Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 5-9.09.2017
Dodane przez Jacek dnia 08 październik 2017 18:00:00
W dniach 5-8.09.2017 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła srebrny medal w sprincie drużynowym.


W sprincie drużynowym Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś i Aleksandra Tołomanow, srebrny medal zdobyła Nikola Różyńsk i Ewa Fajkowska oraz brązowy Karolina Pizoń i Karolina Lipiejko.


W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna kobieca w składzie Nicola Różyńska, Karolina Lipiejko, Karolina Pizoń, Ewa Fajkowska zdobyła brązowy medal.


W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Sylwia Kulczyk zdobyła złoty w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.

 

W drugim dniu Bartosz Rudyk zdobył srebrny medal w wyścigu na 4000m.


W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a brązowy Rafał Sarnecki.

 

W sprincie Kobiet brązowy medal zdobyła Urszula Łoś.


 

W wyścigu na 500m juniorek młodszych brązowy Medal zdobyła Sylwia Kulczyk.

 

W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Mateusz Lipa a srebrny Krzysztof Maksel.


W Keirinie Kobiet brązowy medal zdobyła Karolina Pizoń.


W wyścigu Madison juniorów młodszych złoty medal zdobyli Radosław Lewandowski i Jakub Krysztofiak.


W ostatnim dniu w wyścigu na 1000m złoty medal zdobył Krzysztof Maksel a brązowy Kajetan Albanowski. w wyścigu na 500m Kobiet srebrny medal wywalczyła Karolina Pizoń a brązowy Nikola Różyńska.

W wyścigu Madison Kobiet brązowy medal zdobyły Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.W wyścigu Madison brązowy medal wywalczył Bartosz Rudyk i Adrian Tekliński (SKC Tufo Prostejov)


Pełne wyniki

Zdjęcia z zawodów

Filmy z zawodów