ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj26 Wrzesień 2016 10:44

Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2004-2006. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2015 00:00:00 · Drukuj · PDF
XLVIII Kryterium Kolarskie "Wyścig Nocne Kryterium" - Wieluń 18.09.2016
Wyniki XLVIII Kryterium Kolarskiego "Wyścig Nocne Kryterium" rozegranego w dniu 18 września 2016 roku w Wieluniu.

Jacek dnia 23 wrzesień 2016 22:00:00 0 Komentarzy · 30 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS / Ogólnopolski Wyscig Kolarski - "KRYTERIUM ULICZNE" o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. - 17.09.2016
Wyniki Ogólnopolskiego Wyścigu Ulicznego "Kryterium Uliczne" o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo rozegranego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w dniu 17 września 2016 w Jabłonowie Pomorskim

Zdjęcia

Jacek dnia 18 wrzesień 2016 10:00:00 0 Komentarzy · 27 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS - Świętosław 10.09.2016
Wyniki wyścigu rozegranego 10 września 2016 roku w miejscowości Świętosław w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Jacek dnia 12 wrzesień 2016 10:00:00 0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski szkółek kolarskich w kolarstwie MTB - Jelenia Góra 10-11.09.2016
Wyniki Mistrzostwa Polski szkółek kolarskich w kolarstwie MTB, które odbyły się w dniach 10-11.09.2016 w Jeleniej Górze.

Jacek dnia 12 wrzesień 2016 07:10:00 0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj · PDF
Finał Pucharu Polski - Siedlce 10-11.09.2016
W dniach 10-11.09.2016 w Siedlcach rozegrano Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym ( jazda indywidualna na czas i wyścig ze startu wspólnego ). W jeździe indywidualnej na czas 1 miejsce w kat. juniorka zajęła Nikola Różyńska ( 3 w kat. Elita ) a w kat. junior 3 miejsce zajął Bartosz Rudyk.

Jazda indywidualna na czas - Juniorzy

W wyścigu ze startu wspólnego w kat. juniorka 2 miejsce zajęła Nikola Różyńska ( 3 w kat. Elita ) a 3 była Ewa Fajkowska.

Start wspólny - Elita Kobiet

Pełne wyniki

Jacek dnia 12 wrzesień 2016 07:00:00 0 Komentarzy · 198 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 3.09.2016
W czwartym dniu Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym w wyścigu na 1Km Mateusz Rudyk zdobył złoty medal a Patryk Pazik brązowy medalW wyścigu na 500m Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś a brązowy Nikola Różyńska.

Jacek dnia 03 wrzesień 2016 20:00:00 0 Komentarzy · 182 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 2.09.2016
W trzecim dniu w wyścigu Keirin srebrny medal zdobył Mateusz Rudyk a 4 miejsce zajął Mateusz Lipa. W Keirinie Kobiet brązowy medal wywalczyła Urszula Łoś zaś 4 miejsce zajęła Karolina Pizoń a 5 była Aleksandra Tołomanow. W wyścigu eliminacyjnym 8 miejsce zajął Patryk Pazik zaś w wyścigu Kobiet 4 była Ewa Fajkowska a 5 Karolina Pizoń. W wyścigu punktowym Kobiet 4 miejsce zajęła Nikola Różyńska, 5 Karolina Pizoń a 6 Ewa Fajkowska.

W kategorii junior młodszy srebrny medal Mistrzostw Polski zdobyli Dawid Jaros i Przemysław Tuleja w konkurencji Madison.

Jacek dnia 02 wrzesień 2016 22:00:00 0 Komentarzy · 93 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 1.09.2016
W drugim dniu Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita Rafał Sarnecki zdobył srebrny medal w sprincie zaś Mateusz Rudyk wywalczył brązowy medal. W sprincie Kobiet srebrny medal wywalczyła Aleksandra Tołomanow, brązowy Urszula Łoś a 4 miejsce zajęła Karolina Pizoń. W wyścigu na 3000m Nikola Różyńska wywalczyła brązowy medal a wyścigu Scrach złoty medal zdobyła Nikola Różyńska.

W kategorii juniorka młodszy w wyścigu na 500m brązowy medal zdobyła Dominika Ciarkowska zaś w kategorii junior młodszy brązowy medal na 500m wywalczył Bartosz Klasiński. W kat. junior młodszy brązowy medal w wyścigu Scrach zdobył Przemysław Tuleja .

Jacek dnia 01 wrzesień 2016 18:30:00 0 Komentarzy · 96 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 31.08.2016
W dniach 31.08-4.09.2016 w Pruszkowie odbywają się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zdobyła złoty medal w sprincie drużynowym zaś drużyna w składzie Piotr Stanisławek, Grzegorz Drejgier, Mateusz Lipa zdobyła brązowy medal. W sprincie drużynowym Kobiet srebrny medal wywalczyła Urszula Łoś i Aleksandra Tołomanow zaś 4 miejsce zajęły Nikola Różyńsk i Ewa Fajkowska. W wyścigu drużynowym na 4000m zarówno drużyna kobieca w składzie Nicola Różyńska, Karolina Lipiejko, Karolina Pizoń, Sandra Czaplicka jak i drużyna męska w składzie Bartosz Rudyk, Piotr Michalski, Sebastian Okuniewski, Kajetan Albanowski zdobyła srebrny medal.

W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Julia Szyszka zdobyła złoty w wyścigu punktowym zaś Dominika Ciarkowska zajęła 4 miejsce a Agata Średzińska była 5. W wyścigu punktowym juniorów młodszych 4 miejsce zajął Dawid Jaros, 6 był Krystian Kachel a 7 Bartosz Klasiński.

Jacek dnia 31 sierpień 2016 21:00:00 0 Komentarzy · 61 Czytań · Drukuj · PDF
Wygrana Bartosz Rudyka w wieloetapowym wyścigu na Łotwie
W dniach 26-28.08.2016 juniorzy ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz startowali w wieloetapowym wyścigu na Łotwie w miejscowości Dobele. Na I etapie 4 miejsce zajął Bartosz Rudyk. Na II etap zwyciężył Bartosz Rudyk. Na III etapie 2 miejsce zajął Kajetan Albanowski a 4 był Bartosz Rudyk. Wysokie miejsca na etapach zaowocowało zwycięstwem Bartosza Rudyka w klasyfikacji generalnej. Na 6 miejscu uplasował się Kajetan Albanowski. Zawodnicy ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz zajęli 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej.