ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Listopad 2018 14:49
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1056
razy
MWK 2018 - Wyniki 1 półetapu I etapu - Gruta - Łasin
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 1 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Gruta - Łasin ( 58,0km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16' 39"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 03"
4GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 03"
5PARASHCHAK YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 03"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 03"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16'33"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'03"
3GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 0h 00'06"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1 BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 1 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 11:26:00 0 Komentarzy · 299 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Listopad 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007