ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Listopad 2017 18:33

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2005-2007. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2015 00:00:00 · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Manchester 11.11.2017
W drugim dniu Pucharu Świata Mateusz Rydyk po zajęciu 10 miejsca w kwalifikacjach sprintu ( 9.787 ) i wygraniu wszystkich biegów awansował do finału, gdzie przegrał z wicemistrzem świata Holendrem Harrie Lavreysenem zajmując 2 miejsce w Pucharze Świata.

Puchar Świata na Torze - Manchester 10.11.2017
W pierwszym dniu Pucharu Świata w Pruszkowie drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 9 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 4:02.401 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje

Drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Mateusz Lipa,  zajęła 7 miejsce w sprincie drużynowym ( 44.049 ) i w pierwszej rundzie zmierzy się z Brytyjczykami.

Sprint drużynowy - eliminacje

Drużyna w składzie z Urszulą Łoś zajęła 13 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 34.383 ) i nie awansowały do dalszej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

W pierwszej rundzie drużyna w składzie z Rafałem Sarneckim i Mateuszem Rydykiem przegrała bieg z Brytyjczykami ( 44.251 ) i zajęła ostatecznie 6 miejsce

Sprint drużynowy - pierwsza runda

Jacek dnia 10 listopad 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 7 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Manchester 10-12.11.2017
W dniach 10-12.11.2017 w Manchesterze odbędzie się Pucharze Świata na torze, w którym wystartuje Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Mateusz Lipa i Bartosz Rudyk.

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Jacek dnia 10 listopad 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 66 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Pruszków 5.11.2017
W trzecim dniu Pucharu Świata w Pruszkowie Mateusz Rydyk po zajęciu 2 miejsca w kwalifikacjach sprintu i ustanowieniu nowego Rekordu Polski na 200m ze startu lotnego ( 9.707 ) awansował do finału, wygrywając zdecydowanie wszystkie biegi. W finale przegrał po zaciętej walce z doświadczonym Australijczykiem Matthew Glaetzerem i zajął 2 miejsce w Pucharze Świata.

W pierwszej rundzie wyścigu drużynowego na dochodzenie drużyna w składzie z Bartoszem Rydykiem odpadła po dwóch falstartach.

Jacek dnia 05 listopad 2017 23:00:00 0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Pruszków 4.11.2017
W drugim dniu Pucharu Świata w Pruszkowie drużyna sprinterów w składzie z Rafałem Sarneckim i Mateuszem Rudykrm przegrała bieg w pierwszej rundzie z Niemcami i zajęła ostatecznie 5 miejsce ( 43.405 )

Jacek dnia 04 listopad 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 7 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Pruszków 3.11.2017
W pierwszym dniu Pucharu Świata w Pruszkowie drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zaęła 2 miejsce w kwalifikacach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 3:59.729 ). W pierwszej rundzie zmierzy się z Niemcami.

Wyścig druzynowy na dochodzenie - eliminacje

Drużyna w składzie z Rafałem Sarneckim i Mateuszem Rudykrm zajęła 2 miejsce w sprincie drużynowym ( 43.284 ) i w pierwszej rundzie również zmierzy się z Niemcami.

Drużyna w składzie z Urszulą Łoś zajęła 10 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego. Mimo że ustanowiony został nowy Rekord Polski ( 34.048 ) nie awansowały do dalszej rundy.

Jacek dnia 03 listopad 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Pruszków 3-5.11.2017
W dniach 3-5.11.2017 w Pruszkowie odbędzie się Pucharze Świata na torze, w którym wystartuje Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Mateusz Lipa i Bartosz Rudyk.

Transmisje telewizyjne w TVP Sport w dniach 4-5.11.2017

Jacek dnia 03 listopad 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 8 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Berlin 22.10.2017
W ostatnim dniu Mistrzostw Europy Krzysztof Maksekl i Mateusz Lipa odpadli w pierwszej rundzie wyścigu Keirin.

Keirin - 1 runda
Keirin - 1 runda repasaż

Jacek dnia 22 październik 2017 19:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Berlin 21.10.2017
W czwartym dniu Mistrzostw Europy Bartosz Rudyk zajął 10 miejsce (4:20.754) w wyścigu indywidualnym na dochodzenie 4000m.

Wyścig indywidualnym na dochodzenie - eliminacje

Jacek dnia 21 październik 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 36 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Berlin 20.10.2017
W trzecim dniu Mistrzostw Europy w sesji przedpołudniowej Mateusz Rudyk zajął 6 miejsce (9.778) w eliminacjach sprintu.

Sprint - eliminacje

W 1/16 wygrał i awansował do dalszej rundy.

W eliminacjach wyścigu na 500m Urszula Łoś zajęła 8 miejsce a Aleksandra Tołomanow 13 miejsce

500m - eliminacje

W sesji wieczornej Mateusz Rydyk wygrał wyścig 1/8 a następnie przegrał w ćwierćfinale po bardzo zaciętych biegach z Mistrzem Świata Denisem Dmitrievem 1:2 i został sklasyfikowany na 6 miejscu.