ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj26 Wrzesień 2017 22:00
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
538
razy
Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2005-2007. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2015 00:00:00 · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Mały Rudnik 24.09.2017
Wyniki VIII Ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) rozegranego 24 września 2017 w Małym Rudniku - zakończenie sezonu.

Jacek dnia 24 wrzesień 2017 14:00:00 0 Komentarzy · 4 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS w Jeździe Dwójkami - Robakowo 23.09.2017
Wyniki Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w Jeździe Dwójkami rozegranych 23 września 2017 w Robakowie.

Jacek dnia 23 wrzesień 2017 21:00:00 0 Komentarzy · 3 Czytań · Drukuj · PDF
Dubnica 8-10.09.2017
W dniach 8-10.09.2017 roku juniorzy ALKS "STAL" Grudziądz startowali w międzynarodowym wyścigu w Dubnicy na Słowacji. Z dobrej strony pokazał się Kajetan Albanowski, który zwyciężył na drugim etapie i zajął drugie miejsce w klasyfikacji punktowej. 

 

Pełne wyniki

Jacek dnia 10 wrzesień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 10 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS / Ogólnopolski Wyscig Kolarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. - 9.09.2017
Wyniki Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo rozegranego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w dniu 9 września 2017 w Jabłonowie Pomorskim

Jacek dnia 10 wrzesień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 10 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koźminek 02-03.09.2017
W dniach 2-03.09.2017 w Koźminku rozegrano Puchar Polski w kolarstwie szosowym. W wyścigu ze startu wspólnego Nikola Różyńska zajęła drugie miejsce w kategorii Elita, zaś w kat U-23 zwyciężyła. Trzecie miejsce w kat U-23  zajęła Ewa Fajkowska. W kat. junior zwyciężył Kajetan Albanowski.

  
  
Pełne wyniki

Jacek dnia 05 wrzesień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Kowalewa Pomorskiego - Wielkie Rychnowo 20.08.2017
Wyniki Wyścigu Kolarskiego o Puchar Burmistrza Kowalewa ( Liga UKS ) rozegranego w dniu 20.08.2017 w miejscowości Wielkie Rychnowo.

Jacek dnia 22 sierpień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 46 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Pruszków 13.08.2017
W ostatnim dniu XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym.reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zdobyli 1 medal.

W wyścigu indywidualny na 2km juniorek młodszych Karolina Różyńska zdobyła brązowy medal.


Wyniki trzeciego dnia

Jacek dnia 13 sierpień 2017 14:00:00 0 Komentarzy · 57 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Pruszków 12.08.2017
W drugim dniu XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym.reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zdobyli 2 medale.

W Omnium juniorek młodszych Sylwia Kulczyk zdobyła brązowy medal.

W Omnium juniorów młodszych Jakub Krysztofiak zdobył brązowy medal.

Wyniki drugiego dnia

Jacek dnia 12 sierpień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 57 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Pruszków 11.08.2017
W dniach 26-28.07.2016 w Pruszkowie rozgrywana jest XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym. W pierwszym dniu reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zdobyli 4 medale.

W sprincie drużynowym juniorek młodszych  Sylwia Kulczyk, Karolina Różyńska, Iga Wiklińska zdobyły srebrny medal.
 


W sprincie drużynowym juniorów młodszych Karol Andrychowski, Filip Rabizo, Szymon Welens zdobyli brązowy medal.


W wyścigu drużynowym juniorek młodszych Agata Biegajska, Karolina Różyńska, Sylwia Kulczyk, Iga Wiklińska zdobyły srebrny medal.


W wyścigu drużynowym juniorów młodszych Karol Andrychowski, Maciej Belniak, Radosław Lewandowski, Jakub Krysztofiak zdobyli srebrny medal.

Wyniki pierwszego dnia

Jacek dnia 11 sierpień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 56 Czytań · Drukuj · PDF
XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał W.Paducha (start wspólny) - Kijewo Królewskie 6.08.2017
Wyniki XII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego - Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny) rozegranego w dniu 6 sierpnia 2017 roku w Kijewie Królewskim w ramach V Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Chełmińskiej.

Jacek dnia 06 sierpień 2017 21:00:00 0 Komentarzy · 55 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 97 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Sierpień 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007