów z 2009 roku


Rok 2008

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
8 luty 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Mistrzostwa Województaw w kolarstwie przełajowym
o Puchar Prezesa UKS TANDEM Grudziadz
Grudziądz-Mniszek
26 kwiecień 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Słup
1 maj 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(jazda indywidualna na czas)
Grudziądz
2 maj 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
o Puchar Starosty Powiatu Brodnickeigo (start wspólny)
Jabłonowo Pomorskie
3 maj 2008 Nadzieje Olimpijskie
o Puchar Prezesa Banku BGŻ (start wspólny)
Chełmno
17 maj 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Świecie nad Osą
7 czerwiec 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(jazda indywidualna na czas)
Gruta
7-8 czerwiec 2008 III seria Pucharu Polski - V Memoriał Szymona Wołocha
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Gruta - Świecie n/O - Grudziądz
5-6 lipiec 2008 IV seria Pucharu Polski Kobiet
(jazda indywidualna na czas i start wspólny)
Rogóźno - Jeżewo
18 lipiec 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(jazda drużynowa na czas)
Łasin
18 lipiec 2008 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
(jazda indywidualna na czas)
Łasin
20 lipiec 2008 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
(start wspólny)
Grudziądz
26 lipiec 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
III Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny)
Kijewo Królewski
14 wrzesień 2008 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
20 wrzesień 2008 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
4 październik 2008 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2008
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

XIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
"KUJAWSKO-POMORSKIE 2008"

Regulamin / Mapka / Plakat / Zgłoszenie / Lista startowa

Data Konkurencja Miejscowość
18 lipiec 2008 jazda indywidualna na czas Łasin Wyniki
20 lipiec 2008 start wspólny Grudziądz Wyniki Zdjęcia

Klasyfikacja klubów i województw


Wyniki pozostałych wyścigów z 2008 roku


Rok 2007

Regulaminy / Wyniki

Data Nazwa imprezy Miejscowość
21 kwiecień 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(start wspólny)
Słup
28 kwiecień 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Nadzieje Olimpijskie
o Puchar Prezesa Banku BGŻ (jazda indywidualna na czas)
Grudziądz
29 kwiecień 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Nadzieje Olimpijskie
o Puchar Prezesa Banku BGŻ (start wspólny)
Chełmno
30 kwiecień 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
o Puchar Starosty Powiatu Brodnickeigo (start wspólny)
Jabłonowo Pomorskie
19 maj 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
(jazda indywidualna na czas)
Gruta
19-20 maj 2007 III seria Pucharu Polski
IV Memoriał Szymona Wołocha
Gruta - Świecie n/O - Grudziądz
26 maj 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
II Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny)
Kijewo Królewski
9 czerwiec 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (start wspólny)
Świecie nad Osą
22-23 czerwiec 2007 IV seria Pucharu Polski Rogóźno - Chełmża
16 wrzesień 2007 Ogólnopolski Wyścig Uliczny "Kryterium Uliczne"
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie
21 wrzesień 2007 Mistrzostwa Polski w Jeździe Dwójkami
w kat. junior i junior młodszy
Łasin
22 wrzesień 2007 Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jeździe Dwójkami Robakowo
23 wrzesień 2007 Mistrzostwa Polski w Jeździe Drużynowej
w kat. junior i junior młodszy
Łasin
6 październik 2007 Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych - Zakończenie Sezonu 2007
o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego i Wójta Gminy Grudziądz
(start wspólny)
Mały Rudnik

Wyniki pozostałych wyścigów z 2007 roku


Lata 2005 - 2010

Regulaminy / Wyniki
Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego
o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza

Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Lipiec 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007