ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj22 Październik 2017 08:28
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
738
razy
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 5-9.09.2017
W dniach 5-8.09.2017 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła srebrny medal w sprincie drużynowym.


W sprincie drużynowym Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś i Aleksandra Tołomanow, srebrny medal zdobyła Nikola Różyńsk i Ewa Fajkowska oraz brązowy Karolina Pizoń i Karolina Lipiejko.


W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna kobieca w składzie Nicola Różyńska, Karolina Lipiejko, Karolina Pizoń, Ewa Fajkowska zdobyła brązowy medal.


W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Sylwia Kulczyk zdobyła złoty w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.

 

W drugim dniu Bartosz Rudyk zdobył srebrny medal w wyścigu na 4000m.


W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a brązowy Rafał Sarnecki.

 

W sprincie Kobiet brązowy medal zdobyła Urszula Łoś.


 

W wyścigu na 500m juniorek młodszych brązowy Medal zdobyła Sylwia Kulczyk.

 

W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Mateusz Lipa a srebrny Krzysztof Maksel.


W Keirinie Kobiet brązowy medal zdobyła Karolina Pizoń.


W wyścigu Madison juniorów młodszych złoty medal zdobyli Radosław Lewandowski i Jakub Krysztofiak.


W ostatnim dniu w wyścigu na 1000m złoty medal zdobył Krzysztof Maksel a brązowy Kajetan Albanowski. w wyścigu na 500m Kobiet srebrny medal wywalczyła Karolina Pizoń a brązowy Nikola Różyńska.

W wyścigu Madison Kobiet brązowy medal zdobyły Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.



W wyścigu Madison brązowy medal wywalczył Bartosz Rudyk i Adrian Tekliński (SKC Tufo Prostejov)


Pełne wyniki

Zdjęcia z zawodów

Filmy z zawodów

Jacek dnia 08 październik 2017 18:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Październik 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007