ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj19 Listopad 2018 00:03
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
17
razy
Mistrzostwa Grudziądza i Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie MTB - Plaża DELFIN 27.09.2007
W dniu 27 września 2007 roku w Rudniku na Plaży DELFIN odbyły się Mistrzostwa Grudziądza i Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie MTB. Do startu zgłoszono ok 200 dziewcząt i chłopców ze szkół grudziądzkich i Powiatu Grudziądzkiego.

Klasyfikacji szkół w Mistrzostwach Grudziądz w kolarstwie MTB o Puchar Prezesa UKS "TANDEM"

1 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

20

I drużyna

160

pkt

2 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

18

 

56

pkt

3 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

21

 

44

pkt

4 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

20

II drużyna

32

pkt

5 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

7

II drużyna

31

pkt

6 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

7

I druzyna

28

pkt

7 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

16

 

19

pkt

8 Miejsce

Szkoła Podstawowa

nr

20

III drużyna

15


Pełne wyniki

Klasyfikacji zespołów w Mistrzostwach Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie MTB

1 Miejsce

Grudziądz I

100

pkt

2 Miejsce

Gruta I

 

71

pkt

3 Miejsce

Świecie n/Osą

43

pkt

4 Miejsce

Grudziądz II

38

pkt

5 Miejsce

Łasin I

 

33

pkt

6 Miejsce

Łasin II

 

26

pkt


Pełne wyniki

Jacek dnia 01 październik 2007 00:00:00 0 Komentarzy · 5649 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami i drużynowej w kat junior i junior młodszy Łasin 21-23.09.2007 ( zdjęcia )
Zdjęcia z Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami i drużynowej w kat junior i junior młodszy udostępnione przez pana Janusza Makowskiego z Łasina:

21.09.2007 - jazda dwójkami

23.09.2007 - jazda drużynowa

Kolejne zdjęcia z Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej w kat junior i junior młodszy udostępnione przez pana Jarosława Potockiego (Seketarz Generalny PZKol):

23.09.2007 - jazda drużynowa   

Jacek dnia 25 wrzesień 2007 22:00:00 0 Komentarzy · 4901 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej w kat junior i junior młodszy - Łasin 23.09.2007
W dniu 23.09.2007 w Łasinie odbyły się Mistrzostwa Polski w jeździe druzynowej w kat. junior i junior młodszy ( kobiet i mężczyzn ). Srebrny medal w kat. juniorka wywalczyła drużyna ALKS "STAL" Grudziądz w składzie: Paulina Cywińska, Patrycja Wiśniewska, Matalia Mitkowska, Katarzyna Pik.
 
Medaliści Mistrzostw Polski

Komunikat z zawodów

Zdjęcia na stronie www.sportowefakty.pl

Jacek dnia 23 wrzesień 2007 14:00:00 Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 5055 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS ( jazda dwójkami ) - Robakowo 22.09.2007
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( jazda dwójkami ) rozegranego 22 września 2007 w Robakowie.
Zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz zajęli czołowe miejsca Aleksandra Kardas wraz z koleżanką zwycięzyły w kategori młodziczka , Rafał Jeziorski wraz z Mateuszem Trepkowskim zajęli 2 miejsce zaś Lucjusz Kardaś wraz z Mateuszem Mikuliczem - 3 miejsce w kategori młodzik.

Komunikat z zawodów

Jacek dnia 23 wrzesień 2007 09:00:00 0 Komentarzy · 5141 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami w kat junior i junior młodszy - Łasin 21.09.2007
W dniu 21.09.2007 w Łasinie odbyły się Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami w kat. junior i junior młodszy ( kobiet i mężczyzn ). Srebrny medal w kat. juniorka wywalczyła dwójka ALKS "STAL" Grudziądz w składzie Patrycja Wiśniewska i Paulina Cywińska

Medaliści Mistrzostw Polski

Komunikat z zawodów

Jacek dnia 21 wrzesień 2007 14:25:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 5500 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami i drużynowej w kat junior i junior młodszy Łasin 21-23.09.2007
W dniach 21-23.09.2007 w Łasinie odbędą się Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami i drużynowej w kat. junior i junior młodszy ( kobiet i mężczyzn ) na trasie Łasin ( były dworzec PKP ) - Szembruk - Budy – Gardeja (dworzec PKP ) - Budy – Szembruk - Łasin. Do zawodów zgłosiło się poand 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju.

piątek21.09.2007 godz. 10-14- jazda dwójkami
niedziela23.09.2007 godz. 10-15- jezda drużynowa

Regulamin wyścigu

Zdjęcia z MP rozegranych w roku 2006

Jacek dnia 17 wrzesień 2007 18:00:00 0 Komentarzy · 5280 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS / Ogólnopolski Wyscig Kolarski - "KRYTERIUM ULICZNE" o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. - 16.09.2007
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( kryterium uliczne ) rozegranego 16 września 2007 w Jabłonowie Pomorskim
 
Komunikat z zawodów

Jacek dnia 16 wrzesień 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 4843 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig Nadziei Olimijskich o Puchar PKOL na torze - Szczecin 14.09.2007
W rozegranym w dniu 14 września 2007 Wyścigu Nadziei Olimijskich o Puchar PKOL na torze w kategorii młodzik i młodziczka bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz, zajmując czołowe miejsca.

I miejsce - 1000m indywidualnie Aleksandra Kardas
I miejsce - wyścig punktowyAleksandra Kardas
I miejsce - 200m ze startu lotnegoAleksandra Kardas
I miejsce - sprint klasycznyAleksandra Kardas
II miejsce - 2000m indywidualnieLucjusz Kardaś
IV miejsce - 2000m indywidualnieMateusz Trepkowski
 V miejsce - 2000m indywidualnieRafał Jeziorski
III miejsce - sprint drużynowyMateusz Trepkowski,
Lucjusz Kardaś,
Rafał Jeziorski
V miejsce - sprint drużynowyMateusz Mikulicz,
Adam Tułodziecki,
Paweł Sieńkiewicz
VIII miejsce - sprint klasycznyRafał Jeziorski
IX miejsce - sprint klasycznyLucjusz Kardaś
X miejsce - sprint klasycznyMateusz Mikulicz
VI miejsce - wyścig punktowyPatryk Kubiak 
VI miejsce - 400m indywidualnieRafał Jeziorski
IX miejsce - 400m indywidualnieLucjusz Kardaś

Jacek dnia 16 wrzesień 2007 12:00:00 0 Komentarzy · 5197 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig Nadziei Olimpiskich ( Mini Tour De Polgne ) - Poznań 12.09.2007
W dniu 12.09.2007 odbył się w Poznaniu Wyścig Nadziei Olimpiskich (  Mini Tour De Polgne )  w kat młodzik, w którym dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz. Aleksandra Kardas zajęła 1 miejsce a Rafał Jeziorski zajął 5 miejsce.

Kategoria młodziczka

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Aleksandra Kardas   ALKS "STAL" Grudziądz
 45:52:20
2Marta Turoboś LUKS Sławno
45:52:20
3Hanna Mandrys Reprezentacja śląska
45:52:30

Kategoria młodzik

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1Igor KrymskiKTK Kalisz
 36:14:30
2Przemysław Kutnik UKS SPRINT Grębocin
36:14:70
3Eryk LatońKTK Kalisz
36:15:30
...   
5Rafał JeziorskiALKS "STAL" Grudziądz 36:15:50
18Paweł Sienkiewicz ALKS "STAL" Grudziądz 36:25:40
30Lucjusz KardaśALKS "STAL" Grudziądz36:34:60
33Mateusz MikuliczALKS "STAL" Grudziądz 36:37:40
28Adam Tułodziecki ALKS "STAL" Grudziądz37:09:50
59Patryk Kubiak ALKS "STAL" Grudziądz41:06:50

Jacek dnia 16 wrzesień 2007 10:00:00 0 Komentarzy · 5192 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski na torze - Szczecin ( wyniki )
W dniach 7-9.09.2007 w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski Elity i Kobiet Open na Torze. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz ( mimo braku trzech średniodystansowców ) zdobywając łącznie 11 medali. Na dorobek ten zapracowali wszyscy zawodnicy. Najwięcej medali dla ALKS "STAL" zdobyli: Łukasz Kwiatkowski uzyskując 4 medale ( 2 złote i 2 srebrne ), Dawid Głowacki - 3 medale, Patrycja Wiśniewska - 3 medale oraz Magdalena Sara - 2 medale. Zawodnicy w kilku konkurencjach "otarli" się o podium zajmując 4 czwarte miejsca

Paweł Kościecha
Krzysztof Szymanek
Łukasz Kwiatkowski
złoty medalsprint drużynowy
Łukasz Kwiatkowski złoty medal keirin
 srebrny medal1000 m
 srebrny medalsprint
Dawid Głowackisrebrnt medal 4000 m indywidualnie
 srebrny medalwyścig Madison
Juliusz Polak brązowy medal sprint
Dawid Głowacki
Paweł Sarnecki
Dawid Hirsz
Rafał Sarnecki
brązowy medal4000 m drużynowo
Magdalena Sara
Patrycja Wiśniewska
brązowy medalsprint drużynowy
Patrycja Wiśniewskabrązowy medalwyścig dystansowy
Magdalena Sara
Paulina Cywińska
Patrycja Wiśniewska
brązowy medal3000 m drużynowo

Komunkat z zawodów

Zjęcia :

- dzień pierwszy ( keirin, wyścig na 4000m mężczyzn i 3000m kobiet, 1000m mężczyzn i 500m kobiet)
- dzień drugi ( sprint, wyścig drużynowy 4000m mężczyzn, wyścig punktowy )
- dzień trzeci ( sprint olimpiski, wyścig madison, wyścig scratch )

Krótkie filmiki

Jacek dnia 10 wrzesień 2007 07:00:00 1 Komentarzy · 4119 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski na torze - Szczecin 7-9.09.2007
W dniach 7-9 września 2007r. odbędą się Mistrzostwa Polski Elity na torze w Szczecinie z udziałem reprezentantów ALKS "STAL" Grudziądz. Nie zobaczymy w nich jednak zawodników, którzy ścigają się we Francji: Jakuba ŚredzińskiegoAdriana Kurka i Jarosława Stępnia ( medalistów Mistrzostw Polski U-23 w 2007. indywidualnie 4000m , w drużynie 4000m i madisonie). Mimo to liczymy na medale innych reprezentantów klubu.

Jacek dnia 06 wrzesień 2007 10:00:00 0 Komentarzy · 4926 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 99 z 106 << < 96 97 98 99 100 101 102 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Listopad 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007