ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Maj 2018 16:31
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
870
razy
MWK 2018 - Wyniki 2 półetapu I etapu Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom. ( 58,8km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
~1h 19' 20"
2KLEMENTOWSKI KornelDOLNY SLĄSK Klub
+ 00' 00"
3RICHTER WiktorPOLISH National Team
+ 00' 00"
4SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
5JACOBSEN Niklas SpilckerTeam MASCOT Workwear
+ 00' 00"
6HNIDASHEV YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 00"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
~2h 35'00"
2KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
+ 0h 00'01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 0h 00'09"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SPAPEN MauroWV De Jonge Renner

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 2 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 17:40:00 0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Maj 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007