ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj19 Sierpień 2018 15:38

Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
XIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał W.Paducha (start wspólny) - Kijewo Królewskie 12.08.2018
Wyniki XIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego - Memoriał Wojciecha Paducha (start wspólny) rozegranego w dniu 12 sierpnia 2018 roku w Kijewie Królewskim.

Jacek dnia 17 sierpień 2018 12:00:00 0 Komentarzy · 2 Czytań · Drukuj · PDF
IX Międzynarodowe Kryterium Uliczne "Nagroda Gruczna" - Gruczno 11.08.2018
Wyniki IX Międzynarodowego Kryterium Ulicznego "Nagroda Gruczna" Mistrzostwa Polski Kryterium dla kat Kobiety Open rozegranego w dniu 11 sierpnia 2018 roku w Grucznie.

Jacek dnia 17 sierpień 2018 11:00:00 0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj · PDF
V Międzynarodowe Kryterium Uliczne - XV Memoriał Szymona Wołocha - Grudziadz 10.08.2018
Wyniki V Międzynarodowego Kryterium Ulicznego ( XV Memoriał Szymona Wołocha ) rozegranego w dniu 10 sierpnia 2018 roku w Grudziądzu.

Zdjęcia

Zdjęcia(Google)

Jacek dnia 17 sierpień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 0 Czytań · Drukuj · PDF
Transmisja na żywo z IX Międzynarodowego Kryterium Ulicznego o Nagrodę Gruczna (11.08.2018) w KP Sport
Zapraszamy do oglądania wydarzeń sportowych na stacji internetowej KP Sport - transmitującej wydarzenia sportowe z  całej Polski.  Już w najbliższą sobotę (11.08.2018 r.), od godziny 11:00 będzie transmitować na żywo zmagania podczas  IX Międzynarodowego Kryterium Ulicznego Nagrody Gruczna, w którym ścigać się będą najlepsi młodzi kolarze oraz kolarki.
Stąd zachęcamy wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli przybyć do Gruczna, aby oglądali je w Internecie.  Relacja internetowa dostępna będzie pod linkiem

Jacek dnia 10 sierpień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj · PDF
Mini Tour de Pologne 2018
W dniach 4-8.08.2018 rozegrano wyścig dla młodzików Mini Tour de Pologne. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki ALKS STAL Grudziądz wygrywając klasyfikację klubową. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Maja Tracka zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Kaja Bonas która była 4. W kategorii chłopców 9 miejsce zajął Radosław Laskowski.

Podium ostatniego etapu

Klasyfikacja klubowa

Pełne wyniki

Jacek dnia 09 sierpień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 7.08.2018
W ostatnim dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym odbyła się tylko jedna konkurencja z udziałem zawodników i zawodniczek ALKS STAL Grudziądz

W Keirinie Mateusz Lipa i Krzysztof  Maksel awansowali po repasażach do drugiej rundy. W drugiej rundzie Krzysztof Maksel zajął 3 miejsce i awansował do finału A zaś Mateusz Lipa nie zdołał się zmieścić w pierwszej trójce i wystartował w finale B. Krzysztof Maksel ostatecznie zajął 6 miejsce a Mateusz Lipa 10

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaże
Keirin - druga runda
Keirin - final

W Keirinie Kobiet Urszula Łoś także awansowała do drugiej rundy po repasażach. W drugiej rundzie zajęła 6 miejsce i wystartowała w finale B. Ostatecznie zajęła 9 miejsce

Keirin Kobiet - pierwsza runda
Keirin Kobiet - pierwsza runda - repasaże
Keirin Kobiet - druga runda
Keirin Kobiet - final

Jacek dnia 07 sierpień 2018 18:00:00 0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 6.08.2018
W piątym dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym wystartowała tylko Urszula Łoś , która w eliminacjach wyścigu na 500m uzyskała 4 czas (33.826 sek) co jest nowym Rekord Polski i awansowała do wyścigu finałowego.
W finale wyścigu na 500m zajęła 5 miejsce.

500m Kobiet - eliminacje
500m Kobiet - finał

Jacek dnia 06 sierpień 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 5.08.2018
W czwartym dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym startowali Mateusz Lipa , Rafał Sarnecji i Bartosz Rudyk

W sprincie Mateusz Lipa uzyskała 14 czas w eliminacjach a Rafał Sarnecki 18 i  awansowali do 1/16.
W 1/16 obaj wygrali swoje biegi. W 1/8 Mateusz Lipa przegrał  z Harrim Lavreysenem a Rafał Sarnecki przegrał z Jeffreyem Hooglandem i obaj dopadli z dalszej rywalizacji.

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16
Sprint - 1/8

Bartosz Rudyk uzyskał 13 czas eliminacji wyścigu na 4000m.

4000m - eliminacje

Jacek dnia 05 sierpień 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 4.08.2018
W trzecim dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym wystartowała tylko Urszula Łoś , która w sprincie uzyskała 20 czas w eliminacjach i awansowała do 1/16.
W 1/16 wygrała z reprezentantka Irlandii Robyn Steward zaś w 1/8 przegrała z Rosjanką Anastasią Voinovą i odpadła z dalszej rywalizacji.

Sprint Kobiet - eliminacje
Sprint Kobiet - 1/16
Sprint Kobiet - 1/8

Jacek dnia 04 sierpień 2018 23:00:00 0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym - Glasgow 3.08.2018
W dwóch pierwszych dniach Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym rozegrano trzy konkurencje z udziałem zawodników ALKS STAL Grudziądz.

W sprincie drużynowym Kobiet drużyna w składzie z Urszulą Łoś uzyskała 7 czas w eliminacjach ( poprawiając rekord polski - 33.826 ) a po przegranej w pierwszej rundzie została sklasyfikowana na 8 miejscu

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje
Sprint drużynowy Kobiet - pierwsza runda
W wyścigu drużynowym na dochodzenie drużyna w składzie z Adrianem Teklińskim (eliminacje) i Bartoszem Rudykiem (pierwsza runda) uzyskała 8 czas w eliminacjach a po wygraniu w pierwszej rundzie zajęła ostatecznie 5 miejsce

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje
Wyścig drużynowy na dochodzenie - pierwsza runda

W sprincie drużynowym drużyna w składzie z Rafałem Sarnecki, Krzysztofem Makselem i Mateuszem Lipą w eliminacjach uzyskała 6 czas. W pierwszej rundzie wygrała z drużyną Wielkiej Brytanii i awansowała do biegu o brązowy medal. W wyścigu finałowym przegrała i zajęła ostatecznie 4 miejsce.