ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj26 Wrzesień 2017 22:05
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
559
razy
XXII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 3.05.2017
Wyniki XXII Kryterium Ulicznego o Puchar Burmistrza Lubawy które odbyło się w dniu 3.05.2017 w Lubawie. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Jacek dnia 05 maj 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 222 Czytań · Drukuj · PDF
Grand Prix Czech - 23-4.05.2017 Prostejov
W dniach 3-4.05.2017 sprinterzy ALKS STAL Grudziądz brali udział w zawodach Grand Prix Czech (UCI Class II) w miejscowości Prostejov. Pierwszego dnia Rafał Sarnecki zwyciężył w sprincie a Mateusz Lipa zajął drugie miejsce w drugim dniu w Keirinie zwyciężył Rafał Sarnecki a Mateusz Lipa był drugi.

  
Sprint Keirin

Jacek dnia 04 maj 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 140 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2017 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 3.05.2017 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 109,5km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KLEMENTOWSKI KornelZIEMIA LUBUSKA
2h 33' 21"
2MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM  
+ 00' 00"
3KONIECZNY MikołajSMS ŚWIDNICA
+ 00' 00"
4MICHALSKI ŁukaszDOLNY ŚLĄSK
+ 00' 00"
5SHAKOTKO AleksandrOlimpiiskii Rezerv Sestroretsk
+ 00' 00"
6RICHTER WiktorNational Team POLAND
+ 00' 00"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1MACIEJUK FilipNational Team POLAND
9h 21'56"
2MOLLERUP Martin Team SWEDEN UNGDOM + 0h 00'58"
3MASIULIS DenasNational Team LITHUANIA
+ 0h 01'23"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki Firma STO - ISPO

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1WAWRZYNIAK Karol UKS COPERNICUS

Klasyfikacja urodzony w 2000 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1WALKOWIAK Kacper National Team POLAND

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ System

Miejsce Drużyna
1National Team POLAND

Pełne wyniki IV etapu i klasyfikacja końcowa

Zdjęcia z IV etapu
Zdjęcia z zakończenia

Relacje z etapów

Jacek dnia 03 maj 2017 12:00:00 0 Komentarzy · 190 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Płuznica - Lisewo 2.05.2017
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych rozegranego w dniu 2 maja 2017 roku na trasie Płużnica - Lisewo.

Jacek dnia 02 maj 2017 20:00:00 0 Komentarzy · 171 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2017 - Wyniki III etapu (start wspólny) Lisewo - Płużnica
XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 2.05.2017 na trasie  Lisewo - Płużnica ( 90,5 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM 
2h 08' 10"
2MACIEJUK FilipNational Team POLAND
+ 00' 00"
3KONIECZNY MikołajSMS ŚWIDNICA
+ 00' 00"
4TORRIE TimothyHMT JLT Condor CT
+ 00' 00"
5SHAKOTKO AleksandrOlimpiiskii Rezerv Sestroretsk
+ 00' 00"
6SHAKALETS IvanNational Team BELARUS
+ 00' 00"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1MACIEJUK FilipNational Team POLAND
6h 48'35"
2MOLLERUP Martin Team SWEDEN UNGDOM  + 0h 01'04"
3MASIULIS DenasNational Team LITHUANIA
+ 0h 01'23"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki Firma STO - ISPO

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1WAWRZYNIAK Karol UKS COPERNICUS

Klasyfikacja urodzony w 2000 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1WALKOWIAK Kacper National Team POLAND

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ System

Miejsce Drużyna
1National Team POLAND

Pełne wyniki III etapu i klasyfikacja po etapach


Jacek dnia 02 maj 2017 17:05:00 0 Komentarzy · 213 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie 1.05.2017
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych - VIII MEMORIAŁ JANUSZA ŻEBROWSKIEGO rozegranego w dniu 1 maja 2017 roku w Świeciu.

Jacek dnia 01 maj 2017 20:00:00 0 Komentarzy · 244 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2017 - Wyniki II etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2017 na trasie Świecie - Świecie ( 87,6 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1MACIEJUK FilipNational Team POLAND
2h 00' 36"
2MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM
+ 00' 45"
3TURNER BenHMT JLT Condor CT
+ 00' 51"
4PROĆ BartlomiejKSP MOSTOSTAL Puławy
+ 00' 51"
5JUNTUNEN Antti-Jussi    Skoda Fincycling Junior Team Finland
+ 00' 51"
6WALKOWIAK KacperNational Team POLAND 
+ 00' 51"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1MACIEJUK FilipNational Team POLAND
4h 40'33"
2ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz
+ 0h 00'59"
3MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM
+ 0h 01'06"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki Firma STO - ISPO

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1WAWRZYNIAK Karol        UKS COPERNICUS

Klasyfikacja urodzony w 2000 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1WALKOWIAK Kacper       National Team POLAND

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ System

Miejsce Drużyna
1National Team POLAND

Pełne wyniki II etapu i klasyfikacja po etapach


Jacek dnia 01 maj 2017 17:00:00 0 Komentarzy · 238 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2017 - Wyniki 2 półetapu I etapu Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 30.04.2017 na trasie Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom. ( 58,8km )

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna Czas
1MASIULIS DenasNational Team LITHUANIA
1h 19' 12"
2BANZER JohannesSTEVENS Juniorenteam Thüringen
+ 00' 03"
3MOLLERUP MartinTeam SWEDEN UNGDOM
+ 00' 25"
4MARTYNOV NikitaOlimpiiskii Rezerv Sestroretsk
+ 00' 25"
5ANDERSSON AndreasTeam SWEDEN UNGDOM
+ 00' 25"
6ZUBRICKAS RomasNational Team LITHUANIA
+ 00' 25"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1MASIULIS DenasNational Team LITHUANIA
2h 39'56"
2ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz
+ 0h 00'08"
3MACIEJUK FilipNational Team POLAND
+ 0h 00'12"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki Firma STO - ISPO

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1MASIULIS Denas National Team LITHUANIA

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1WAWRZYNIAK KarolUKS COPERNICUS

Klasyfikacja urodzony w 2000 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1WALKOWIAK KacperNational Team POLAND

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ System

Miejsce Drużyna
1National Team POLAND

Pełne wyniki 2 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Jacek dnia 30 kwiecień 2017 18:00:00 0 Komentarzy · 184 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2017 - Wyniki 1 półetapu I etapu - Gruta - Łasin
XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 1 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 30.04.2017 na trasie GrutaŁasin ( 58,0km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz
1h 20' 36"
2MACIEJUK FilipNational Team POLAND
+ 00' 00"
3GAŃKO AntoniUKS COPERNICUS
+ 00' 00"
4KONIECZNY MikołajSMS ŚWIDNICA
+ 00' 15"
5MICHALSKI ŁukaszDOLNY ŚLĄSK
+ 00' 15"
6PAPIERSKI DamianNational Team POLAND
+ 00' 15"

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz
1h 20'30"
2MACIEJUK FilipNational Team POLAND
+ 0h 00'02"
3GAŃKO AntoniUKS COPERNICUS
+ 0h 00'04"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki Firma STO - ISPO

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 WAWRZYNIAK Karol      UKS COPERNICUS

Klasyfikacja urodzony w 2000 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1 MICHALSKI Łukasz         DOLNY ŚLĄSK

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1ALBANOWSKI KajetanALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki GAZ System

Miejsce Drużyna
1 National Team POLAND

Pełne wyniki 1 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Jacek dnia 30 kwiecień 2017 11:15:00 0 Komentarzy · 135 Czytań · Drukuj · PDF
XXIX MWK 2017 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 29.04.2017 o godzinie 20 w Parku Miejskim nastąpiło uroczyste otwarcie XXIX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 184 zawodników z 32 zespołów ( 19 drużyny zagraniczne i 13 drużyn krajowych ). W dniu jutrzejszym o godzinie 10 nastąpi start do pierwszego półetapu I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa

Zdjęcia z uroczystego otwarcia


Relacja z otwarcia

Jacek dnia 29 kwiecień 2017 21:00:00 0 Komentarzy · 155 Czytań · Drukuj · PDF
XXIX MWK 2017 - Zaproszenie
Już w najbliższe dni (30.04- 3.05.2017 r.) będziemy pokazywać na żywo 29 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza, który rozgrywany będzie na czterech następujących etapach:

Etap 1a: Gruta-Łasin, 58,0 km (30.04)
Etap 1b: Jabłonowo Pomorskie - Jabłonowo Pomorskie, 58,5 km (30.04)
Etap 2: Świecie - Swiecie, 87,6 km (01.05)
Etap 3: Lisewo - Płużnica, 90,5 km (02.05)
Etap 4: Grudziądz - Grudziądz, 109,5 km (03.05)

Otwarcie wyścigu i prezentacja zespołów w dniu 29.04.2017 o godz. 20 - Park Miejski w Grudziądzu

Zachęcamy wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli śledzić wyścigu na żywo, do oglądania relacja internetowych dostępnych na www.kpsport.pl

Relacja z wyścigu ( na żywo )

Zaproszenie

Jacek dnia 28 kwiecień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 135 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 4 z 97 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Wrzesień 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007