ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Listopad 2017 18:27
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
974
razy
Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Kowalewa Pomorskiego - Wielkie Rychnowo 20.08.2017
Wyniki Wyścigu Kolarskiego o Puchar Burmistrza Kowalewa ( Liga UKS ) rozegranego w dniu 20.08.2017 w miejscowości Wielkie Rychnowo.

Jacek dnia 22 sierpień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 80 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Pruszków 13.08.2017
W ostatnim dniu XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym.reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zdobyli 1 medal.

W wyścigu indywidualny na 2km juniorek młodszych Karolina Różyńska zdobyła brązowy medal.


Wyniki trzeciego dnia

Jacek dnia 13 sierpień 2017 14:00:00 0 Komentarzy · 95 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Pruszków 12.08.2017
W drugim dniu XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym.reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zdobyli 2 medale.

W Omnium juniorek młodszych Sylwia Kulczyk zdobyła brązowy medal.

W Omnium juniorów młodszych Jakub Krysztofiak zdobył brązowy medal.

Wyniki drugiego dnia

Jacek dnia 12 sierpień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 88 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Ogólnolpolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym - Pruszków 11.08.2017
W dniach 26-28.07.2016 w Pruszkowie rozgrywana jest XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym. W pierwszym dniu reprezentanci ALKS STAL Grudziądz zdobyli 4 medale.

W sprincie drużynowym juniorek młodszych  Sylwia Kulczyk, Karolina Różyńska, Iga Wiklińska zdobyły srebrny medal.
 


W sprincie drużynowym juniorów młodszych Karol Andrychowski, Filip Rabizo, Szymon Welens zdobyli brązowy medal.


W wyścigu drużynowym juniorek młodszych Agata Biegajska, Karolina Różyńska, Sylwia Kulczyk, Iga Wiklińska zdobyły srebrny medal.


W wyścigu drużynowym juniorów młodszych Karol Andrychowski, Maciej Belniak, Radosław Lewandowski, Jakub Krysztofiak zdobyli srebrny medal.

Wyniki pierwszego dnia

Jacek dnia 11 sierpień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 93 Czytań · Drukuj · PDF
XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał W.Paducha (start wspólny) - Kijewo Królewskie 6.08.2017
Wyniki XII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego - Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny) rozegranego w dniu 6 sierpnia 2017 roku w Kijewie Królewskim w ramach V Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Chełmińskiej.

Jacek dnia 06 sierpień 2017 21:00:00 0 Komentarzy · 73 Czytań · Drukuj · PDF
VIII Międzynarodowe Kryterium Uliczne "Nagroda Gruczna" - Gruczno 5.08.2017
Wyniki VIII Międzynarodowego Kryterium Ulicznego "Nagroda Gruczna" Mistrzostwa Polski Kryterium dla kat Junior i Kobiety Open / rozegranego w dniu 5 sierpnia 2017 roku w Grucznie w ramach V Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Chełmińskiej.

Jacek dnia 05 sierpień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 90 Czytań · Drukuj · PDF
IV Międzynarodowe Kryterium Uliczne "Nagroda Grudziądza" - Grudziadz 4.08.2017
Wyniki IV Międzynarodowego Kryterium Ulicznego "Nagroda Grudziądza" rozegranego w dniu 4 sierpnia 2017 roku w Grudziądzu w ramach V Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Chełmińskiej.

Zdjęcia
Finisz - Junior
Finisz peletonu - Kobiety OPEN

Jacek dnia 04 sierpień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 77 Czytań · Drukuj · PDF
Udane starty na Łotwie - 27-29.07.2017
W dniach 27-29.07.2017 nasi juniorzy młodsi z trenerem Rafałem Osiakiem startowali w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim w Rydze i Siguldii na Łotwie gdzie startowało 91 zawodników. Nasi zawodnicy w klasyfikacji indywidualnej zajęli wysokie miejsce (Jakub Krysztofik był III, a Radosław Lewandowski VII), a w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce pokonując 15 zespołów.

Pełne wyniki.

Jacek dnia 01 sierpień 2017 13:00:00 0 Komentarzy · 85 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym - Anadia 18-23.07.2017
W rozgrywanych w dniach 18-23.07.2017 w Anadi ( Portugalia ) Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym startuje dwoje reprezentantów ALKS STAL Grudziądz.

W wyścigu drużynowym na dochodzenie w kat. U-23 drużyna w składzie Bartosz Rudyk, Szymon Krawczyk, Dawid Czubak, Daniel Staniszewski zdobyła brązowy medal.

W pierwszej rundzie uzyskując czas 4:01.626 ustanowili nowy Rekord Polski.

 

4000m drużynowo U-23 - eliminacje
4000m drużynowo U-23 - 1 runda
4000m drużynowo U-23 - finał

W wyścigu na 4000n w kat U-23 Bartosz Rudyk zajął 5 miejsce

4000m U-23 - eliminacje

W sprincie Kobiet w kat U-23 Aleksandra Tołomanow zająła 13 miejsce.

Sprint Kobiet U-23 - eliminacje

Jacek dnia 20 lipiec 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 89 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Rogóźno 2.07.2017
Wyniki Wojewódzkiej Kolarskiej Liga UKS (start wspólny) rozegranej 2 lipca 2017 roku w miejscowości Rogóźno.

Jacek dnia 03 lipiec 2017 08:00:00 0 Komentarzy · 105 Czytań · Drukuj · PDF
Grand Prix Polski na torze - Pruszków 20.06-2.06.2017
W dniach 20.06-2.07.20157 na torze w Pruszkowie rozegrano Grand Prix Polski w kolarstwie torowym. Zawodnicy ALKS STAL Grudziądz uzyskali następujące wyniki:

Juniorzy  
 Kajetan Albanowski- II m drużyna 4000 m 
- II m Scratch

Młodzieżowcy U-23
 
 Nikola Różyńska- II m drużyna 4000 m
- IV m Scratch
 Bartosz Rudyk- I m drużyna 4000 m
- III m wyścig punktowy 
 Aleksandra Tołomanow- II m Keirin

Elita
 
 Mateusz Lipa- I m sprint drużynowy
-III m Keirin 

Zdjęcia z pierwszego dnia

Jacek dnia 03 lipiec 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 98 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 3 z 98 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Listopad 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007