ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj19 Lipiec 2018 03:29
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
292
razy
MWK 2018 - Wyniki 1 półetapu I etapu - Gruta - Łasin
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 1 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Gruta - Łasin ( 58,0km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16' 39"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 03"
4GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 03"
5PARASHCHAK YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 03"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 03"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16'33"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'03"
3GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 0h 00'06"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1 BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 1 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 11:26:00 0 Komentarzy · 151 Czytań · Drukuj · PDF
XXX MWK 2018 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 27.04.2018 o godzinie 20 w Parku Miejskim nastąpiło uroczyste otwarcie XXX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 176 zawodników z 33 zespołów ( 21 drużyn zagranicznych i 12 drużyn krajowych ). W dniu jutrzejszym o godzinie 10 nastąpi start do pierwszego półetapu I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa

Zdjęcia z uroczystego otwarcia

Relacja z otwarcia

Relacja live z etapu 1a Gruta - Łasin

Jacek dnia 27 kwiecień 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 110 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig "O Puchar Wójta Gminy Golub Dobrzyń" - Nowogród 21.04.2018
Wyniki wyścigu "O Puchar Wójta Gminy Golub Dobrzyń" ( Liga UKS ) rozegranego w dniu 21 kwietnia 2018 roku w Nowogrodzie.

Jacek dnia 22 kwiecień 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 115 Czytań · Drukuj · PDF
XXX MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GRUDZIĄDZA

Jacek dnia 20 kwiecień 2018 06:00:00 0 Komentarzy · 103 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Grand Prix Grudziądza w Przełajach - 7.04.2018 Grudziądz
Dnia 7 kwietnia 2018 roku na terenach Ośrodka Wypoczynkowego DELFIN nad jeziorem Rudnickim w Grudziądzu zostały rozegrane zawody Grand Prix Grudziądza w Przełajach "ROWEROWA WIOSNA" w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Kierownika Ośrodka Wypoczynkowego Plaża „DELFIN" oraz wyścigi dla poczatkujących ( rocznik 2005-2007 ) dziewcząt i chłopców.

Wyniki

Jacek dnia 08 kwiecień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 116 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 4.03.2018
W ostatnim dniu Mistrzostw Świata Mateusz Lipa zajął 17 (1:01.956) a Mateusz Rudyk 19 miejsce (1:02.159) w wyścigu na 1 km.

1 km - elimiknacje

Jacek dnia 04 marzec 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 294 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 3.03.2018
W czwartym dniu Mistrzostw Świata Mateusz Rudyk przegrał w  1/4 z Sebastianem Viegerem i ostatecznie został sklasyfikowany na 5 miejscu.

Sprint - 1/4

Sprint - klasyfikacja końcowa

Jacek dnia 03 marzec 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 271 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 2.03.2018
W trzecim dniu Mistrzostw Świata Mateusz Rudyk zajął 6 miejsce w eliminacjach sprintu (9.742).

Sprint - eliminacje

W 1/16 wygrał z Nikitą Shurshinem

Sprint - 1/16

W 1/8 wygrał z Ethanem Mitchellem

Sprint - 1/8

Dalsza część konkurencji odbędzie się w dniu jutrzejszym

W wyścigu na dochodzenie Bartosz Rudyk zajął 19 miejsce

Wyścig na dochodzenie - eliminacje

Jacek dnia 02 marzec 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 299 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 28.02.2018
W pierwszym dniu Mistrzostw Świata drużyna w składzie z Adrainem Teklińskim zajęła 10 miejsce w wyścigu drużynowym na dochodzenie (4:01.963).

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje  

Drużyna z Urszulą Łoś zajęła 8 miejsce w sprincie drużynowym Kobiet ustanawiając rekord polski (33.867).

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje
Sprint drużynowy Kobiet - 1 runda

Drużyna w składzie RafaŁ Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel uzyskała czwarty czas eliminacji sprintu drużynowego jednak decyzją sędziów została zdyskwalifikowanie.

 
Ten moment zdecydował zdaniem sędziów o dyskwalifikacji

Jacek dnia 28 luty 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 287 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 28.02-4.03.2018
W dniach 28.03-4.03.2018 w Apeldoorn odbywać się będą Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym. W zawodach wystartuje siedmioro zawodników ALKS STAL Grudziądz: 

Urszula Łoś ( sprint drużynowy ),

Krzysztof Maksel ( sprint drużynowy ),
Rafał Sarnecki ( sprint drużynowy ),
Mateusz Rudyk ( sprint drużynowy, sprint indywidualny ),
Mateusz Lipa (  sprint drużynowy, wyścig indywidualny na 1km ),
Bartosz Rudyk  ( wyścig drużynowy na dochodzenie, wyścig indywidualny na dochodzenie ),
Adrian Tekliński ( Scratch )

MŚ można oglądać bezpośrednio na kanale TVP Sport

Wynik MŚ można również śledzić na stronie.

Jacek dnia 26 luty 2018 06:00:00 0 Komentarzy · 264 Czytań · Drukuj · PDF
Zimowo na sportowo na terenie powiatów: grudziądzkiego – chełmińskiego. w 2018 roku

WYKAZ IMPREZ BIEGOWO - KOLARSKICH
Zimowo na sportowo na terenie powiatów: grudziądzkiego - chełmińskiego
w 2018 roku
 

LP

Data

Godzina

Miejsce zawodów

Rodzaj zawodów

Osoba odpowiedzialna

1.

27.01.2018

9.00 - 10.00 biuro zawodów
10.30 odprawa
11.00 start pierwszej kategorii

Grudziądz
Szkoła Podstawowa
 nr 20
Oś. Rządz

Bieg przełajowy

Waldemar Chyliński
tel. 663 519 310

2.

04.02.2018

9.00 - 10.00 biuro zawodów
10.30 odprawa
11.00 start pierwszej kategorii

Lisewo
Stadion Viktoria Lisewo

Bieg przełajowy

Agnieszka
Komorowska
Tel. 785 042 393

3.

24.02.2018

9.00 - 10.00 biuro zawodów
10.30 odprawa
11.00 start pierwszej kategorii

Rogoźno
GOK

Wyścig MTB

Robert Włodarczyk
Tel. 609 398 080

4.

03.03.2018

9.00 - 10.00 biuro zawodów
10.30 odprawa
11.00 start pierwszej kategorii

Gruta
Szkoła Podstawowa

Wyścig MTB

Aleksander Zadykowicz
Tel 600 962 604

5.

10.03.2018

9.00 - 10.00 biuro zawodów
10.30 odprawa
11.00 start pierwszej kategorii

Robakowo
Remiza strażacka

Wyścig MTB

Artur Pajer
Tel. 696 479 885

6.

24.03.2018

9.00 - 10.00 biuro zawodów
10.30 odprawa
11.00 start pierwszej
 kategorii

Świecie nad Osą
GOK

Wyścig MTB

Roman Jagielski
Tel. 519 815 030


Jacek dnia 22 styczeń 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 416 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 3 z 102 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Lipiec 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007