ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj17 Czerwiec 2019 06:39
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
1842
razy
Witamy

Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja
"STAL" Grudziądz


Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Dudenhofen (Niemcy) 10.06.2019
Trzecie miejsce Urszuli Łoś w sprincie w zawodach pierwszej kategorii UCI rozegranych w Dudenhofen (Niemcy) w dniu 10.06.2019


Jacek dnia 11 czerwiec 2019 10:45:00 0 Komentarzy · 50 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koziegłowy - 8-9.06.2019
Wyniki XLI Ogólnopolskiego Wyścigu Puchar Polski w kolarstwie szosowym Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy eliminacja do OOM rozgrywanego w dniach 8-9.06.2019

Jacek dnia 10 czerwiec 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 55 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Słup 9.06.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych (start wspólny) rozegranego w dniu 9 czerwca 2019 roku w miejscowości Słup.

Jacek dnia 09 czerwiec 2019 18:00:00 0 Komentarzy · 55 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Łasin 8.06.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych (jazda indywidualna na czas) rozegranego w dniu 8 czerwca 2019 roku w miejscowości Łasin.

Jacek dnia 08 czerwiec 2019 19:00:00 0 Komentarzy · 54 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Niwki - Szczedrzyk 1-2.06.2019
Wyniki Pucharu Polski w Kolarstwie szosowym (Memoriał Joachima Halupczoka) rozegranego w dniach 1-2.06.2019 w miejscowości Niwki - Szczedrzyk

Jacek dnia 03 czerwiec 2019 12:00:00 0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski w Kolarstwie szosowym - Dąbki - Jarosławiec 1-2.06.2019
Wyniki Pucharu Polski w Kolarstwie szosowym rozegranego w dniach 1-2.06.2019 w miejscowości Dąbki, Jarosławiec

Zdjęcia:
1.06.2019
 2.06.2019


Jacek dnia 03 czerwiec 2019 07:00:00 0 Komentarzy · 72 Czytań · Drukuj · PDF
VI Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Darłowo - Darłowo 31.05.2019
Wyniki VI Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Darłowo -rozegranego dnia 31.05.2019 w Darłowie




Jacek dnia 31 maj 2019 23:00:00 0 Komentarzy · 70 Czytań · Drukuj · PDF
XXXVII Wyścig Kolarski Juniorów - Dobczyce 24-26.05.2019
Wyniki XXXVII Wyścigu Kolarskiego Juniorów ( Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów „Złote Koło" ) rozegranego w dniach 24-26.05.2019 w Dobczycach

Jacek dnia 29 maj 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 82 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Juniorów Młodszych/Juniorek Młodszych - Łódź 23-25.05.2019
Wyniki Pucharu Polski Juniorów Młodszych/Juniorek Młodszych ( Eliminacja OOM ) rozegranego w dniach 23-25.05.2019 w Łodzi


Jacek dnia 28 maj 2019 10:00:00 0 Komentarzy · 92 Czytań · Drukuj · PDF
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze - Pruszków 17-19.05.2019

Na zakończonych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski na torze w Pruszkowie w dniach 17-19.05.2019 r., nasi zawodnicy zdobyli 7 medali, w tym 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe,

JUNIORZY:

Złoty medal
- madison
Radosław Lewandowski,
Kamil Taczyński

Srebrny medal

- sprint drużynowy

Sylwia Kulczyk,
Daria Szebeko

Brązowy medal

- madison

Sylwia Kulczyk,
Daria Szebeko

Brązowy medal
- sprint
Szymon Welens

MŁODZIEŻOWCY U-23

Złoty medal

- madison

Bartosz Rudyk,
Dawid Migas

 
Srebrny medal
- 4000 m drużyna  
Bartosz Rudyk,
Jakub Ścibior,
Dawid Migas.
Łukasz Michalski

Brązowy medal

- omnium

Bartosz Rudyk


Pełne wyniki

Jacek dnia 20 maj 2019 09:00:00 0 Komentarzy · 116 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 18.05.2019
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych / Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kolarstwie szosowym młodzików (start wspólny) rozegranego w dniu 18 maja 2019 roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 18 maj 2019 15:00:00 0 Komentarzy · 113 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 109 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Czerwiec 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007