ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Listopad 2017 18:27
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
976
razy
Trenerzy
Trenerzy klubowi
Adam Sieczkowski Trener koordynator
Elita, U-23 i juniorki
Rafał Osiak Elita, U-23 i juniorki
Ireneusz Sieczkowski Juniorzy
Waldemar Chyliński Juniorzy młodsi, UKS „TANDEM” Grudziądz
Paweł Lewandowski Juniorki młodsze, UKS „ROBACZKI” Robakowo
Aleksander Zadykowicz UKS „OMEGA” Gruta i Szkółka Kolarska Słup, Gruta
Roman Jagielski UKS „SZANIEC” Świecie n/O i Szkółka Kolarska Świecie n/O, Linowo, Jabłonowo Pom.
Sebastian Krawczyk UKS „BARTOSZYCE”
Artur Pajer Szkółka Kolarska Kijewo Król. i Robakowo
Agnieszka Komorowska
Robert Włodarczyk Szkółka Kolarska Rogóźno
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Listopad 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007