ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj23 Czerwiec 2018 04:31
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
259
razy
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( dzień pierwszy )
MP 2007 W kwalifikacjach do sprintu drużynowego reprezentacja Polski ( w składzie której jechał Juliusz Polak ) zajęła 5 miejsce w Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów. Wyniki kwalifikacji

Wyniki reprezentantów Polski:
5 miejsce- sprint drużynowy Konrad Dąbkowski,
Grzegorz Drejger,
Juliusz Polak
Wyniki kwalifikacjiWyniki finałów
9 miejsce- OmniumAdrian Tekliński Wyniki końcowe
12 miejsce- 3000mPiotr KasperkiewiczWyniki kwalifikacjiWyniki finałów

Jacek dnia 05 sierpień 2007 08:00:00 1 Komentarzy · 5339 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes - Meksyk ( lista startowa )
MP 2007W dniu dzisiejszym w Meksyku rozpoczną się Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów z udziałem reprezenta naszego klubu Juliusza Polaka.

Kadra Polski przedstawia się następująco:

Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)
Juliusz Polak (ALKS STAL Grudziądz)
Konrad Dąbkowski (MWZKol Warszawa)
Grzegorz Drejger (MWZKol Warszawa)
Adrian Tekliński (WLUKK Brzeg-Nysa)
Piotr Kasperkiewicz (TK Kalisz)

Pełna lista startowa i Program zawodów

Jacek dnia 04 sierpień 2007 00:00:00 0 Komentarzy · 5386 Czytań · Drukuj · PDF
Zasady kwalifikacji na IO PEKIN 2008 - KOLARSTWO TOROWE
W programie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie znalazło się 10 konkurencji (7 męskich i 3 kobiece). Te konkurencje to:

Sprint mężczyzn, Sprint drużynowo mężczyzn, Keirin mężczyzn, Wyścig na dochodzenie mężczyzn, Wyścig drużynowy na dochodzenie mężczyzn, Madison mężczyzn, Wyścig punktowy mężczyzn, Sprint kobiet, Wyścig na dochodzenie kobiet, Wyścig punktowy kobiet.

W programie nie znalazły się m.in Wyścigi na czas ze startu zatrzymanego, które zostały zastąpione przez BMX.

...

Czytaj całość

Jacek dnia 03 sierpień 2007 22:40:00 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 6246 Czytań · Drukuj · PDF
OOM na torze 2007 - Szczecin 9-12.08.2007
W dniach 9-12 sierpnia 2007 odbędzie się w Szczecinie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na torze, w której wystąpią zawodnicy ALKS STAL Grudziądz ( Mateusz Nowaczek, Mateusz Bożejewicz oraz Marta Słowy ).

Pełna lista zawodników zakwalifikowanych.

Jacek dnia 31 lipiec 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 6121 Czytań · Drukuj · PDF
Kadra Polski na na Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów - 04-12.08.2007 Aguascalientes ( Meksyk )
MP 2007W składzie reprezentacji Polski na Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów 04-12.08.2007 w miejscowości Aguascalientes ( Meksyk ) znalazł się Juliusz Polak

 Program

Jacek dnia 26 lipiec 2007 20:20:00 Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 5947 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w kolarstwie torowym w kat. junior mlodszy - Szczecin 20-21.07.2007
W rozegranym w dniach 20-21 lipca 2007 Pucharze Polski na torze w kategorii junior młodszy i juniorka młodsza bardzo dobrze spisali się zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz, zajmując czołowe miejsca.
 
I miejsce - wyścig drużynowy na 3000m ( Mateusz Nowaczek, Mateusz Bożejewicz , Mateusz Moszyński, Marek Staniszewski )
I miejsce - 2000m indywidualnie ( Mateusz Nowaczek )
II miejsce - wyścig punktowy ( Mateusz Nowaczek )
IV miejsce - sprint drużynowy ( Mateusz Nowaczek, Mateusz Bożejewicz , Paweł Lewandowski )
VIII miejsce - wyścig punktowy ( Mateusz Bożejewicz )
VIII miejsce - wyścig punktowy ( Marta Słowy )

Komunikat z zawodów

Jacek dnia 22 lipiec 2007 19:00:00 3 Komentarzy · 5043 Czytań · Drukuj · PDF
MEJ na szosie - Sofia 2007 (dzień 4)
Nie powiódł się start naszej zawodniczkia Pauliny Cywińskiej na MEJ, zajęła odległe miejsce w wyścigu ze startu wspólnego.

Wyniki - start wspólny - juniorki

1. Valentina Scandolara (Włochy) 1.48.42
2. Daria Gorbatowska (Rosja)
3. Gloria Presti (Włochy)
...
22. Dominika Mączka (Polska)
27. Karolina Gryko (Polska)
29. Anna Kowalczyk (Polska)
53. Paulina Cywińska (Polska)
60. Angelika Kulisch (Polska)

Jacek dnia 22 lipiec 2007 18:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6197 Czytań · Drukuj · PDF
MEJ na szosie - Sofia 2007 (dzień 3)
Michał Kwiatkowski ( Pacyfic Toruń ) został mistrzem Europy juniorów w wyścigu ze startu wspólnego. Jest to kolejny medal MEJ zwyciężcy XIX MWK o Puchar Prezydenta Grudziądza

Gratulacje

Wyniki juniorów

1. Michał Kwiatkowski (Polska)

2. Fabien Taillefer (Francja)
3. Ole Haavardsholm (Norwegia)

Jacek dnia 21 lipiec 2007 13:40:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 5425 Czytań · Drukuj · PDF
MEJ na szosie - Sofia 2007 (dzień 2)
Wyniki jazdy indywidualnej na czas juniorek, 12 km

1. Waleria Kononienko (Ukraina) - 16.41
2. Anne-Marie Schmitt (Luksemburg) strata 2 s
3. Alena Amialusiuk (Białoruś) 27
...
6. Andżelika Kulisch (Polska) 41
21. Dorota Gregorowicz (Polska) 1.25
37. Małgorzata Wojtyra (Polska) 2.01

Jacek dnia 20 lipiec 2007 14:00:00 0 Komentarzy · 5182 Czytań · Drukuj · PDF
MEJ na szosie - Sofia 2007 (dzień 1)
Zwyciężca XIX MWK o Puchar Prezydenta Grudziądza Michał Kwitkowski zdobył srebrny medal w jeżdzie indywidualnej na czas w rozgrywanych w Sofii MEJ na szosie.

Wyniki jazdy indywidualnej na czas juniorów, 24 km

1. Ilnur Zakarin (Rosja) 31.06
2. Michał Kwiatkowski (Polska) 31.25
3. Piotr Gawroński (Polska) 31.34
...
39. Paweł Borucki (Polska) 3.00

Jacek dnia 19 lipiec 2007 18:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 5683 Czytań · Drukuj · PDF
Program ME 2007 - Sofia 19-22.07.2007
Program Mistrzostw Europy w kolarstwie szosowym

19 lipca
12:00 - jazda indywidualna na czas juniorów (24 km)
15:00 - jazda indywidualna na czas orliczek (24 km)

20 lipca
12:00 - jazda indywidualna na czas juniorek (12 km)
15:00 - jazda indywidualna na czas orlików (34 km)

21 lipca
10:00 - start wspólny juniorów (140 km)
14:00 - start wspólny orliczek (126 km)

22 lipca
10:00 - start wspólny juniorek (70 km)
14:00 - start wspólny orlików (168 km)

Jacek dnia 18 lipiec 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 5661 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 97 z 101 << < 94 95 96 97 98 99 100 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007