ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj19 Sierpień 2018 15:38
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
675
razy
Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
XIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał W.Paducha (start wspólny) - Kijewo Królewskie 12.08.2018
Wyniki XIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego - Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny) rozegranego w dniu 12 sierpnia 2018 roku w Kijewie Królewskim.

Jacek dnia 17 sierpień 2018 12:00:00 0 Komentarzy · 2 Czytań · Drukuj · PDF
IX Międzynarodowe Kryterium Uliczne "Nagroda Gruczna" - Gruczno 11.08.2018
Wyniki IX Międzynarodowego Kryterium Ulicznego "Nagroda Gruczna" Mistrzostwa Polski Kryterium dla kat Kobiety Open rozegranego w dniu 11 sierpnia 2018 roku w Grucznie.

Jacek dnia 17 sierpień 2018 11:00:00 0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj · PDF
V Międzynarodowe Kryterium Uliczne - XV Memoriał Szymona Wołocha - Grudziadz 10.08.2018
Wyniki V Międzynarodowego Kryterium Ulicznego ( XV Memoriał Szymona Wołocha ) rozegranego w dniu 10 sierpnia 2018 roku w Grudziądzu.

Zdjęcia

Zdjęcia(Google)

Jacek dnia 17 sierpień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 0 Czytań · Drukuj · PDF
Transmisja na żywo z IX Międzynarodowego Kryterium Ulicznego o Nagrodę Gruczna (11.08.2018) w KP Sport
Zapraszamy do oglądania wydarzeń sportowych na stacji internetowej KP Sport - transmitującej wydarzenia sportowe z  całej Polski.  Już w najbliższą sobotę (11.08.2018 r.), od godziny 11:00 będzie transmitować na żywo zmagania podczas  IX Międzynarodowego Kryterium Ulicznego Nagrody Gruczna, w którym ścigać się będą najlepsi młodzi kolarze oraz kolarki.
Stąd zachęcamy wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli przybyć do Gruczna, aby oglądali je w Internecie.  Relacja internetowa dostępna będzie pod linkiem

Jacek dnia 10 sierpień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj · PDF
Mini Tour de Pologne 2018
W dniach 4-8.08.2018 rozegrano wyścig dla młodzików Mini Tour de Pologne. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki ALKS STAL Grudziądz wygrywając klasyfikację klubową. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Maja Tracka zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Kaja Bonas która była 4. W kategorii chłopców 9 miejsce zajął Radosław Laskowski.

 Podium ostatniego etapu
 
Klasyfikacja klubowa

Pełne wyniki

Galeria z wyścigu

Jacek dnia 09 sierpień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 7.08.2018
W ostatnim dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym odbyła się tylko jedna konkurencja z udziałem zawodników i zawodniczek ALKS STAL Grudziądz

W Keirinie Mateusz Lipa i Krzysztof  Maksel awansowali po repasażach do drugiej rundy. W drugiej rundzie Krzysztof Maksel zajął 3 miejsce i awansował do finału A zaś Mateusz Lipa nie zdołał się zmieścić w pierwszej trójce i wystartował w finale B. Krzysztof Maksel ostatecznie zajął 6 miejsce a Mateusz Lipa 10

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaże
Keirin - druga runda
Keirin - final

W Keirinie Kobiet Urszula Łoś także awansowała do drugiej rundy po repasażach. W drugiej rundzie zajęła 6 miejsce i wystartowała w finale B. Ostatecznie zajęła 9 miejsce

Keirin Kobiet - pierwsza runda
Keirin Kobiet - pierwsza runda - repasaże
Keirin Kobiet - druga runda
Keirin Kobiet - final

Jacek dnia 07 sierpień 2018 18:00:00 0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 6.08.2018
W piątym dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym wystartowała tylko Urszula Łoś , która w eliminacjach wyścigu na 500m uzyskała 4 czas (33.826 sek) co jest nowym Rekord Polski i awansowała do wyścigu finałowego.
W finale wyścigu na 500m zajęła 5 miejsce.

500m Kobiet - eliminacje
500m Kobiet - finał

Jacek dnia 06 sierpień 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 5.08.2018
W czwartym dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym startowali Mateusz Lipa , Rafał Sarnecji i Bartosz Rudyk

W sprincie Mateusz Lipa uzyskała 14 czas w eliminacjach a Rafał Sarnecki 18 i  awansowali do 1/16.
W 1/16 obaj wygrali swoje biegi. W 1/8 Mateusz Lipa przegrał  z Harrim Lavreysenem a Rafał Sarnecki przegrał z Jeffreyem Hooglandem i obaj dopadli z dalszej rywalizacji.

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16
Sprint - 1/8

Bartosz Rudyk uzyskał 13 czas eliminacji wyścigu na 4000m.

4000m - eliminacje

Jacek dnia 05 sierpień 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 4.08.2018
W trzecim dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym wystartowała tylko Urszula Łoś , która w sprincie uzyskała 20 czas w eliminacjach i awansowała do 1/16.
W 1/16 wygrała z reprezentantka Irlandii Robyn Steward zaś w 1/8 przegrała z Rosjanką Anastasią Voinovą i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16
Sprint Kobiet - 1/8

Jacek dnia 04 sierpień 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 3.08.2018
W dwóch pierwszych dniach Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym rozegrano trzy konkurencje z udziałem zawodników ALKS STAL Grudziądz.

W sprincie drużynowym Kobiet drużyna w składzie z Urszulą Łoś uzyskała 7 czas w eliminacjach ( poprawiając rekord polski - 33.826 ) a po przegranej w pierwszej rundzie została sklasyfikowana na 8 miejscu

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje
Sprint drużynowy Kobiet - pierwsza runda
W wyścigu drużynowym na dochodzenie drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim (eliminacje) i Bartoszem Rudykiem (pierwsza runda) uzyskała 8 czas w eliminacjach a po wygraniu w pierwszej rundzie zajęła ostatecznie 5 miejsce

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje
Wyścig drużynowy na dochodzenie - pierwsza runda

W sprincie drużynowym drużyna w składzie z Rafałem Sarnecki, Krzysztofem Makselem i Mateuszem Lipą w eliminacjach uzyskała 6 czas. W pierwszej rundzie wygrała z drużyną Wielkiej Brytanii i awansowała do biegu o brązowy medal. W wyścigu finałowym przegrała i zajęła ostatecznie 4 miejsce.

Sprint drużynowy - eliminacje
Sprint drużynowy - pierwsza runda
Sprint drużynowy - finał

Jacek dnia 03 sierpień 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 29 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 103 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Kwiecień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007