ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj18 Listopad 2017 18:29
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
987
razy
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Berlin 19.10.2017
W drugim dniu Mistrzostw Europy start rozpoczęli zawodnicy ALKS STAL Grudziądz. W drużyna sprinterów w składzie Krzysztof Bilecki (Gryf Szczecin),Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 2 miejsce (43.448) i awansowała do 1 rundy.

Sprint drużynowy - eliminacje

W pierwszej rundzie przegrali z Holendrami i ostatecznie zajęli 7 miejsce

Sprint drużynowy - pierwsza runda
Sprint drużynowy - klasyfikacja końcowa

W pierwszej rundzie wyścigu drużynowego na dochodzenie drużyna w składzie z Mateuszem Rudykiem wygrała ze Szwajcarami ustanawiając nowy rekord Polski ( 3:58.523 ) ale mimo tego zajęła 6 miejsce.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - 1 runda
Wyścig drużynowy na dochodzenie - klasyfikacja końcowa

Jacek dnia 19 październik 2017 23:00:00 0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Berlin 18-22.10.2017
W dniach 18-22.10.2017 w Berlinie odbywać się będą Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym. W zawodach wystartuje siedmioro zawodników ALKS STAL Grudziądz: 

Urszula Łoś ( sprint, sprint drużynowy, keirin, 500m )
Aleksandra Tołomanow ( sprint, sprint drużynowy, keirin, 500m )

Rafał Sarnecki ( sprint drużynowy, sprint ),
Krzysztof Maksel ( sprint drużynowy, Keirin , 1 km ),
Mateusz Rudyk ( sprint drużynowy, sprint, Keirin ),
Mateusz Lipa ( sprint, Keirin, 1km )
Brtosz Rudyk ( wyścig drużynowy na dochodzenie, wyścig indywidualny na dochodzenie )

ME można oglądać bezpośrednio na kanale Eurosportu w dniach 19-22.10.2017 ( szczegółowy plan transmisji )

Wynik ME można również śledzić na stronie.

Jacek dnia 18 październik 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski na Torze ( konkurencje nieolimpijskie ) - Pruszków 13-15.10.2017
Wyniki Mistrzostw Polski na Torze ( konkurencje nieolimpijskie ) w kat. U-23 i junior, które odbyły się w dniach 13-15.10.2017 w Pruszkowie.

Jacek dnia 15 październik 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 5-9.09.2017
W dniach 5-8.09.2017 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła srebrny medal w sprincie drużynowym.


W sprincie drużynowym Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś i Aleksandra Tołomanow, srebrny medal zdobyła Nikola Różyńsk i Ewa Fajkowska oraz brązowy Karolina Pizoń i Karolina Lipiejko.


W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna kobieca w składzie Nicola Różyńska, Karolina Lipiejko, Karolina Pizoń, Ewa Fajkowska zdobyła brązowy medal.


W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Sylwia Kulczyk zdobyła złoty w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.

 

W drugim dniu Bartosz Rudyk zdobył srebrny medal w wyścigu na 4000m.


W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a brązowy Rafał Sarnecki.

 

W sprincie Kobiet brązowy medal zdobyła Urszula Łoś.


 

W wyścigu na 500m juniorek młodszych brązowy Medal zdobyła Sylwia Kulczyk.

 

W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Mateusz Lipa a srebrny Krzysztof Maksel.


W Keirinie Kobiet brązowy medal zdobyła Karolina Pizoń.


W wyścigu Madison juniorów młodszych złoty medal zdobyli Radosław Lewandowski i Jakub Krysztofiak.


W ostatnim dniu w wyścigu na 1000m złoty medal zdobył Krzysztof Maksel a brązowy Kajetan Albanowski. w wyścigu na 500m Kobiet srebrny medal wywalczyła Karolina Pizoń a brązowy Nikola Różyńska.

W wyścigu Madison Kobiet brązowy medal zdobyły Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.



W wyścigu Madison brązowy medal wywalczył Bartosz Rudyk i Adrian Tekliński (SKC Tufo Prostejov)


Pełne wyniki

Zdjęcia z zawodów

Filmy z zawodów

Jacek dnia 08 październik 2017 18:00:00 0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski 2017 w jeździe druzynowej - 1.10.2017 Godziesze Wielkie
W rozegranych na trasie Godziesze Wielkie - Godziesze Wielkie Mistrzostwach Polski w jeździe drużynowej zawodnicy ALKS STAL Ocetix-Iglotex Grudziądz zdobyli 2 medale.

W kategorii Kobiet U-23 drużyna w składzie: Nikola Różyńska, Ewa Fajkowska, Karolina Lipiejko, Karolina Pizon zdobyła brązowy medal..

 

W kategorii juniorka drużyna w składzie: Julia Szyszka, Dominika Ciarkowska, Dominika Bykowska, Marta Brzozowska zdobyła brązowy medal.

 

Pełne wyniki

Jacek dnia 01 październik 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 41 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski 2016 w jeździe dwójkami - 29.09.2017 Godzisze Wielkie
W rozegranych w dniu 29.09.2017 Mistrzostwach Polski w jeździe dwójkami w kat. U-23 zawodniczki ALKS STAL Ocetix-Iglotex Grudziądz Nikola Różyńska i Karolina Lipiejko zdobyły srebrny medal.

 

Jacek dnia 29 wrzesień 2017 20:00:00 0 Komentarzy · 36 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Mały Rudnik 24.09.2017
Wyniki VIII Ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) rozegranego 24 września 2017 w Małym Rudniku - zakończenie sezonu.

Jacek dnia 24 wrzesień 2017 14:00:00 0 Komentarzy · 43 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS w Jeździe Dwójkami - Robakowo 23.09.2017
Wyniki Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w Jeździe Dwójkami rozegranych 23 września 2017 w Robakowie.

Jacek dnia 23 wrzesień 2017 21:00:00 0 Komentarzy · 39 Czytań · Drukuj · PDF
Dubnica 8-10.09.2017
W dniach 8-10.09.2017 roku juniorzy ALKS "STAL" Grudziądz startowali w międzynarodowym wyścigu w Dubnicy na Słowacji. Z dobrej strony pokazał się Kajetan Albanowski, który zwyciężył na drugim etapie i zajął drugie miejsce w klasyfikacji punktowej. 

 

Pełne wyniki

Jacek dnia 10 wrzesień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 54 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS / Ogólnopolski Wyscig Kolarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. - 9.09.2017
Wyniki Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo rozegranego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w dniu 9 września 2017 w Jabłonowie Pomorskim

Jacek dnia 10 wrzesień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 52 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koźminek 02-03.09.2017
W dniach 2-03.09.2017 w Koźminku rozegrano Puchar Polski w kolarstwie szosowym. W wyścigu ze startu wspólnego Nikola Różyńska zajęła drugie miejsce w kategorii Elita, zaś w kat U-23 zwyciężyła. Trzecie miejsce w kat U-23  zajęła Ewa Fajkowska. W kat. junior zwyciężył Kajetan Albanowski.

  
  
Pełne wyniki

Jacek dnia 05 wrzesień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 73 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 2 z 98 < 1 2 3 4 5 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Listopad 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007