Puchar Świata na Torze - Mińsk 20.01.2018
Dodane przez Jacek dnia 20 styczeń 2018 10:40:00
W drugim dniu Pucharu Świata w Mińsku Bartosz Rudyk zajęła 12 miejsce w kwalifikacjach wyścigu na 4000m  ( 4:33.115 ).

Wyścig na 4000m - eliminacje

Drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Kamil Kuczyński (Piast Szczecin) w pierwszej rundzie sprintu drużynowego wygrała z Niemcami ( 43.672 ) i awansowała z drugim czasem do finału. Na drugiej zmianie Mateusz Rudyk uzyskał czas 12.510 !!!.

Sprint drużynowy - pierwsza runda

W eliminacjach sprintu kobiet Urszula Łoś zajęła 12 miejsce ( 11.410 ) i awansowała do 1/16

Sprint Kobiet - eliminacje

W 1/16 wygrała bieg z Rosjanką i awansowała do następnej rundy

Sprint Kobiet - 1/16

W 1/8 przegrała z Niemką Pauliną Grabosch(najszybszą w eliminacjach) i odpadła z dalszej walki.

Krzysztof Maksel zwyciężył w pierwszej rundzie wyścigu Keirin i awansował do kolejnej.

Wyścig Keirin - pierwsza runda

W wyścigu finałowym sprintu drużynowego drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Krzysztof Maksel (zastąpił Mateusza Rudyka), Kamil Kuczyński (Piast Szczecin) uległa Holendrom z zawodowej grupy BCC - Beat Cycling Club, zajmując drugie miejsce w Pucharze Świata.

Sprint drużynowy - finał

W drugiej rundzie wyścigu Keirin Krzysztof Maksel zajął 2 miejsce i awansował do finału.