ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj17 Październik 2017 18:32
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
4657
razy
Witamy

Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja
"STAL" Grudziądz


Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2005-2007. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2015 00:00:00 · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski na Torze ( konkurencje nieolimpijskie ) - Pruszków 13-15.10.2017
Wyniki Mistrzostw Polski na Torze ( konkurencje nieolimpijskie ) w kat. U-23 i junior, które odbyły się w dniach 13-15.10.2017 w Pruszkowie.

Jacek dnia 15 październik 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 1 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 5-9.09.2017
W dniach 5-8.09.2017 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła srebrny medal w sprincie drużynowym.


W sprincie drużynowym Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś i Aleksandra Tołomanow, srebrny medal zdobyła Nikola Różyńsk i Ewa Fajkowska oraz brązowy Karolina Pizoń i Karolina Lipiejko.


W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna kobieca w składzie Nicola Różyńska, Karolina Lipiejko, Karolina Pizoń, Ewa Fajkowska zdobyła brązowy medal.


W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Sylwia Kulczyk zdobyła złoty w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.

 

W drugim dniu Bartosz Rudyk zdobył srebrny medal w wyścigu na 4000m.


W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a brązowy Rafał Sarnecki.

 

W sprincie Kobiet brązowy medal zdobyła Urszula Łoś.


 

W wyścigu na 500m juniorek młodszych brązowy Medal zdobyła Sylwia Kulczyk.

 

W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Mateusz Lipa a srebrny Krzysztof Maksel.


W Keirinie Kobiet brązowy medal zdobyła Karolina Pizoń.


W wyścigu Madison juniorów młodszych złoty medal zdobyli Radosław Lewandowski i Jakub Krysztofiak.


W ostatnim dniu w wyścigu na 1000m złoty medal zdobył Krzysztof Maksel a brązowy Kajetan Albanowski. w wyścigu na 500m Kobiet srebrny medal wywalczyła Karolina Pizoń a brązowy Nikola Różyńska.

W wyścigu Madison Kobiet brązowy medal zdobyły Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.



W wyścigu Madison brązowy medal wywalczył Bartosz Rudyk i Adrian Tekliński (SKC Tufo Prostejov)


Pełne wyniki

Zdjęcia z zawodów

Filmy z zawodów

Jacek dnia 08 październik 2017 18:00:00 0 Komentarzy · 4 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski 2017 w jeździe druzynowej - 1.10.2017 Godziesze Wielkie
W rozegranych na trasie Godziesze Wielkie - Godziesze Wielkie Mistrzostwach Polski w jeździe drużynowej zawodnicy ALKS STAL Ocetix-Iglotex Grudziądz zdobyli 2 medale.

W kategorii Kobiet U-23 drużyna w składzie: Nikola Różyńska, Ewa Fajkowska, Karolina Lipiejko, Karolina Pizon zdobyła brązowy medal..

 

W kategorii juniorka drużyna w składzie: Julia Szyszka, Dominika Ciarkowska, Dominika Bykowska, Marta Brzozowska zdobyła brązowy medal.

 

Pełne wyniki

Jacek dnia 01 październik 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 9 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski 2016 w jeździe dwójkami - 29.09.2017 Godzisze Wielkie
W rozegranych w dniu 29.09.2017 Mistrzostwach Polski w jeździe dwójkami w kat. U-23 zawodniczki ALKS STAL Ocetix-Iglotex Grudziądz Nikola Różyńska i Karolina Lipiejko zdobyły srebrny medal.

 

Jacek dnia 29 wrzesień 2017 20:00:00 0 Komentarzy · 8 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Mały Rudnik 24.09.2017
Wyniki VIII Ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) rozegranego 24 września 2017 w Małym Rudniku - zakończenie sezonu.

Jacek dnia 24 wrzesień 2017 14:00:00 0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS w Jeździe Dwójkami - Robakowo 23.09.2017
Wyniki Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w Jeździe Dwójkami rozegranych 23 września 2017 w Robakowie.

Jacek dnia 23 wrzesień 2017 21:00:00 0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj · PDF
Dubnica 8-10.09.2017
W dniach 8-10.09.2017 roku juniorzy ALKS "STAL" Grudziądz startowali w międzynarodowym wyścigu w Dubnicy na Słowacji. Z dobrej strony pokazał się Kajetan Albanowski, który zwyciężył na drugim etapie i zajął drugie miejsce w klasyfikacji punktowej. 

 

Pełne wyniki

Jacek dnia 10 wrzesień 2017 22:00:00 0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS / Ogólnopolski Wyscig Kolarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. - 9.09.2017
Wyniki Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo rozegranego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w dniu 9 września 2017 w Jabłonowie Pomorskim

Jacek dnia 10 wrzesień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 29 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Polski Koźminek 02-03.09.2017
W dniach 2-03.09.2017 w Koźminku rozegrano Puchar Polski w kolarstwie szosowym. W wyścigu ze startu wspólnego Nikola Różyńska zajęła drugie miejsce w kategorii Elita, zaś w kat U-23 zwyciężyła. Trzecie miejsce w kat U-23  zajęła Ewa Fajkowska. W kat. junior zwyciężył Kajetan Albanowski.

  
  
Pełne wyniki

Jacek dnia 05 wrzesień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 50 Czytań · Drukuj · PDF
Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Kowalewa Pomorskiego - Wielkie Rychnowo 20.08.2017
Wyniki Wyścigu Kolarskiego o Puchar Burmistrza Kowalewa ( Liga UKS ) rozegranego w dniu 20.08.2017 w miejscowości Wielkie Rychnowo.

Jacek dnia 22 sierpień 2017 07:00:00 0 Komentarzy · 57 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 97 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama




Kalendarz
<< Październik 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007