ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj25 Luty 2018 07:03
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
571
razy
Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( jazda indywidualna na czas 30km ) - 27.06.2007 Kielce
MP 2007Wyniki Mistrzostw Polski U-23 ( jazda indywidualna na czas 30km ) - 27.06.2007 Kielce

1 Maciej Bodnar (UC Basso Piave) 37.34
2 Dariusz Batek (HALLS) +1.27
3 Piotr Pyszny (KTK Kalisz) +1.29
4 Paweł Cieślik (GKS Tarnovia) +1.45
5 Maciek Paterski (KTK Kalisz) +1.49
6 Łukasz Modzelewski (Legia-TV4) +1.50
7 Mateusz Komar (DHL Author) +1.59
8 Paweł Wachnik (GKS Tarnovia) +1.59
9 Jarosław Marycz (Team FidiBc.com) +2.01
10 Hubert Tułacz (KTK Kalisz) +2.05
11 Łukasz Leszczyński (KLT Konin) +2.10
12 Mateusz Jędrzejczyk (KLT Konin) +2.12
13 Paweł Mikulicz (TKK Pacific) +2.27
14 Piotr Osiński (TKK Pacific) +2.38
15 Tomasz Repiński (Legia-TV4) +2.42
16 Jakub Średziński (ALKS Stal Grudziądz) +2.43
17 Radosław Kwiatkowski (TKK Pacific) +2.58
18 Adrian Kurek (ALKS Stal Grudziądz) +3.20
19 Łukasz Bujko (LUKS JF Duet Goleniów) +3.24
20 Michał Buczek (Legia-TV4) +3.24
21 Tomasz Kuras (MapaMap) +3.28
22 Marcin Jasiński (LUKK Krokus) +3.38
23 Michał Nawrocki (KTK Kalisz) +3.42
24 Rafał Janik (MapaMap) +3.51
25 Bartosz Zadykowicz (ALKS Stal Grudziądz) +4.24
26 Bartosz Banach (WKS Flota Gdynia) +4.43
27 Jarosław Stępień (ALKS Stal Grudziądz) +4.55
28 Mariusz Piotrowicz (LUKS Goleniów) +5.31
29 Jarosław Komenda (LUKS Goleniów) +11.33

Zobacz zdjęcia

Żródło : sportowefakty.pl


Jacek dnia 27 czerwiec 2007 16:00:00 0 Komentarzy · 6737 Czytań · Drukuj · PDF
Torowe zawody w Czechach
W dniach 20.06 i 21.06.2007 odbyły się torowe zawody w czeskiej Pradze i Brnie, w których uczestniczyli zawodnicy ALKS "STAL" Grudziądz
Wyniki zawodów

Jacek dnia 25 czerwiec 2007 00:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 5880 Czytań · Drukuj · PDF
Pełne wyniki Pucharu Polski Kobiet (IV seria) - Rogóźno Chemża 22-23.06.2007
Wyniki Pucharu Polski Kobiet (IV seria) - 22-23 czerwiec 2007 Rogóźno i Chełmża

Rogóźno 22.06.2007 jazda indywidualna na czasKategoria junioka młodsza
  Kategoria kobiety OPEN
Chełmża23.06.2007 start wspólnyKategoria juniorka młodsza
  Kategoria kobiety OPEN

Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 22-23 czerwiec 2007 Rogóźno i Chełmża

Rogóźno 22.06.2007 jazda indywidualna na czasKategoria młodzik
  Kategoria młodziczka
Chełmża23.06.2007 start wspólnyKategoria młodzik
  Kategoria młodziczka

Liga UKS - 22-23 czerwiec 2007 Rogóźno i Chełmża

Rogóźno 22.06.2007 jazda indywidualna na czasKategoria żak
Chełmża23.06.2007 start wspólnyKategoria żak

Zdjęcia z Chełmży (www.sportowefakty.pl)

Jacek dnia 23 czerwiec 2007 17:00:00 0 Komentarzy · 5402 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Pucharu Polski Kobiet - Chełmża 23.06.2007 ( start wspólny )
Wyniki Pucharu Polski Kobiet - Chełmża 23.06.2007 ( start wspólny )

kat. Młodziczka:
1. Kowalczyk Joanna MKS Emdek-Budopol Bydgoszcz
2. PARKITNA Oktawia KK Ziemia Darłowska
3. KOMOŚ Alicja KK Ziemia Darłowska
4. RZEPECKA Marta MKS Emdek-Budopol Bydgoszcz
5. TORKOWSKA Sandra MKS Emdek-Budopol Bydgoszcz
6. SCHULZ Nikola KK Ziemia Darłowska
7. KRAJEWSKA Zaneta KS ROMET-RENEX Bydgoszcz
8. KIRCHENSTEIN Katarzyna KK Ziemia Darłowska
9. MODRAKOWSKA Anna KS ROMET-RENEX Bydgoszcz
10. JANASZ Sara KS ROMET-RENEX Bydgoszcz

kat. juniorka młodsza:
1. RUTKOWSKA Natalia LUKS Art.-Print Olsztyn 00:54:05
2. GARCZYŃSKA Karolina LUKS Dwójka Stryków
3. SAWOSZ Agnieszka KROSS Ziemia Darłowska
4. ŁUKOWSKA Dominika WLUKK Brzeg-Nysa Bustan
5. CZERNIAK Krystyna Mazowiecko-Warszawski OZKol
6. STASIEWICZ Paulina ULKS Orion Sołów
7. MENZINSKA Paulina LUKS Paged Olimpijczyk Morag
8. ZIEMINSKA Małgorzata MKS EMDEK BUDOPOL Bydgoszcz
9. KARASIEWICZ Karolina LUKS Dwójka Gosso Stryków
10. WÓJT Karolina TC CHROBRY HARFA-HARRYSON Głogów

kat. Juniorka
1. MĄCZKA Dominika KROSS Ziemia Darłowska 1:16,6
2. CYWIŃSKA Paulina ALKS STAL-EKOBUD-OCETIX Grudziądz
3. GRYKO Karolina MKS EMDEK BUDOPOL Bydgoszcz
4. BURDELAK Katarzyna KKS MOTO JELCZ Laskowice
5. MITKOWSKA Natalia ALKS STAL-EKOBUD-OCETIX Grudziądz
6. GREGOROWICZ Dorota GK Gliwice
7. SZYBIAK Ewelina PTC Przemyśl
8. CIĘCIEL Sonia LKS "ORLĘTA" Gorzów
9. PIK Katarzyna ALKS STAL-EKOBUD-OCETIX Grudziądz
10. WALCZEWSKA Marta KS ELEKTRO-BUD-BO-GO Szczecin

kat. Open:
1. IGNASIAK Joanna POL-AQUA 01:16,5
2. WNUCZEK Aleksandra KROSS Ziemia Darłowska
3. JASIŃSKA Małgorzata POL-AQUA
4. HARKOWSKA Anna UKS Lider Słubice
5. WYSOCKA Małgorzata POL-AQUA
6. KRAWCZYK Monika POL-AQUA
7. ZAMOLSKA Magdalena POL-AQUA
8. SZCZUKO Marta KS ELEKTRO-BUD-BO-GO Szczecin
9. GRZEBINOGA Monika Zawodowa Grupa PRIMUS
10. MATUSIAK Bogumiła Zawodowa Grupa PRIMUS

Jacek dnia 23 czerwiec 2007 15:00:00 0 Komentarzy · 6899 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Pucharu Polski Kobiet - Rogóźno 22.06.2007
Wyniki Pucharu Polski Kobiet - Rogóźno 22.06.2007 ( jazda indywidualna na czas )

kat. OPEN
1. Joanna Ignasiak (Pol-Aqua) 15.07
2. Magdalena Zamolska (Pol-Aqua) 15.22
3. Bogumiła Matusiak (Primus) 15.27
4. Aleksandra Wnuczek (KROSS Ziemia Darłowska) 15.30
5. Agnieszka Pietr (Primus) 15.41
6. Katarzyna Barczyk (Primus) 15.46
7. Monika Grzebinoga (Primus) 15.57
8. Aleksandra Zabrocka (Flota Gdynia) 15.58
9. Małgorzata Wysocka (Pol-Aqua) 15.59
10. Edyta Jasińska (Emdek Budopol Bydgoszcz) 16.07

kat. juniorka
1. Dominika Mączka (KROSS Ziemia Darłowska) 16.17.20
2. Dorota Gregorowicz (GK Gliwice) 16.17.90
3. Angelika Kulisch (KROSS Ziemia Darłowska) 16.21
4. Karolina Gryko (Emdek Budopol Bydgoszcz) 16.26
5. Ewelina Szybiak (PTC Przemyśl) 16.36
6. Paulina Cywińska (ALKS Stal Grudziądz) 16.38
7. Katarzyna Pik (ALKS Stal Grudziądz) 16.51

8. Iwona Kropińska (Emdek Budopol Bydgoszcz) 16.53
9. Kamila Pawlaczyk (Emdek Budopol Bydgoszcz) 17.04
10. Natalia Mitkowska (ALKS Stal Grudziądz) 17.05

kat. juniorka młodsza
1. Agnieszka Sawosz (KROSS Ziemia Darłowska) 13.15
2. Aleksandra Drejgier (Cyklista Żyrardów) 13.29
3. Natalia Rutkowska (LUKS Art-Print Olsztyn) 13.32
4. Paulina Guz (Ogniwo Dzierżoniów) 13.38
5. Małgorzata Piotrowska (Ogniwo Dzierżoniów) 13.40
6. Karolina Garczyńska (LUKS Dwójka Gosso Stryków) 13.46
7. Karolina Karasiewicz (LUKS Dwójka Gosso Stryków) 13.50.00
8. Małgorzata Ziemińska (Emdek Budopol Bydgoszcz) 13.50.21
9. Olga Misterek (UKS Gimnazjum Imielin)
10. Anastazja Mazur (KK KROSS Ziemia Darłowska)

kat. młodziczka
1. Justyna Mazur (Emdek-Budopol Bydgoszcz) 08.48
2. Aleksandra Kardas (UKS Orion Ruda) 8.54
3. Alicja Komoś (KK KROSS Ziemia Darłowska) 9.04
4. Oktawia Parkitna (KK KROSS Ziemia Darłowska) 9.07
5. Katarzyna Kirchenstein (KK KROSS Ziemia Darłowska) 9.14
6. Sandra Torkowska (MKS Emdek-Budopol Bydgoszcz) 9.22
7. Żaneta Krajewska (KS ROMET-RENEX Bydgoszcz) 9.25
8. Magdalena Kowalczyk (MKS Emdek-Budopol Bydgoszcz) 9.28
9. Nikola Schulz (KK KROSS Ziemia Darłowska) 9.33
10. Marta Rzepecka (MKS Emdek-Budopol Bydgoszcz) 9.47

Jacek dnia 23 czerwiec 2007 00:00:00 0 Komentarzy · 7173 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Mistrzostw Polski juniorów ( jazda indywidualna na czas) 15.06.2007 Żerków
Wyniki Mistrzostw Polski juniorów (jazda indywidualna na czas) 15.06.2007 Żerków

Wyniki juniorek
1. Angelika Kulisch (KROSS Ziemia Darłowska) 23.13.502
2. Dorota Gregorowicz (Grupa Kolarska Gliwice) 23.16.830
3. Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa) 23.16.864
4. Paulina Cywińska (ALKS Stal Grudziądz) 23.22.024
5. Aleksandra Maciąg (MKS Start Lublin) 23.38.393
6. Katarzyna Pawłowska (Szperek Burghardt Antonin) 23.39.672
7. Patrycja Wiśniewska (ALKS Stal Grudziądz) 23.41.601
8. Marzena Koniak (KTK Kalisz) 23.42.238
9. Ewelina Szybiak (Przemyskie Towarzystwo Cyklistów) 23.53.545
10. Karolina Gryko (EMdek Budopol Bydgoszcz) 23.55.300

Wyniki juniorów
1. Piotr Kasperkiewicz (KTK Kalisz) 29:26:673
2. Kamil Pawelec (MWZKol. Warszawa) 29:29:731
3. Michał Kwiatkowski (TKK Pacific Toruń) 29:33:980
4. Paweł Brylowski (ALKS Stal Grudziądz) 30.13.492
5. Paweł Borucki (Tarnovia Tarnowo Podgórne) 30.20.038
6. Grzegorz Stępniak (Tarnovia Tarnowo Podgórne) 30.27.876
7. Piotr Gawroński (Baszta Golczewo) 30.30.768
8. Rafał Majka (WLKS Krakus Mateo Kraków) 30.41.932
9. Paweł Poljański (Cartusia Kartuzy) 30.43.201
10. Patryk Ratajczyk (Błękitni Dobrawa Koziegłowy) 30.46.761

Jacek dnia 16 czerwiec 2007 00:00:00 0 Komentarzy · 6896 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski LZS (start wspólny) 8-10.06.2007 Darłowo
Paulina Cywińska (ALKS STAL EKOBUD OCETIX Grudziądz) wygrała mistrzostwa Polski LZS ze startu wspólnego, które odbyły się w Darłowie. Na dystansie 95,8 km drugie miejsce zajęła Katarzyna Pawłowska (MLUKS Szperek Burghardt Antonin), a trzecie Dominika Mączka (KROSS Ziemia Darłowska). Pełne wyniki.

Jacek dnia 11 czerwiec 2007 00:00:00 0 Komentarzy · 6443 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Kolarska Liga UKS / Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 9.06.2007 w Świeciu nad Osą
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny) z dnia 9 czerwca 2007 w Świeciu nad Osą

Kategoria żak

Kategoria młodzik

Kategoria młodziczka

Kategoria juniorka młodsza

Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (start wspólny) z dnia 9 czerwca 2007 w Świeciu nad Osą

Kategoria młodzik

Kategoria młodziczka

Jacek dnia 09 czerwiec 2007 20:00:00 0 Komentarzy · 5404 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Torowych Mistrzostwa Polski Juniorów - Łódz 25-27.05.2007

Wyniki Torowych Mistrzostwa Polski Juniorów - Łódz 25-27.05.2007

Komunikat z zawodów

Zjęcia z zawodów


Jacek dnia 27 maj 2007 19:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 9615 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Kolarska Liga UKS - Kijewo Królewskie 26.05.2007
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny) z dnia 26 maja 2007 w Kijewo Królewskim

Kategoria żak

Kategoria młodzik

Kategoria młodziczka

Kategoria junior młodszy

Kategoria juniorka młodsza

Jacek dnia 26 maj 2007 22:00:00 0 Komentarzy · 6881 Czytań · Drukuj · PDF
Wyniki Pucharu Polski Kobiet w Zamościu
Wyniki Pucharu Polski Kobiet - II Seria w Zamościu

Jacek dnia 20 maj 2007 21:00:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 7143 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 97 z 99 << < 94 95 96 97 98 99 >
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Luty 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007