ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj12 Grudzień 2018 17:22
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
678
razy
Wyścig etapowy Kobyla Góra 27-29.07.2007 ( młodzik i młodziczka )

W dniach 27-29.07.2007 odbył się w miejscowości Kobyla Góra wyścig etapowy ( kat młodzik i młodziczka ) w którym dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz. Aleksandra Kardas zajęła 6 miejsce w klasyfikacji końcowej ( 3 miejsce na I Etapie, 4 miejsce na II etapie i 6 miejsce na III etapie ) a Mateusz Mikulicz zajął 6 miejsce w klasyfiacji końcowej ( 2 miejsce na I Etapie i 3 miejsce na II etapie )

Komunkat z zawodów: młodziczka 
 młodzik


Jacek dnia 13 sierpień 2007 08:00:00 0 Komentarzy · 4999 Czytań · Drukuj · PDF
Szosowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( start wspólny )
MP 2007 Na rozgrywanych w Meksyku Mistrzostw Świata Juniorów na szosie w konkurencji start wspólny najlepsze miejsce z reprezentatntów Polski osiągnął Łukasz Owsian zajmując 13 lokatę a Mistrz Europy Michał Kwiatkowski nie ukończył wyścigu. Pełne wyniki

Jacek dnia 13 sierpień 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 5127 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki OOM na torze 2007 - Szczecin 9-12.08.2007
W rozegranej w Szczecinie w dniach 9-12.08.2007 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie torowym reprezentanci ALKS "STAL" Grudziądz zdobyli jeden brązowy medal za sprawą Mateusza Bożejewicza w wyścigu na 500 m.

Wyniki reprezentantów ALKS "STAL" Grudziądz:
3 miejsce- 500 m Mateusz BożejewiczWyniki 
4 miejsce- sprint drużynowy Mateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Paweł Lewandowski
Wyniki 
4 miejsce- druzyna 3000mMateusz Nowaczek,
Mateusz Bożejewicz,
Mateusz Moszyński,
Marek Staniszewski 
Wyniki 
7 miejsce- 2000 m Mateusz NowaczekWyniki 
8 miejsce- wyścig punktowyMateusz Bożejewicz  

Medaliści

Jacek dnia 12 sierpień 2007 20:00:00 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 4565 Czytań · Drukuj · PDF
Szosowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( jazda indywidualna na czas )
MP 2007 Słabo spisali się reprezentanci Polski w pierwszej konkurencji Mistrzostw Świata Juniorów na szosie. W konkurencji jazdy indywidualnej na czas Michał Kwiatkowski zajął 29 a Piotr Gawroński 31 miejsce.  Pełne wyniki 

Jacek dnia 10 sierpień 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 6128 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień czwarty )
MP 2007
W zakończonych w dniu dzisiejszym Mistrzostwach Świata Juniorów na torze Polacy zdobyli jeden srebrny medal ( Piotr Kaspekiewicz ) a reprezentant ALKS "STAL" Grudziądz Julisz Polak wywalczył 5 miejsce w sprincie drużynowym i 8 miejsce w sprincie.

Wyniki reprezentantów Polski:
7 miejsce- 1000m Konrad Dąbkowski Wyniki końcowe
9 miejsce- KeirinRenata Dąbrowska Wyniki końcowe
11 miejsce- 1000m Adrian Tekliński Wyniki końcowe

Jacek dnia 08 sierpień 2007 07:00:00 0 Komentarzy · 5764 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień trzeci )
MP 2007
W kwalifikacjach do sprintu zawodnik ALKS "STAL" Juliusz Polak w gronie 34 zawodników zajął 8 miejsce ( Wyniki kwalifikacji ). Wygrywając kolejne dwa wyścigi ( Wyniki pierwszej rundy i Wyniki 1/8 ) awansował do najlepszej 8 i w godzinach porannych naszego czasu będzie walczył o awans do półfinału ( Lista startowa 1/4 ) Torowych Mistrzostw Świata Juniorów.
Nie udało się jednak pokonać angielskiego zawodnika Christiana Lyte ( Wyniki 1/4 ) i Juliusz Polak wystartuje w biegu o miejsca 5-8. Ostatecznie przegrywając w tym biegu ( Wyniki 5-8 ) został sklasyfikowany na 8 miejscu Torowych Mistrzostw Świata Juniorów.

Wyniki reprezentantów Polski:
4 miejsce- wyścig dystansowy Piotr Kasperkiewicz Wyniki końcowe
4 miejsce- wyścig Scratch Renata Dąbrowska Wyniki końcowe
8 miejsce- sprintJuliusz Polak Wyniki końcowe 
8 miejsce- 500mRenata Dąbrowska Wyniki końcowe

Jacek dnia 07 sierpień 2007 06:00:00 0 Komentarzy · 4239 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień drugi )
MP 2007 Srebrny medal Torowych Mistrzostw Świata Juniorów w wyścigu Scratch wywalczył Piotr Kasperkiewicz (TK Kalisz). Wyniki końcowe 

MŚJ 2007 - Sratch

Wyniki reprezentantów Polski:
2 miejsce- wyścig Scratch Piotr Kasperkiewicz Wyniki końcowe
7 miejsce- sprint Renata Dąbrowska 
10 miejsce- keirinKonrad DąbkowskiWyniki końcowe

Jacek dnia 06 sierpień 2007 09:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 5853 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień pierwszy )
MP 2007 W kwalifikacjach do sprintu drużynowego reprezentacja Polski ( w składzie której jechał Juliusz Polak ) zajęła 5 miejsce w Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów. Wyniki kwalifikacji

Wyniki reprezentantów Polski:
5 miejsce- sprint drużynowy Konrad Dąbkowski,
Grzegorz Drejger,
Juliusz Polak
Wyniki kwalifikacjiWyniki finałów
9 miejsce- OmniumAdrian Tekliński Wyniki końcowe
12 miejsce- 3000mPiotr KasperkiewiczWyniki kwalifikacjiWyniki finałów

Jacek dnia 05 sierpień 2007 08:00:00 1 Komentarzy · 5478 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( lista startowa )
MP 2007W dniu dzisiejszym w Meksyku rozpoczną się Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów z udziałem reprezenta naszego klubu Juliusza Polaka.

Kadra Polski przedstawia się następująco:

Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)
Juliusz Polak (ALKS STAL Grudziądz)
Konrad Dąbkowski (MWZKol Warszawa)
Grzegorz Drejger (MWZKol Warszawa)
Adrian Tekliński (WLUKK Brzeg-Nysa)
Piotr Kasperkiewicz (TK Kalisz)

Pełna lista startowa i Program zawodów

Jacek dnia 04 sierpień 2007 00:00:00 0 Komentarzy · 5529 Czytań · Drukuj · PDF
Zasady kwalifikacji na IO PEKIN 2008 - KOLARSTWO TOROWE
W programie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie znalazło się 10 konkurencji (7 męskich i 3 kobiece). Te konkurencje to:

Sprint mężczyzn, Sprint drużynowo mężczyzn, Keirin mężczyzn, Wyścig na dochodzenie mężczyzn, Wyścig drużynowy na dochodzenie mężczyzn, Madison mężczyzn, Wyścig punktowy mężczyzn, Sprint kobiet, Wyścig na dochodzenie kobiet, Wyścig punktowy kobiet.

W programie nie znalazły się m.in Wyścigi na czas ze startu zatrzymanego, które zostały zastąpione przez BMX.

...

Czytaj całość

Jacek dnia 03 sierpień 2007 22:40:00 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 6394 Czytań · Drukuj · PDF
OOM na torze 2007 - Szczecin 9-12.08.2007
W dniach 9-12 sierpnia 2007 odbędzie się w Szczecinie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na torze, w której wystąpią zawodnicy ALKS STAL Grudziądz ( Mateusz Nowaczek, Mateusz Bożejewicz oraz Marta Słowy ).

Pełna lista zawodników zakwalifikowanych.

Jacek dnia 31 lipiec 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 6245 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 101 z 106 << < 98 99 100 101 102 103 104 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Grudzień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007