ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Styczeń 2019 17:17
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
643
razy
Zostań kolarzem / Jeden procent 2018
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 1-3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.


Chcesz wspierać kolarzy ALKS „STAL" Grudziądz przekaż 1% podatku na rozwój młodych kolarzy.


Za udzielenie wsparcia i pomoc w imieniu zawodników, trenerów i działaczy bardzo dziękujemy.

Dodatkowe informacje o fundacji na stronie.

Jacek dnia 01 styczeń 2019 00:00:00 · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 18.01.2019
W pierwszym dniu Pucharu Świata na torze drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 2 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.743 ) i awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

Drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski (UKS Jedynka Kórnik) zajęła 7 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 44.400 ) i również awansował do następnej rundy

Sprint drużynowu - eliminacje


Drużyna sprinterek wygrała w pierwszej rundzie z Hiszpankami ( 33.541 ) i awansowła do finału B


Drużyna sprinterów przegrała z Francuzami i ostatecznie zajęła 7 miejsce


Drużyna sprinterek w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zdobyła brązowy medal Pucharu Świata wygrywając z zespołem SUBWAY NEW ZEALAND TRACK TRADE TEAM




Jacek dnia 18 styczeń 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 0 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Cambridge 18-20.01.2019
W dniach 18-20.01.2019 w Cambridge (Nowa Zelandia) odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym wystartują:

Urszula Łoś, Mateusz Rudyk

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja w Eurosporcie 2 w niedzielę 21:15


Jacek dnia 17 styczeń 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj · PDF
Track Cycling Challenge - Grenchen 19-20.12.2018
W rozegranych w dniach 19-20.12.2018 w Grenchen "Track Cycling Challenge" dobrze zaprezentowali się zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. Mateusz Rudyk zwyciężył w wyścigu Keirin a 3 miejsce w wyścigu Scratch  wywalczył Adrian Tekliński.

Wyniki Keirinu:  pierwsza runda , druga runda , finał

Wyniki wyścigu Scratch

Jacek dnia 24 grudzień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 194 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Londyn 16.12.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajęła 8 miejsce w kwalifikacjach sprintu (9.812) i awansował do 1/16 a Rafał Sarnecki był 32 (10.172) i odpadł z dalszej rywalizacji.

Sprint - eliminacje

W 1/16 Mateusz Rudyk wygrał

Sprint - 1/16

W 1/8 Mateusz Rudyk wygrał z Jasonem Kenny a w 1/4 przegrał i ostatecznie został sklasyfikowany na 8 miejscu

Sprint - 1/8
Sprint - 1/4

Urszula Łoś po repasażu awansowała do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin Kobiet - pierwsza runda
Keirin Kobiet - pierwsza runda - repasaż

Zajmując 3 miejsce w wyścigu drugiej rundy awansowała do finał A.

Keirin Kobiet - druga runda

W Finale A wyścigu Keirin Urszula Łoś zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal Pucharu Świata

 

Keirin Kobiet - finał

Jacek dnia 16 grudzień 2018 17:30:00 0 Komentarzy · 244 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Londyn 15.12.2018
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel nie awansował do drugiej rundy wyścigu Keirin przegrywając w wyścigu pierwszej rundy jak i repasażu.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż


W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 17 miejsce w eliminacjach (11.092), a w 1/16 wygrała z Litwinką Migle Marozaite.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16

Następnie w 1/8 sprintu Urszula Łoś przegrała z Australijką Stephanie Morton i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - 1/8

Jacek dnia 15 grudzień 2018 16:00:00 0 Komentarzy · 249 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Londyn 14.12.2018
W pierwszym dniu Pucharu Świata na torze drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.825 )

Sprint drużynowy - eliminacje

Drużyna kobiet w składzie Marlena Karwacka (BCM Novatex), Urszula Łoś zajęła 10 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.737 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

Drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem przegrała w pierwszej rundzie wyścigu drużynowego na dochodzenie i została skalsyfikowana na 6 miejscu.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - pierwsza runda

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Rafał Sarnecki, Krzysztof Maksel wygrała i awansowała do finału B.

Sprint drużynowy - pierwsza runda

W finale B drużyna w tym samym składzie jak w pierwszej rundzie przegrała z Niemcami i została sklasyfikowana na 4 miejscu

Sprint drużynowy - finał

Jacek dnia 14 grudzień 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 246 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Londyn 13-16.12.2018
W dniach 13-16.12.2018 w Londynie odbywa się Puchar Świata na torze, w którym startują:

Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel i Bartosz Rudyk

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja na żywo w Eurosporcie w piątek godz. 20:10, w sobote 19:15 i wniedzielę 20:00

W pierwszym dniu drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 6 miejsce w eliminacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie (4:02.288) i awansowała do pierwszej rundy.


Jacek dnia 14 grudzień 2018 08:00:00 0 Komentarzy · 262 Czytań · Drukuj · PDF
Gala Kolarska 2018 - Grudziądz 7.12.2018
W dniu 7.12.2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr. 3 na Osiedlu Strzemięcin odbyła się "GALA Kolarska" podsumowująca osiągnięcia sportowe w bieżącym roku z udziałem zawodników wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

W tej uroczystości udział wzieli: Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego Ryszard Bober, Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, były Prezydent Robert Malinowski, Starosta Grudziądzki Adam Olejnik, samorządowcy gmin, w których funkcjonują szkółki kolarskie, dyrektorzy szkół współpracujących z klubem, Dyrektor Bursy, sponsorzy klubu, trenerzy oraz działacze.

Nagrodzono najlepszych zawodników pucharami a medalistów dodatkowo nagrodami pieniężnymi ufundowanymi przez sponsorów.

Zdjęcia z uroczystości

Jacek dnia 09 grudzień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 253 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym - Pruszków 1-2.12.2018
Wyniki Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym rozegranych w dniach 1-2.12.2018 w Pruszkowie

Jacek dnia 06 grudzień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 261 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Berlin 2.12.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zwyciężył w kwalifikacjach sprintu ( 9.584 nowy REKORD POLSKI !!! ) i awansował bezpośrednio do 1/8 a Rafał Sarnecki był 27 ( 9.943 ) i awansował do 1/16.

Sprint - eliminacje

W 1/16 Rafał Sarnecki przegrał i odpadł z dalszej rywalizacji

Sprint - 1/16

Mateusz Rudyk awansował do półfinału po wygraniu w 1/8 z Hiszpanem Juanem Peralta Gascon i w 1/4 z Niemcem Maximilianem Levy

Sprint - 1/8
Sprint - 1/4

W eliminacjach wyścigu na 500m Kobiet Urszula Łoś zajęła 5 miejsce

Wyścig na 500m Kobiet - eliminacje

Po przegranych biegach w półfinale i finale B Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce w sprincie

Sprint - półfinał
Sprint - finał


Urszula Łoś obroniła 5 miejsce w wyścigu na 500m Kobiet

Wyścig na 500m Kobiet - finał


Jacek dnia 02 grudzień 2018 10:50:00 0 Komentarzy · 278 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 107 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Październik 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007