ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj15 Listopad 2018 15:23

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 28.10.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajęła 7 miejsce w kwalifikacjach sprintu ( 9.748 ) a Rafał Sarnecki był 24 ( 9.985 ) i obaj awansowali do 1/16.

Sprint - eliminacje

W 1/16 Mateusz Rudyk wygrał a Rafał Sarnecki przegrał i odpadł z dalszej rywalizacji.

Sprint - 1/16

W 1/8 Mateusz Rudyk przegrał i ostatecznie został sklasyfikowany na 9 miejscu

Urszula Łoś nie awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

Jacek dnia 28 październik 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 27.10.2018
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin zajmując 2 miejsce w wyścigu pierwszej rundy.

W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 15 miejsce w eliminacjach (10.926 REKORD POLSKI !!!), w 1/16 wygrała z Holenderką Shanne Braspennincx zaś w 1/8 przegrała z Rosjanką Daria Shneleva i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint - 1/8

Krzysztof Maksel w drugiej rundzie wyścigu Keirin zajął 4 miejsce i nie awansował do finału A.

Keirin - druga runda

W finale B zajął 6 miejsce i ostatecznie został sklasyfikowany na 12 miejscu.

Keirin - finał

Jacek dnia 27 październik 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 70 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 26.10.2018
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 7 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.941 ) i w pierwszej rundzie zmierzy się z drużyną BCC - Beat Cycling Club.

Sprint drużynowy - eliminacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 6 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.531 REKORD POLSKI !!! ) i awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki przegrała i ostatecznie została sklasyfikowana na 7 miejscu.

Sprint drużynowy - pierwsza runda

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna z Urszulą Łoś przegrała z Holenderkami (33.494 kolejny REKORD POLSKI !!!)  i ostatecznie zajęła 7 miejsce.

Sprint drużynowy Kobiet - pierwsza runda

Adrian Tekliński w wyścigu Scratch zajął 17 miejsce

Wyścig Scratch

Jacek dnia 27 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Milton 25-28.10.2018
W dniach 25-28.10.2018 w Milton (Kanada) odbywa się Puchar Świata na torze, w którym startują:

Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel i Adrian Tekliński.

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja na żywo w niedzielę na TVP Sport (22:10)

W pierwszym dniu drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim zajęła 14 miejsce w eliminacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie (4000m).

Jacek dnia 26 październik 2018 06:00:00 0 Komentarzy · 70 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie torowym 20-21.10.2018
Wyniki Mistrzostw Polski konkurencje nieolimpijskie ( kat. junior i U-23 ) oraz Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie torowym 20-21.10.2018

Jacek dnia 22 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 85 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 21.10.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu  ( 9.611 nowy REKORD POLSKI !!! ) i awansował bezpośrednio do 1/8, zaś Rafał Sarnecki był 23 ( 9.948 ) i awansował do 1/16.

W 1/16 Rafał Sarnecki przegrał z Jackem Carlinem i odpadł z dalszej rywalizacji.

Mateusz Rudyk zwyciężył zarówno w 1/8 Matthijsem Buchli jak i 1/4 z Josephem Trumanem  i awansował do półfinału

Sprint - 1/4

Urszula Łoś awansowała po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Mateusz Rudyk przegrał w półfinale sprintu z Harrie Lavreysenem a następnie w walce o brąz uległ Jeffreyowi Hoogland i został sklasyfikowany na 4 miejscu

Sprint - półfinał
Sprint - finał

Urszula Łoś zajęła 4 miejsce wyścigu drugiej rundy Keirinu a w finale B zajęła 4 miejsce i ostatecznie zajęła 10 miejsce.

Jacek dnia 21 październik 2018 13:20:00 0 Komentarzy · 84 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 20.10.2018
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel awansował po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

W drugiej rundzie zajął 2 miejsce i awansował do finału

W Finale A wyścigu Keirin Krzysztof Maksel zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal Pucharu Swiata

Bartosz Rudyk wygrał eliminacje do wyścigu Scratch a w finale zajął 17 miejsce

Scratch - eliminacje
Scratch - finał

W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 25 miejsce w eliminacjach (11.165), w 1/16 wygrała z Natashą Hansen zaś w 1/8 przegrała z Laurine van Riessen i odpadła z dalszej rywalizacji

Jacek dnia 20 październik 2018 21:00:00 0 Komentarzy · 88 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 19.10.2018
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.878 ) i w pierwszej rundzie zmierzy się z Rosjanami.

Sprint drużynowy  - eliminacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 9 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.867 ) i nie awansowała do następnej rundy.

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki przegrała z Rosjanami ( 43.871 ) i ostatecznie została sklasyfikowana na 6 miejscu.

Jacek dnia 19 październik 2018 21:00:00 0 Komentarzy · 94 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 18.10.2018
W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 9 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 3:59.942 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje

Jacek dnia 18 październik 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 92 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 19-21.10.2018
W dniach 19-21.10.2018 w Saint-Quentin-en-Yvelines odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym wystartują:

Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel i Bartosz Rudyk.

Transmisja na żywo w niedzielę na TVP Sport (15:25) i Eurosport (17:00)

Jacek dnia 18 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 101 Czytań · Drukuj · PDF