ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj21 Maj 2018 16:48
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
905
razy
Witamy

Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja
"STAL" Grudziądz


Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
"Szlakami Jury" 11-13.05.2018
Wyniki XV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szlakami Jury" rozegranego w dniach 11-13.05.2018

Jacek dnia 14 maj 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świecie nad Osą 12.05.2018
Wyniki wyścigu w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych rozegranego w dniu 12 maja 2018roku w miejscowości Świecie nad Osą

Jacek dnia 12 maj 2018 15:00:00 0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj · PDF
XXIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy - Lubawa 3.05.2018
Wyniki XXIII Kryterium Ulicznego o Puchar Burmistrza Lubawy które odbyło się w dniu 3.05.2018 w Lubawie.

Jacek dnia 04 maj 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 69 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki IV etapu (start wspólny) Grudziądz - Grudziądz
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki IV etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 1.05.2018 na trasie Grudziądz - Grudziądz ( 85,0 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
1h 54' 40"
2WILKSCH HannesRSC Cottbus
+ 00' 00"
3VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
4BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz
+ 00' 00"
5KAMP RyanWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 00"

 

Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
0h 06'06"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'24"
3HENKELMANN MilanRSC Cottbus
+ 0h 00'39"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko          Drużyna
1BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki IV etapu i klasyfikacja końcowa

Zdjęcia z etapu

Finisz IV etapu

Relacja z etapu

Zdjęcia z zakończenia

Relacja z zakończenia

Jacek dnia 01 maj 2018 11:29:00 0 Komentarzy · 48 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2017 - Wyniki III etapu (start wspólny) Płużnica - Lisewo
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki III etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 30.04.2018 na trasie Płużnica - Lisewo  ( 98,9 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1VAN DER TUUK Axel Forte U19 Cycling Team
2h 17' 48"
2KOOIJ Olav Forte U19 Cycling Team
+ 00' 25"
3DEL GROSSO Bodi Forte U19 Cycling Team
+ 00' 25"
4HENKELMANN Milan RSC Cottbus
+ 00' 25"
5WIŚNIEWSKI Dawid SMS Żyrardów
+ 00' 25"
6GRZENKOWICZ Nikodem TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 25"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
7h 11'37"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'17"
3HENKELMANN MilanRSC Cottbus
+ 0h 00'28"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1 Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki III etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 30 kwiecień 2018 17:22:00 0 Komentarzy · 48 Czytań · Drukuj · PDF
XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" Dębie 29.04.2018
Bartosz Rudyk wygrał XXXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" rozegrany w miejscowości Dębie w dniu 29.04.2018 w kategorii Elita


Pełne wyniki

Jacek dnia 30 kwiecień 2018 08:00:00 0 Komentarzy · 51 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki II etapu (start wspólny) Świecie - Świecie.
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki II etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 29.04.2018 na trasie Świecie - Świecie ( 102,2 km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear
2h 17' 48"
2VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
3KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
+ 00' 00"
4KOLARIK LukasH REPUBLIC Track National Team
+ 00' 04"
5WOOD HarrisonHMT Cyclling Team
+ 00' 04"
6THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 04"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
4h 53'36"
2CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'02"
3VAN VEENENDAAL HiddeWV De Jonge Renner
+ 0h 00'07"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1CHANGIZI Sebastian KolzeTeam MASCOT Workwear

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko             Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Team MASCOT Workwear

Pełne wyniki II etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 29 kwiecień 2018 16:25:00 0 Komentarzy · 39 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki 2 półetapu I etapu Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom.
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 2 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Jabłonowo Pom. - Jabłonowo Pom. ( 58,8km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
~1h 19' 20"
2KLEMENTOWSKI KornelDOLNY SLĄSK Klub
+ 00' 00"
3RICHTER WiktorPOLISH National Team
+ 00' 00"
4SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 00"
5JACOBSEN Niklas SpilckerTeam MASCOT Workwear
+ 00' 00"
6HNIDASHEV YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 00"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
~2h 35'00"
2KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team
+ 0h 00'01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 0h 00'09"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1SPAPEN MauroWV De Jonge Renner

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1KOOIJ OlavForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1BELNIAK MaciejALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 2 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 17:40:00 0 Komentarzy · 45 Czytań · Drukuj · PDF
MWK 2018 - Wyniki 1 półetapu I etapu - Gruta - Łasin
XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Grudziądza

Wyniki 1 półetapu I etapu - start wspólny - rozegranego w dniu 28.04.2018 na trasie Gruta - Łasin ( 58,0km )

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16' 39"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 00' 01"
3SPAPEN MauroWV De Jonge Renner
+ 00' 03"
4GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 00' 03"
5PARASHCHAK YaroslavUKRAINE National Team
+ 00' 03"
6GELŽINIS RokasLITHUANIA National Junior Team
+ 00' 03"
Klasyfikacja indywidualna po etapach - sponsor koszulki ZAXY

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna Czas
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team
1h 16'33"
2THOMSEN FrederikTeam MASCOT Workwear
+ 0h 00'03"
3GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT
+ 0h 00'06"

Klasyfikacja punktowa po etapach - sponsor koszulki MPGN Grudziądz

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja aktywny po etapach - sponsor koszulki Firma METRONA POLSKA

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna
1GRZENKOWICZ NikodemTKK PACIFIC NESTLE FITNESS CT

Klasyfikacja urodzony w 2001 po etapach - sponsor koszulki Urząd Marszałkowski w Toruniu

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1DEL GROSSO BodiForte U19 Cycling Team

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika POMORZA i KUJAW po etapach - sponsor KPZ LZS Toruń

Miejsce Imię i Nazwisko           Drużyna
1 BIERNACKI FilipSMS Toruń

Klasyfikacja drużynowa po etapach - sponsor koszulki WIO Grudziądz

Miejsce Drużyna
1Forte U19 Cycling Team

Pełne wyniki 1 półetapu I etapu i klasyfikacja po etapach

Relacja z etapu

Jacek dnia 28 kwiecień 2018 11:26:00 0 Komentarzy · 61 Czytań · Drukuj · PDF
XXX MWK 2018 - Otwarcie / Lista startowa
W dniu 27.04.2018 o godzinie 20 w Parku Miejskim nastąpiło uroczyste otwarcie XXX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Do wyścigu zgłoszono 176 zawodników z 33 zespołów ( 21 drużyn zagranicznych i 12 drużyn krajowych ). W dniu jutrzejszym o godzinie 10 nastąpi start do pierwszego półetapu I etapu Gruta - Łasin.

Lista startowa

Zdjęcia z uroczystego otwarcia

Relacja z otwarcia

Relacja live z etapu 1a Gruta - Łasin

Jacek dnia 27 kwiecień 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 40 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 101 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Maj 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007