ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj22 Kwiecień 2018 14:37

Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem / Jeden procent 2017
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2006-2008. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 1-3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Chcesz wspierać kolarzy ALKS „STAL" Grudziądz przekaż 1% podatku na rozwój młodych kolarzy.

Za udzielenie wsparcia i pomoc w imieniu zawodników, trenerów i działaczy bardzo dziękujemy.

Dodatkowe informacje o fundacji na stronie.

Jacek dnia 01 styczeń 2018 08:00:00 · Drukuj · PDF
XXX MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GRUDZIĄDZA

Jacek dnia 20 kwiecień 2018 06:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Grand Prix Grudziądza w Przełajach - 7.04.2018 Grudziądz
Dnia 7 kwietnia 2018 roku na terenach Ośrodka Wypoczynkowego DELFIN nad jeziorem Rudnickim w Grudziądzu zostały rozegrane zawody Grand Prix Grudziądza w Przełajach "ROWEROWA WIOSNA" w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Kierownika Ośrodka Wypoczynkowego Plaża „DELFIN" oraz wyścigi dla poczatkujących ( rocznik 2005-2007 ) dziewcząt i chłopców.

Wyniki

Jacek dnia 08 kwiecień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 55 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 4.03.2018
W ostatnim dniu Mistrzostw Świata Mateusz Lipa zajął 17 (1:01.956) a Mateusz Rudyk 19 miejsce (1:02.159) w wyścigu na 1 km.

1 km - elimiknacje

Jacek dnia 04 marzec 2018 20:00:00 0 Komentarzy · 213 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 3.03.2018
W czwartym dniu Mistrzostw Świata Mateusz Rudyk przegrał w  1/4 z Sebastianem Viegerem i ostatecznie został sklasyfikowany na 5 miejscu.

Sprint - 1/4

Sprint - klasyfikacja końcowa

Jacek dnia 03 marzec 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 193 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 2.03.2018
W trzecim dniu Mistrzostw Świata Mateusz Rudyk zajął 6 miejsce w eliminacjach sprintu (9.742).

Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 28.02.2018
W pierwszym dniu Mistrzostw Świata drużyna w składzie z Adrainem Teklińskim zajęła 10 miejsce w wyścigu drużynowym na dochodzenie (4:01.963).

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje

Drużyna z Urszulą Łoś zajęła 8 miejsce w sprincie drużynowym Kobiet ustanawiając rekord polski (33.867).

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje
Sprint drużynowy Kobiet - 1 runda

Drużyna w składzie RafaŁ Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel uzyskała czwarty czas eliminacji sprintu drużynowego jednak decyzją sędziów została zdyskwalifikowanie.

Ten moment zdecydował zdaniem sędziów o dyskwalifikacji

Jacek dnia 28 luty 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 210 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym - Apeldoorn 28.02-4.03.2018
W dniach 28.03-4.03.2018 w Apeldoorn odbywać się będą Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym. W zawodach wystartuje siedmioro zawodników ALKS STAL Grudziądz:

Urszula Łoś ( sprint drużynowy ),

Krzysztof Maksel ( sprint drużynowy ),
Rafał Sarnecki ( sprint drużynowy ),
Mateusz Rudyk ( sprint drużynowy, sprint indywidualny ),
Mateusz Lipa (  sprint drużynowy, wyścig indywidualny na 1km ),
Bartosz Rudyk  ( wyścig drużynowy na dochodzenie, wyścig indywidualny na dochodzenie ),
Adrian Tekliński ( Scratch )

MŚ można oglądać bezpośrednio na kanale TVP Sport

Wynik MŚ można również śledzić na stronie.

Jacek dnia 26 luty 2018 06:00:00 0 Komentarzy · 195 Czytań · Drukuj · PDF
Zimowo na sportowo na terenie powiatów: grudziądzkiego – chełmińskiego. w 2018 roku

Puchar Świata na Torze - Mińsk 21.01.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata w Mińsku Mateusz Rudyk zajęła 3 miejsce w kwalifikacjach sprintu  ( 9.813 ) i awansował bezpośrednio do 1/8.

Mateusz Rudyk zajął 4 miejsce w sprincie i zwyciężył w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata.

Sprint - 1/2
Sprint - finał

Sprint - klasyfikacja PŚ

Jacek dnia 21 styczeń 2018 09:55:00 0 Komentarzy · 267 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Mińsk 20.01.2018
W drugim dniu Pucharu Świata w Mińsku Bartosz Rudyk zajęła 12 miejsce w kwalifikacjach wyścigu na 4000m  ( 4:33.115 ).

Wyścig na 4000m - eliminacje

Drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Kamil Kuczyński (Piast Szczecin) w pierwszej rundzie sprintu drużynowego wygrała z Niemcami ( 43.672 ) i awansowała z drugim czasem do finału. Na drugiej zmianie Mateusz Rudyk uzyskał czas 12.510 !!!.

Sprint drużynowy - pierwsza runda

W eliminacjach sprintu kobiet Urszula Łoś zajęła 12 miejsce ( 11.410 ) i awansowała do 1/16

Sprint Kobiet - eliminacje

W 1/16 wygrała bieg z Rosjanką i awansowała do następnej rundy

Sprint Kobiet - 1/16

W 1/8 przegrała z Niemką Pauliną Grabosch(najszybszą w eliminacjach) i odpadła z dalszej walki.

Krzysztof Maksel zwyciężył w pierwszej rundzie wyścigu Keirin i awansował do kolejnej.

Wyścig Keirin - pierwsza runda

W wyścigu finałowym sprintu drużynowego drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Krzysztof Maksel (zastąpił Mateusza Rudyka), Kamil Kuczyński (Piast Szczecin) uległa Holendrom z zawodowej grupy BCC - Beat Cycling Club, zajmując drugie miejsce w Pucharze Świata.

Sprint drużynowy - finał

W drugiej rundzie wyścigu Keirin Krzysztof Maksel zajął 2 miejsce i awansował do finału.