ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Sierpień 2018 17:57
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1239
razy
Puchar Polski Koziegłowy - 9-10.06.2018
Wyniki XL Ogólnopolskiego Wyścigu Puchar Polski w kolarstwie szosowym Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy eliminacja do OOM rozgrywanego w dniach 9-10.06.2018

Jacek dnia 11 czerwiec 2018 19:00:00 0 Komentarzy · 152 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS Gruta Łasin Slup 9-10.06.2018
Wyniki V Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Gruta w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych rozegranego w dniach 9-10 czerwca 2018 r w miejscowościach Gruta, Łasin i Słup.

Jacek dnia 10 czerwiec 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 160 Czytań · Drukuj · PDF
Memoriał Joachima Halupczoka - Puchar Polski, Eliminacje OOM - Niwki - Turawa - Szczedrzyk2-3.06.2018
Wyniki Memoriału Joachima Halupczoka ( Puchar Polski, Eliminacje OOM ) rozegranego w dniach 2-3.06.2018 Niwki - Turawa - Szczedrzyk

Jacek dnia 05 czerwiec 2018 08:00:00 0 Komentarzy · 153 Czytań · Drukuj · PDF
Darłowo, Dąbki Jarosłąwiec 1-3.06.2018
Wyniki V Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Darłowo Darłowo 1 czerwca 2018

Wyniki Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS i XXI Edycji Pucharu Polski w kolarstwie szosowym kobiet Dąbki, Jarosławiec 2-3 czerwca 2018

Jacek dnia 04 czerwiec 2018 09:00:00 0 Komentarzy · 175 Czytań · Drukuj · PDF
62 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej - Zamość 30.05-2.06.2018
Zawodnik ALKS STAL Grudziądz Mariusz Gąsiorowski zajął 2 miejsce 62 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjażni Polsko-Ukraińskiej rozgrywanego w Zamościu w dniach 30-05-2.06.2018. ALKS STAL Grudziądz zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej a Mariusz Gąsiorowski zwyciężył w klasyfikacji punktowej.
Mariusz Gąsiorowski zwyciężył na I etapie, które były jednocześnie Mistrzostwami Polski LZS  a 5 miejsce zajął Jakub Krysztofiak.
 
 
 Podium I etapu

Mariusz Gąsiorowski na II i IV etapie zajął 3 miejsce oraz był 2 na V etapie. 

Pełne wyniki

Jacek dnia 02 czerwiec 2018 17:00:00 0 Komentarzy · 155 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowych Mistrzostwach Polski na torze - Pruszków 19-21.05.2018

Na zakończonych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski na torze w Pruszkowie w dniach 19-21.05.2018 r., nasi zawodnicy zdobyli 9 medali, w tym 2 złote, 1 srebrny i 6 brązowych.

JUNIORZY:

Srebrny medal

- 3000 m drużyna  

Julia Szyszka,
Dominika Bykowska,
Dominika Ciarkowska,
Małgorzata Czaplicka,
Daria Szebeko
 

Brązowy medal 

- madison

Dominika Bykowska,
Dominika Ciarkowska


MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal

- keirin

Karolina Pizoń
 

 

Złoty medal

- omnium

Bartosz Rudyk
 

Brązowy medal

- sprint drużynowy

Karolina Pizoń,
Ewa Fajkowska
 

Brązowy medal

- madison

Karolina Pizoń,
Ewa Fajkowska
 

Brązowy medal

- madison

Bartosz Rudyk,
Dariusz Gąsiorowski
 

Brązowy medal

- sprint drużynowy  

Kajetan Albanowski,
Bartosz Rudyk,
Mariusz Gąsiorowski
 

Brązowy medal 

- 4000 m drużyna

Kajetan Albanowski,
Bartosz Rudyk,
Mariusz Gąsiorowski,
Bogusz Głąbiński


Jacek dnia 23 maj 2018 09:00:00 0 Komentarzy · 194 Czytań · Drukuj · PDF
Vier-Bahnen-Tournee 18-21.05.2018
Bardzo dobrze zaprezentował się Krzysztof Maksel w zawodach torowych "Vier-Bahnen-Tournee" rozgrywanych w dniach 18-21.05. 2018. W silnie obsadzonych konkurencjach wygrał zarówno w Keirinie jak i spricie. Mateusz lipa zajął 7 miejsce w Keirinie.

  
 WynikiWyniki 

Jacek dnia 22 maj 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 177 Czytań · Drukuj · PDF
"Szlakami Jury" 11-13.05.2018
Wyniki XV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szlakami Jury" rozegranego w dniach 11-13.05.2018

Jacek dnia 14 maj 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 180 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 12.05.2018
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych rozegranego w dniu 12 maja 2018roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 12 maj 2018 15:00:00 0 Komentarzy · 158 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 3.05.2018
Wyniki XXIII Kryterium Ulicznego o Puchar Burmistrza Lubawy które odbyło się w dniu 3.05.2018 w Lubawie.

Jacek dnia 04 maj 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 196 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2018 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85,0 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
1h 54' 40"
2WILKSCH HannesRSC Cottbus
+ 00' 00"
3VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
4BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz
+ 00' 00"
5KAMP RyanWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 00"

 

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
0h 06'06"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'24"
3HENKELMANN MilanRSC Cottbus
+ 0h 00'39"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki IV etapu i klasyfikacja końcowa

Zdjęcia z etapu

Finisz IV etapu

Relacja z etapu

Zdjęcia z zakończenia

Relacja z zakończenia

Jacek dnia 01 maj 2018 11:29:00 0 Komentarzy · 159 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 3 z 103 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007