ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Maj 2018 16:53
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
918
razy
Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
"Szlakami Jury" 11-13.05.2018
Wyniki XV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szlakami Jury" rozegranego w dniach 11-13.05.2018

Jacek dnia 14 maj 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 12.05.2018
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych rozegranego w dniu 12 maja 2018roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 12 maj 2018 15:00:00 0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 3.05.2018
Wyniki XXIII Kryterium Ulicznego o Puchar Burmistrza Lubawy które odbyło się w dniu 3.05.2018 w Lubawie.

Jacek dnia 04 maj 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 69 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2018 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85,0 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
1h 54' 40"
2WILKSCH HannesRSC Cottbus
+ 00' 00"
3VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
4BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz
+ 00' 00"
5KAMP RyanWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 00"

 

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
0h 06'06"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'24"
3HENKELMANN MilanRSC Cottbus
+ 0h 00'39"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki IV etapu i klasyfikacja końcowa

Zdjęcia z etapu

Finisz IV etapu

Relacja z etapu

Zdjęcia z zakończenia

Relacja z zakończenia

Jacek dnia 01 maj 2018 11:29:00 0 Komentarzy · 48 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2017 - Wyniki III etapu (start wspólny) Płużnica - Lisewo
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 30.04.2018 na trasie Płużnica - Lisewo  ( 98,9 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN DER TUUK Axel Forte U19 Cycling Team
2h 17' 48"
2KOOIJ Olav Forte U19 Cycling Team
+ 00' 25"
3DEL GROSSO Bodi Forte U19 Cycling Team
+ 00' 25"
4HENKELMANN Milan RSC Cottbus
+ 00' 25"
5WIŚNIEWSKI Dawid SMS Żyrardów
+ 00' 25"
6GRZENKOWICZ Nikodem TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 25"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
7h 11'37"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'17"
3HENKELMANN MilanRSC Cottbus
+ 0h 00'28"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1 Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki III etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 30 kwiecień 2018 17:22:00 0 Komentarzy · 48 Czytań · Drukuj · PDF
XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" Dębie 29.04.2018
Bartosz Rudyk wygrał XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" rozegrany w miejscowości Dębie w dniu 29.04.2018 w kategorii Elita


Pełne wyniki

Jacek dnia 30 kwiecień 2018 08:00:00 0 Komentarzy · 51 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki II etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 29.04.2018 na trasie Świecie - Świecie ( 102,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear
2h 17' 48"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
3KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
+ 00' 00"
4KOLARIK LukasH REPUBLIC Track National Team
+ 00' 04"
5WOOD HarrisonHMT Cyclling Team
+ 00' 04"
6THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 04"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
4h 53'36"
2CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'02"
3VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'07"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Team MASCOT Workwear

Pełne wyniki II etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 29 kwiecień 2018 16:25:00 0 Komentarzy · 39 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki 2 półetapu I etapu Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom. ( 58,8km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
~1h 19' 20"
2KLEMENTOWSKI KornelDOLNY SLĄSK Klub
+ 00' 00"
3RICHTER WiktorPOLISH National Team
+ 00' 00"
4SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
5JACOBSEN Niklas SpilckerTeam MASCOT Workwear
+ 00' 00"
6HNIDASHEV YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 00"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
~2h 35'00"
2KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
+ 0h 00'01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 0h 00'09"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SPAPEN MauroWV De Jonge Renner

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 2 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 17:40:00 0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki 1 półetapu I etapu - Gruta - Łasin
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 1 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Gruta - Łasin ( 58,0km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16' 39"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 03"
4GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 03"
5PARASHCHAK YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 03"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 03"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16'33"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'03"
3GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 0h 00'06"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1 BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 1 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 11:26:00 0 Komentarzy · 61 Czytań · Drukuj · PDF
XXX MWK 2018 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 27.04.2018 o godzinie 20 w Parku Miejskim nastąpiło uroczyste otwarcie XXX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 176 zawodników z 33 zespołów ( 21 drużyn zagranicznych i 12 drużyn krajowych ). W dniu jutrzejszym o godzinie 10 nastąpi start do pierwszego półetapu I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa

Zdjęcia z uroczystego otwarcia

Relacja z otwarcia

Relacja live z etapu 1a Gruta - Łasin

Jacek dnia 27 kwiecień 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 40 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 101 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007