ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj13 Grudzień 2018 16:10
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1195
razy
Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
Gala Kolarska 2018 - Grudziądz 7.12.2018
W dniu 7.12.2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr. 3 na Osiedlu Strzemięcin odbyła się "GALA Kolarska" podsumowująca osiągnięcia sportowe w bieżącym roku z udziałem zawodników wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

W tej uroczystości udział wzieli: Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego Ryszard Bober, Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, były Prezydent Robert Malinowski, Starosta Grudziądzki Adam Olejnik, samorządowcy gmin, w których funkcjonują szkółki kolarskie, dyrektorzy szkół współpracujących z klubem, Dyrektor Bursy, sponsorzy klubu, trenerzy oraz działacze.

Nagrodzono najlepszych zawodników pucharami a medalistów dodatkowo nagrodami pieniężnymi ufundowanymi przez sponsorów.

Zdjęcia z uroczystości

Jacek dnia 09 grudzień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym - Pruszków 1-2.12.2018
Wyniki Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym rozegranych w dniach 1-2.12.2018 w Pruszkowie

Jacek dnia 06 grudzień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 7 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Berlin 2.12.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.584 nowy REKORD POLSKI !!! ) i awansował bezpośrednio do 1/8 a Rafał Sarnecki był 27 ( 9.943 ) i awansował do 1/16.

Sprint - eliminacje

W 1/16 Rafał Sarnecki przegrał i odpadł z dalszej rywalizacji

Sprint - 1/16

Mateusz Rudyk awansował do półfinału po wygraniu w 1/8 z Hiszpanem Juanem Peralta Gascon i w 1/4 z Niemcem Maximilianem Levy

Sprint - 1/8
Sprint - 1/4

W eliminacjach wyścigu na 500m Kobiet Urszula Łoś zajęła 5 miejsce

Wyścig na 500m Kobiet - eliminacje

Po przegranych biegach w półfinale i finale B Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce w sprincie

Sprint - półfinał
Sprint - finał


Urszula Łoś obroniła 5 miejsce w wyścigu na 500m Kobiet

Wyścig na 500m Kobiet - finał


Jacek dnia 02 grudzień 2018 10:50:00 0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Berlin 1.12.2018
W drugim dniu Pucharu Świata Mateusz Lipa nie awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin przegrywając w wyścigu pierwszej rundy jak i repsażu.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaź

W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 16 miejsce w eliminacjach (10.962) zaś w 1/16 przegrała z Holenderką Shanne Braspennincx i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16

Krzysztof Maksel zajął 7 miejsce (1:01.580) w eliminacjach wyścigu na 1 km, a w finale nie poprawił swojej pozycji i ostatecznie zajął 7 miejsce


Jacek dnia 01 grudzień 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 35 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Berlin 30.11-2.12.2018
W dniach 30.11-2.12.2018 w Berlinie odbywa się Puchar Świata na torze, w którym startują:

Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa i Bartosz Rudyk.

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja w sobotę i niedzielę w Eurosporcie 2

W pierwszym dniu drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 11 miejsce (4:05.088) w eliminacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie (4000m).

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje

W eliminacjach sprint drużynowego Kobiet Marlena Karwacka (BCM Novatex) Urszula Łoś zajęły 9 miejsce (33.893)

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

Drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 4 miejsce (43.725) w eliminacjach sprintu drużynowego

Sprint drużynowy - eliminacje

W pierwszej rundzie przegrali z Niemcami

Sprint drużynowy - pierwsza runda

Jacek dnia 30 listopad 2018 21:00:00 0 Komentarzy · 39 Czytań · Drukuj · PDF
Łukasz Kwiatkowski nie żyje !!!
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25.11.2018 zmarł długoletni zawodnik naszego klubu dwukrotny olimpijczyk (2004 Ateny i 2008 Pekin), wielokrotny medalista Mistrzostw Europy (9 medali)  i zdobywca 55 medali Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym Łukasz Kwiatkowski.


Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia.

Zarząd, działacze, trenerzy i zawodnicy ALKS STAL Grudziądz

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kościele w Grucie w czwartek 29 listopada 2018 o godzinie 13.00

Jacek dnia 25 listopad 2018 14:00:00 0 Komentarzy · 39 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 28.10.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajęła 7 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.748 ) a Rafał Sarnecki był 24 ( 9.985 ) i obaj awansowali do 1/16.

Sprint - eliminacje

W 1/16 Mateusz Rudyk wygrał a Rafał Sarnecki przegrał i odpadł z dalszej rywalizacji.

Sprint - 1/16

W 1/8 Mateusz Rudyk przegrał i ostatecznie został sklasyfikowany na 9 miejscu


Urszula Łoś nie awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż


Jacek dnia 28 październik 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 123 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 27.10.2018
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin zajmując 2 miejsce w wyścigu pierwszej rundy.

Keirin - pierwsza runda

W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 15 miejsce w eliminacjach (10.926 REKORD POLSKI !!!), w 1/16 wygrała z Holenderką Shanne Braspennincx zaś w 1/8 przegrała z Rosjanką Daria Shneleva i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16
Sprint - 1/8

Krzysztof Maksel w drugiej rundzie wyścigu Keirin zajął 4 miejsce i nie awansował do finału A.

Keirin - druga runda

W finale B zajął 6 miejsce i ostatecznie został sklasyfikowany na 12 miejscu.

Keirin - finał

Jacek dnia 27 październik 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 112 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 26.10.2018
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 7 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.941 ) i w pierwszej rundzie zmierzy się z drużyną BCC - Beat Cycling Club.

Sprint drużynowy - eliminacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 6 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.531 REKORD POLSKI !!! ) i awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki przegrała i ostatecznie została sklasyfikowana na 7 miejscu.

Sprint drużynowy - pierwsza runda

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna z Urszulą Łoś przegrała z Holenderkami (33.494 kolejny REKORD POLSKI !!!)  i ostatecznie zajęła 7 miejsce.

Sprint drużynowy Kobiet - pierwsza runda

Adrian Tekliński w wyścigu Scratch zajął 17 miejsce

Wyścig Scratch

Jacek dnia 27 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 124 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 25-28.10.2018
W dniach 25-28.10.2018 w Milton (Kanada) odbywa się Puchar Świata na torze, w którym startują:

Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel i Adrian Tekliński.

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja na żywo w niedzielę na TVP Sport (22:10)

W pierwszym dniu drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim zajęła 14 miejsce w eliminacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie (4000m).


Jacek dnia 26 październik 2018 06:00:00 0 Komentarzy · 119 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 106 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Luty 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007