ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj24 Marzec 2019 00:05
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
15
razy
Mistrzostwa Polski na torze - Szczecin 7-9.09.2007
W dniach 7-9 września 2007r. odbędą się Mistrzostwa Polski Elity na torze w Szczecinie z udziałem reprezentantów ALKS "STAL" Grudziądz. Nie zobaczymy w nich jednak zawodników, którzy ścigają się we Francji: Jakuba ŚredzińskiegoAdriana Kurka i Jarosława Stępnia ( medalistów Mistrzostw Polski U-23 w 2007. indywidualnie 4000m , w drużynie 4000m i madisonie). Mimo to liczymy na medale innych reprezentantów klubu.

Jacek dnia 06 wrzesień 2007 10:00:00 0 Komentarzy · 5041 Czytań · Drukuj · PDF
Górskie MP juniorów - Wysowa Zdrój 2.09.2007
W rozegranych w miejscowosści Wysowa Zdrój w dniu 2.09.2007 Górskich Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym w kategorii junior reprezentant ALKS "STAL" Grudziądz Paweł Brylowski zdobył brązowy medal.

Pełne wyniki

Jacek dnia 02 wrzesień 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 5507 Czytań · Drukuj · PDF
VI Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Mistów - Nadzieje Olimpiskie ( kat. młodzik ) 25.08.2007
W dniu 25.08.2007 odbył się w VI Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Mistów - Nadzieje Olimpiskie ( w kat młodzik ) w którym dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz. Aleksandra Kardas zajęła 2 miejsce a Mateusz Trepkowski zajął 3 miejsce.

Kategoria młodziczka

Miejsce Imię i Nazwisko      Drużyna Czas
1Marta Turoboś LUKS Sławno 
0h 23' 16"
2Aleksandra Kardas ALKS "STAL" Grudziądz 
+ 00' 00"
3Martyna Dobrowolska WKS Flota Gdynia 
+ 00' 00"

Kategoria młodzik

Miejsce Imię i Nazwisko      Drużyna Czas
1Eryk LatońKTK Kalisz 
0h 55' 10"
2Marcin Osiewicz LKS Knauf Kleszczów 
+ 00' 00"
3Mateusz TrepkowskiALKS "STAL" Grudziądz 
+ 00' 00"
 ...   
5Lucjusz KardaśALKS "STAL" Grudziądz  + 00' 00"
10Mateusz MikuliczALKS "STAL" Grudziądz   + 02' 35"
28Adam Tułodziecki ALKS "STAL" Grudziądz  + 02' 35"
34Rafał Jeziorski ALKS "STAL" Grudziądz   + 02' 35"
48Patryk Kubiak ALKS "STAL" Grudziądz  + 02' 35"

Jacek dnia 26 sierpień 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 5356 Czytań · Drukuj · PDF
Wynik wyścigów rozegranych w dniach 18 i 19.08.2007

Jacek dnia 19 sierpień 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 5181 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Nadziei Olimpijskich na torze - Kalisz 11-12.08.2007
W rozegranym w dniach 11-12 sierpnia 2007 Pucharze Nadziei Olimijskich na torze w kategorii młodzik i młodziczka bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz, zajmując czołowe miejsca.

I miejsce - 1000m indywidualnie Aleksandra Kardas
I miejsce - wyścig dystansowyAleksandra Kardas
I miejsce - wyścig punktowyLucjusz Kardaś
II miejsce - 500m ze startu lotnegoAleksandra Kardas
II miejsce - sprint drużynowyMateusz Trepkowski,
Lucjusz Kardaś,
Rafał Jeziorski
III miejsce - sprint drużynowyAleksandra Kardas,
Patrycja Gawron
III miejsce - 2000m indywidualnieLucjusz Kardaś

Komunikat z zawodów

Jacek dnia 13 sierpień 2007 11:00:00 0 Komentarzy · 5078 Czytań · Drukuj · PDF
Zawody kontrolne w kolarstwie torowym - Kalisz 9.08.2007
W rozegranych w dniu 9 sierpnia 2007 zawodach kontrolnych na torze w kategorii młodzik i młodziczka dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz, zajmując czołowe miejsca.

I miejsce - 500mAleksandra Kardas
I miejsce - wyścig australijskiAleksandra Kardas
II miejsce - sprint Aleksandra Kardas
II miejsce - wyścig australijskiLucjusz Kardaś
III miejsce - wyścig australijskiRafał Jeziorski

Jacek dnia 13 sierpień 2007 09:00:00 0 Komentarzy · 4878 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig etapowy Kobyla Góra 27-29.07.2007 ( młodzik i młodziczka )

W dniach 27-29.07.2007 odbył się w miejscowości Kobyla Góra wyścig etapowy ( kat młodzik i młodziczka ) w którym dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz. Aleksandra Kardas zajęła 6 miejsce w klasyfikacji końcowej ( 3 miejsce na I Etapie, 4 miejsce na II etapie i 6 miejsce na III etapie ) a Mateusz Mikulicz zajął 6 miejsce w klasyfiacji końcowej ( 2 miejsce na I Etapie i 3 miejsce na II etapie )

Komunkat z zawodów: młodziczka 
 młodzik


Jacek dnia 13 sierpień 2007 08:00:00 0 Komentarzy · 5103 Czytań · Drukuj · PDF
Szosowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( start wspólny )
MP 2007 Na rozgrywanych w Meksyku Mistrzostw Świata Juniorów na szosie w konkurencji start wspólny najlepsze miejsce z reprezentatntów Polski osiągnął Łukasz Owsian zajmując 13 lokatę a Mistrz Europy Michał Kwiatkowski nie ukończył wyścigu. Pełne wyniki

Jacek dnia 13 sierpień 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 5254 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki OOM na torze 2007 - Szczecin 9-12.08.2007
W rozegranej w Szczecinie w dniach 9-12.08.2007 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym reprezentanci ALKS "STAL" Grudziądz zdobyli jeden brązowy medal za sprawą Mateusza Bożejewicza w wyścigu na 500 m.

Wyniki reprezentantów ALKS "STAL" Grudziądz:
3 miejsce- 500 m Mateusz BożejewiczWyniki 
4 miejsce- sprint drużynowy Mateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Paweł Lewandowski
Wyniki 
4 miejsce- druzyna 3000mMateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Mateusz Moszyński,
Marek Staniszewski 
Wyniki 
7 miejsce- 2000 m Mateusz NowaczekWyniki 
8 miejsce- wyścig punktowyMateusz Bożejewicz  

Medaliści

Jacek dnia 12 sierpień 2007 20:00:00 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 4695 Czytań · Drukuj · PDF
Szosowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( jazda indywidualna na czas )
MP 2007 Słabo spisali się reprezentanci Polski w pierwszej konkurencji Mistrzostw Świata Juniorów na szosie. W konkurencji jazdy indywidualnej na czas Michał Kwiatkowski zajął 29 a Piotr Gawroński 31 miejsce.  Pełne wyniki 

Jacek dnia 10 sierpień 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 6232 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień czwarty )
MP 2007
W zakończonych w dniu dzisiejszym Mistrzostwach Świata Juniorów na torze Polacy zdobyli jeden srebrny medal ( Piotr Kaspekiewicz ) a reprezentant ALKS "STAL" Grudziądz Julisz Polak wywalczył 5 miejsce w sprincie drużynowym i 8 miejsce w sprincie.

Wyniki reprezentantów Polski:
7 miejsce- 1000m Konrad Dąbkowski Wyniki końcowe
9 miejsce- KeirinRenata Dąbrowska Wyniki końcowe
11 miejsce- 1000m Adrian Tekliński Wyniki końcowe

Jacek dnia 08 sierpień 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 5884 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 102 z 108 << < 99 100 101 102 103 104 105 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Marzec 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007