ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Luty 2019 00:19
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
29
razy
Zostań kolarzem / Jeden procent 2018
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 1-3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.


Chcesz wspierać kolarzy ALKS „STAL" Grudziądz przekaż 1% podatku na rozwój młodych kolarzy.


Za udzielenie wsparcia i pomoc w imieniu zawodników, trenerów i działaczy bardzo dziękujemy.

Dodatkowe informacje o fundacji na stronie.

Jacek dnia 01 styczeń 2019 00:00:00 · Drukuj · PDF
Zwycięstwo Bartosza Rudyka w Hiszpanii
W rozegranym w Hiszpani w dniach 16-17.02.2019 wyścigu "XX Memoriał Manuel Sanroma" zwycięstwo wklasyfikacji generalnej odniósł Bartosz Rudyk. Wygrał zarówno pierwszy jak i drugi etap.


 
 


Jacek dnia 17 luty 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 27.01.2019
W ostatnim dniu Pucharu Świata Urszula Łoś nie awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin Kobiet - pierwsza runda
Keirin Kobiet - pierwsza runda - repasaż



Bartosz Rudyk i Szymon Krawczyk (Voster ATS Team) zajęli 16 miejsce w wyścigu Madison.


Jacek dnia 27 styczeń 2019 17:00:00 0 Komentarzy · 105 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 26.01.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Urszula Łoś zajęła 15 miejsce w eliminacjach sprintu (11.145), a w 1/16 wygrała z Irlandką Robyn Stewart.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16

Następnie w 1/8 sprintu Urszula Łoś przegrała z Ukrainką Oleną Starikovą i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - 1/8

Adrian Tekliński zajął 14 miejsce w wyścigu Scratch.


Jacek dnia 26 styczeń 2019 15:00:00 0 Komentarzy · 87 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 25.01.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata na torze drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 6 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.909 ) i awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje




Drużyna sprinterek przegrała w pierwszej rundzie z Ukrainkami ( 33.572 ) i została sklasyfikowana na 5  miejscu.


Jacek dnia 25 styczeń 2019 13:20:00 0 Komentarzy · 98 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Hong-Kong 25-27.01.2019
W dniach 25-26.01.2019 w Hong-Kongu odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym startują:

Urszula Łoś, Adrian Tekliński i Bartosz Rudyk

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisje codziennie na żywo w TVP Sport.


W eliminacjach drużynowego wyścigu na dochodzenie drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim i Bartoszem Rudykiem uzyskała 9 czas i nie awasowała do następnej rundy.


Jacek dnia 24 styczeń 2019 08:00:00 0 Komentarzy · 114 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 20.01.2019
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.638 ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Sprint - eliminacje

Mateusz Rudyk awansował do półfinału po wygraniu w 1/8 z Hiszpanem Jose Moreno Sanchezem i w 1/4 z Chiczykiem XU Chao

Sprint - 1/8
Sprint - 1/4



Urszula Łoś po repasażu awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin Kobiet - pierwsza runda
Keirin Kobiet - pierwsza runda - repasaż

W półfinale Mateusz Rudyk wygrał z Nowo Zendczykiem Ethanem Mitchelem

Sprint - 1/2

W finale przegrał z Australijczykiem Nathanem Hartem i zdobył srebrny medal Pucharu Świata


  

Sprint - finał

Urszula Łoś zajmując 3 miejsce w wyścigu drugiej rundy awansowała do finał A.

Keirin Kobiet - druga runda

W finale A zajęł 4 miejsce

 

Keirin Kobiet - finał

Jacek dnia 20 styczeń 2019 06:00:00 0 Komentarzy · 114 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 19.01.2019
W drugim dniu Pucharu Świata Urszula Łoś zajęła 12 miejsce w eliminacjach sprintu (11.095), a w 1/16 wygrała z Chinką Chaorui Song.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16

Następnie w 1/8 sprintu Urszula Łoś przegrała z Nowo Zelandką Natashą Hansen i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - 1/8


Jacek dnia 19 styczeń 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 131 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 18.01.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata na torze drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 2 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.743 ) i awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

Drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (UKS Jedynka Kórnik) zajęła 7 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 44.400 ) i również awansował do następnej rundy

Sprint drużynowu - eliminacje


Drużyna sprinterek wygrała w pierwszej rundzie z Hiszpankami ( 33.541 ) i awansowła do finału B


Drużyna sprinterów przegrała z Francuzami i ostatecznie zajęła 7 miejsce


Drużyna sprinterek w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zdobyła brązowy medal Pucharu Świata wygrywając z zespołem SUBWAY NEW ZEALAND TRACK TRADE TEAM




Jacek dnia 18 styczeń 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 116 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 18-20.01.2019
W dniach 18-20.01.2019 w Cambridge (Nowa Zelandia) odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym wystartują:

Urszula Łoś, Mateusz Rudyk

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja w Eurosporcie 2 w niedzielę 21:15


Jacek dnia 17 styczeń 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 135 Czytań · Drukuj · PDF
Track Cycling Challenge - Grenchen 19-20.12.2018
W rozegranych w dniach 19-20.12.2018 w Grenchen "Track Cycling Challenge" dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Mateusz Rudyk zwyciężył w wyścigu Keirin a 3 miejsce w wyścigu Scratch  wywalczył Adrian Tekliński.

Wyniki Keirinu:  pierwsza runda , druga runda , finał

Wyniki wyścigu Scratch

Jacek dnia 24 grudzień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 321 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 107 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Styczeń 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007